Slavní vojevůdci a jejich tažení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Slavní vojevůdci a jejich tažení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Slavní vojevůdci a jejich tažení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Slavní vojevůdci a jejich tažení


Velkolepý přehled osudů a kariér nejproslulejších vojevůdců od perského Kýra Velikého v 6. století př. n. l. po Vo Nguyen Giapa ve Vietnamu ve 20. století v podání špičkových historiků a vojenských odborníků z celého světa. Unikátní projekt se skutečně globálním záběrem – od Číny přes Indii po Afriku a od Evropy po Severní a Jižní Ameriku – se podrobně věnuje více než stovce nejdůležitějších vojenských vůdců, zatímco závěrečný abecední přehled zvyšuje celkový počet představených významných postav vojenské historie na úctyhodných dvě stě padesát. Bohatý obrazový doprovod tvoří dobové portréty a fotografie, vyobrazení bitevních scén, ukázky zbraní a uniforem i víc než 120 speciálně pro tuto publikaci vytvořených barevných map tažení, bitevních plánů a třírozměrných rekonstrukcí bitev. Jde o nepostradatelnou publikaci pro každého zájemce o vojenskou historii.Kniha v českém jazyce!


Stažení Slavní vojevůdci a jejich tažení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Slavní vojevůdci a jejich tažení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Slavní vojevůdci a jejich tažení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Slavní vojevůdci a jejich tažení.pdf (EUR-0.00)

  Slavní vojevůdci a jejich tažení.epub (EUR-0.00)

  Slavní vojevůdci a jejich tažení.doc (EUR-0.00)

  Slavní vojevůdci a jejich tažení.txt (EUR-0.00)

  Slavní vojevůdci a jejich tažení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Slavní vojevůdci a jejich tažení.PDF – (EUR 0.00);

  Slavní vojevůdci a jejich tažení.MOBI – (EUR 0.00);

  Slavní vojevůdci a jejich tažení.EPUB – (EUR 0.00);

  Slavní vojevůdci a jejich tažení.DOC – (EUR 0.00);

  Slavní vojevůdci a jejich tažení.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Great Military Leaders and their Campaings

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  braunerova

  10.02.2017

  Pro mě zklamání. Čekal jsem podrobné biografie a psychologické portréty vojevůdců. V knize jsou ale jen základní všeobecně známé údaje o jejich životě. Autoři se ani nepokouší o seriozní rozbor osobností, jen opakují ustálená klišé – Alexander je největší vojevůdce všech dob, Cortéz byl průměrný, Lee brilantní apod. Některá velká jména chybí, např. ze starověku Pyrrhos nebo Aetius. Naopak uvedení Augusta místo Agrippy považuji za úplný nesmysl, to pak místo Žukova a Mansteina měli být Stalin a Hitler.
  Když to tedy shrnu – o vojevůdcích samotných najdete mnohem více na wikipedii, pro popis bitev doporučuji nějakou specializovanou publikaci, např. Bitvy, které změnily svět (vydavatelství Svojtka & Co.).
  Ale abych jen nehaněl. V publikaci je plno krásných ilustrací, přehledných map a potěšilo mě zařazení Jana Žižky.  TAGS:

  Online Slavní vojevůdci a jejich tažení ebook, Kniha Slavní vojevůdci a jejich tažení FB2, Download Slavní vojevůdci a jejich tažení PDF , Download Slavní vojevůdci a jejich tažení MOBI, Online Slavní vojevůdci a jejich tažení kniha, Zdarma Stažení Slavní vojevůdci a jejich tažení IPhone, Online kniha Slavní vojevůdci a jejich tažení PDF, Zdarma Slavní vojevůdci a jejich tažení DJVU, Zdarma Stažení Slavní vojevůdci a jejich tažení TXT, Stažení Slavní vojevůdci a jejich tažení RTF, Online Slavní vojevůdci a jejich tažení FB2 , e-kniha Slavní vojevůdci a jejich tažení stažení TXT, Zdarma Slavní vojevůdci a jejich tažení stažení kniha, e-kniha Slavní vojevůdci a jejich tažení download MOBI, Stažení Slavní vojevůdci a jejich tažení IPad, Číst Slavní vojevůdci a jejich tažení MOBI, Číst Slavní vojevůdci a jejich tažení DOC, Zdarma Slavní vojevůdci a jejich tažení AWZ, Download e-kniha Slavní vojevůdci a jejich tažení iPad , Zdarma Slavní vojevůdci a jejich tažení DJVU, Download Slavní vojevůdci a jejich tažení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Slavní vojevůdci a jejich tažení DVD, Číst Slavní vojevůdci a jejich tažení TXT, Book Slavní vojevůdci a jejich tažení stažení DJVU, Slavní vojevůdci a jejich tažení stažení kniha zdarma, Slavní vojevůdci a jejich tažení stažení kniha pdf zdarma, Slavní vojevůdci a jejich tažení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Slavní vojevůdci a jejich tažení pdf zdarma, Slavní vojevůdci a jejich tažení stažení kniha epub zdarma, Slavní vojevůdci a jejich tažení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply