Směrnice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Směrnice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Směrnice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Směrnice


Autor v tomto díle načrtává v jedenácti krátkých kapitolách ideje, jež mají být bráněny na duchovní a politické rovině lidmi, kteří se po roce 1945 nechtějí spokojit s kolapsem dřívějších tradičních struktur a rozvojem moderní konzumní společnosti.

Směrnice vyšly prvně roku 1950, druhé přepracované a autorizované vydání, z něhož český překlad pochází, roku 1971. Doposud se dočkaly překladu do nejméně devíti evropských jazyků a různé skupiny vyhotovily několik desítek neautorizovaných vydání.

Podle nás mohou Směrnice posloužit jako zrcadlo všem organizovaným i individuálním protimoderním snahám v českých zemích: na personální či organizační otázky tu prismatem, jaký představuje tato kniha, doposud nikdo vážněji nenahlížel. I v jiných otázkách však Směrnice mohou posloužit jako inspirace či podnět k zamyšlení.

V našem překladu jsme důsledně dbali o zachování čtivosti a nekompromisní údernosti autorova stylu. Cíleně jsme se tím snažili vyvarovat námitkám (dle nás oprávněným), které padaly na hlavu překladu knihy Jezdit na tygru.

Zdroj: hrdost.netKniha v českém jazyce!


Stažení Směrnice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Směrnice (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Směrnice zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Směrnice.pdf (EUR-0.00)

  Směrnice.epub (EUR-0.00)

  Směrnice.doc (EUR-0.00)

  Směrnice.txt (EUR-0.00)

  Směrnice.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Směrnice.PDF – (EUR 0.00);

  Směrnice.MOBI – (EUR 0.00);

  Směrnice.EPUB – (EUR 0.00);

  Směrnice.DOC – (EUR 0.00);

  Směrnice.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Orientamenti (1971)

  Žánr:
  Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Délský potápěč
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Lesní_chodec

  04.04.2017

  Pro mě zatím "nejpraktičtější" kniha od Evoly, která byla přeložena do češtiny. Jak poznamenává předešlý komentář (hynek5107), zvlášť ceněné je na ní její nečasovost. Mnoho problémů, které Evola popisuje jsou aktuální i skoro po 50letech vydání.

  hynek5107

  15.03.2017

  Shodou okolností jsem knihu dočetl po Evropě na rozcestí od S. Komárka a bylo zajímavé sledovat úvahy nad mizející tradicí z pera současného autora a porovnat je s myšlenkami fašisty "krátce po porážce." Zajímavá na knize je její nadčasovost, což se ovšem dá říci i o dalších Evolových dílech. Na necelých 50 stránkách rozjíždí Evola problematiku modernismu tak vyčerpávajícím způsobem, že k publikaci se budu ještě často vracet. A ještě něco bych poznamenal: ideální dílo na vysvětlení rozdílů mezi fašismem a nacismem (ovšem pro člověka, který už o této problematice aspoň něco málo ví).  TAGS:

  Online Směrnice ebook, Kniha Směrnice FB2, Download Směrnice PDF , Download Směrnice MOBI, Online Směrnice kniha, Zdarma Stažení Směrnice IPhone, Online kniha Směrnice PDF, Zdarma Směrnice DJVU, Zdarma Stažení Směrnice TXT, Stažení Směrnice RTF, Online Směrnice FB2 , e-kniha Směrnice stažení TXT, Zdarma Směrnice stažení kniha, e-kniha Směrnice download MOBI, Stažení Směrnice IPad, Číst Směrnice MOBI, Číst Směrnice DOC, Zdarma Směrnice AWZ, Download e-kniha Směrnice iPad , Zdarma Směrnice DJVU, Download Směrnice e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Směrnice DVD, Číst Směrnice TXT, Book Směrnice stažení DJVU, Směrnice stažení kniha zdarma, Směrnice stažení kniha pdf zdarma, Směrnice pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Směrnice pdf zdarma, Směrnice stažení kniha epub zdarma, Směrnice ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply