Skrytá láska Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Skrytá láska Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Skrytá láska Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Skrytá láska


Milostný román populární anglické autorky se odehrává především v Benátkách a později v New Yorku mezi dvěma citlivými, životem poznamenanými protagonisty. Z válčící Bosny přijíždí do Benátek na krátkou dovolenou válečný zpravodaj americké televize. Na jedné z výstav v blízkém Muranu se setkává s krásnou mladou návrhářkou skla a pro oba se toto setkání stane osudovou záležitostí. Jejich intenzívní vztah pokračuje v New Yorku, přes řadu drobných krizí a zásahů z minulosti sílí, a oba partneři jsou přesvědčeni, že konečně jejich život bude pokračovat ve správných kolejích. Novinář se však vrací opět do Sarajeva, kde ho čeká smrt z rukou teroristy a zlomená mladá žena nachází útěchu v péči o jeho malou dcerku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Skrytá láska zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Skrytá láska (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Skrytá láska zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Skrytá láska.pdf (EUR-0.00)

  Skrytá láska.epub (EUR-0.00)

  Skrytá láska.doc (EUR-0.00)

  Skrytá láska.txt (EUR-0.00)

  Skrytá láska.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Skrytá láska.PDF – (EUR 0.00);

  Skrytá láska.MOBI – (EUR 0.00);

  Skrytá láska.EPUB – (EUR 0.00);

  Skrytá láska.DOC – (EUR 0.00);

  Skrytá láska.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  A Secret Affair (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Salinka

  10.10.2013

  Knížky tohoto typu vůbec nečtu, ale tuhle mám doma už asi 10 let a to jen proto, že se mi velmi líbilo filmové zpracování tohoto příběhu. Knížku jsem si koupila v levných knihách za pár korun a četla jsem ji jen jednou – pro porovnání s filmem, od toho se liší hlavně koncem příběhu 🙂

  hajna

  11.07.2012

  Každý, kdo holduje braku, jen do toho!  TAGS:

  Online Skrytá láska ebook, Kniha Skrytá láska FB2, Download Skrytá láska PDF , Download Skrytá láska MOBI, Online Skrytá láska kniha, Zdarma Stažení Skrytá láska IPhone, Online kniha Skrytá láska PDF, Zdarma Skrytá láska DJVU, Zdarma Stažení Skrytá láska TXT, Stažení Skrytá láska RTF, Online Skrytá láska FB2 , e-kniha Skrytá láska stažení TXT, Zdarma Skrytá láska stažení kniha, e-kniha Skrytá láska download MOBI, Stažení Skrytá láska IPad, Číst Skrytá láska MOBI, Číst Skrytá láska DOC, Zdarma Skrytá láska AWZ, Download e-kniha Skrytá láska iPad , Zdarma Skrytá láska DJVU, Download Skrytá láska e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Skrytá láska DVD, Číst Skrytá láska TXT, Book Skrytá láska stažení DJVU, Skrytá láska stažení kniha zdarma, Skrytá láska stažení kniha pdf zdarma, Skrytá láska pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Skrytá láska pdf zdarma, Skrytá láska stažení kniha epub zdarma, Skrytá láska ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply