Sladký život (Dolce vita) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sladký život (Dolce vita) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sladký život (Dolce vita) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sladký život (Dolce vita)


Titul, jež srozumitelnou formou dává nahlédnout do problematiky jednoho z nejrozšířenějších onemocnění lidstva moderního věku — cukrovky neboli diabetes mellitus. Zábavnou a snadno uchopitelnou formou dialogů autor-lékař objasňuje, jak a proč k onemocnění dochází, a v neposlední řadě nabízí možnosti, jakými každý z nás může tomuto onemocnění zabránit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sladký život (Dolce vita) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sladký život (Dolce vita) (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sladký život (Dolce vita) zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sladký život (Dolce vita).pdf (EUR-0.00)

  Sladký život (Dolce vita).epub (EUR-0.00)

  Sladký život (Dolce vita).doc (EUR-0.00)

  Sladký život (Dolce vita).txt (EUR-0.00)

  Sladký život (Dolce vita).mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sladký život (Dolce vita).PDF – (EUR 0.00);

  Sladký život (Dolce vita).MOBI – (EUR 0.00);

  Sladký život (Dolce vita).EPUB – (EUR 0.00);

  Sladký život (Dolce vita).DOC – (EUR 0.00);

  Sladký život (Dolce vita).TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Formáty eknihy: PDF
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Sova15

  13.06.2016

  Kniha je opravdu nesprávně přiřazená. Autorem MUDr. Karel Kubát a ne jeho otec RNDr. Karel Kubát.
  I můj dojem je rozporuplný. Ač jsem ze zdravotnictví, některé pasáže byly dost odborné. Chápu asi úmysl autora – abychom vedli střídmý život. To je v pořádku. Ale ani ten není zárukou, že neonemocníme cukrovkou. Co ti relativně hubení a "nelíní" pacienti s touto diagnozou. Není vše jen černobílé. Ale úmysl autora je zdařil – zamýšlím se nad sebou.

  corvo

  31.01.2016

  Toto dílo je zde přiřazeno k RNDr. Karlu Kubátovi, ale patří k jinému autorovi. Autorem knihy Sladký život je MUDr. Karel Kubát.

  reznickova77

  14.11.2015

  Můj dojem z knihy je poněkud rozporuplný. Chápu záměr autora, který mě rozhodně přesvědčil o tom, že bych se svým aktuálním životním stylem měla něco dělat. Na druhou stranu v některých částech (kapitoly o příčinách vzniku cukrovky, o medikamentózních způsobech léčby, o vlivu hormonů a další) je to stále velmi odborná kniha, kterou nemusí každý čtenář zvládnout. Použitá forma rozhovorů je dobrý nápad, která dělá knihu rozumitelnější širší laické veřejnosti.  TAGS:

  Online Sladký život (Dolce vita) ebook, Kniha Sladký život (Dolce vita) FB2, Download Sladký život (Dolce vita) PDF , Download Sladký život (Dolce vita) MOBI, Online Sladký život (Dolce vita) kniha, Zdarma Stažení Sladký život (Dolce vita) IPhone, Online kniha Sladký život (Dolce vita) PDF, Zdarma Sladký život (Dolce vita) DJVU, Zdarma Stažení Sladký život (Dolce vita) TXT, Stažení Sladký život (Dolce vita) RTF, Online Sladký život (Dolce vita) FB2 , e-kniha Sladký život (Dolce vita) stažení TXT, Zdarma Sladký život (Dolce vita) stažení kniha, e-kniha Sladký život (Dolce vita) download MOBI, Stažení Sladký život (Dolce vita) IPad, Číst Sladký život (Dolce vita) MOBI, Číst Sladký život (Dolce vita) DOC, Zdarma Sladký život (Dolce vita) AWZ, Download e-kniha Sladký život (Dolce vita) iPad , Zdarma Sladký život (Dolce vita) DJVU, Download Sladký život (Dolce vita) e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sladký život (Dolce vita) DVD, Číst Sladký život (Dolce vita) TXT, Book Sladký život (Dolce vita) stažení DJVU, Sladký život (Dolce vita) stažení kniha zdarma, Sladký život (Dolce vita) stažení kniha pdf zdarma, Sladký život (Dolce vita) pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sladký život (Dolce vita) pdf zdarma, Sladký život (Dolce vita) stažení kniha epub zdarma, Sladký život (Dolce vita) ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply