Smutný pondelok Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Smutný pondelok Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Smutný pondelok Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Smutný pondelok


Doktorka Temperance Brennanová, forenzná antropologička známa aj zo seriálu Kosti, má nový prípad. V pivnici pod pizzeriou v starom nájomnom dome v Montreale sa našli ostatky troch mladých žien. Polícia podľa starožitných gombíkov usúdila, že telá pred vyše sto rokmi pochovali v neoznačenom hrobe. Tempe Brennanová má iný názor. Nebude ľahké dokázať, že nejde o archeologický nález, ale o obete násilia spáchaného v nedávnej minulosti. Brennanová je odhodlaná vyniesť pravdu na svetlo. Zistí, že dom kedysi patril montrealskému mafiánovi a neskôr si niektoré izby prenajímali podivné indivíduá. Rozbor kostí a svedectvo sestry bývalej nájomníčky ju nasmerujú k nevyriešeným prípadom nezvestných dievčat a k únosom páchaným psychopatickými dvojicami.Kniha v českém jazyce!


Stažení Smutný pondelok zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Smutný pondelok (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Smutný pondelok zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Smutný pondelok.pdf (EUR-0.00)

  Smutný pondelok.epub (EUR-0.00)

  Smutný pondelok.doc (EUR-0.00)

  Smutný pondelok.txt (EUR-0.00)

  Smutný pondelok.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Smutný pondelok.PDF – (EUR 0.00);

  Smutný pondelok.MOBI – (EUR 0.00);

  Smutný pondelok.EPUB – (EUR 0.00);

  Smutný pondelok.DOC – (EUR 0.00);

  Smutný pondelok.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Temperance Brennanová (7.)

  Originální název:

  Monday Mourning (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  minirock

  01.05.2017

  Od Kathy jsem četl už lepší knihy ale ani tato není určitě špatná. Vyšetřování smrti tří mladých děvčat, vztah/nevztah s Ryanem, návštěva přítelkyně Anny a její následné zmizení, to všechno stíhá Temperance při tomto smutném pondělku. Slušné průměrné čtení na Kathy Reichs. Ovšem záchrana Tempe v závěru knihy je tak trochu ve stylu Lary Croft.

  buba24

  17.01.2016

  Super kniha …. a samozrejme autorka nesklamala, hlavná hrdinka na konci opäť skončila v nemocnici, ale inak napínavé od začiatku do konca. Doporučujem.

  Aaron Lewis

  01.09.2015

  Tak tahle mě bavila.

  militu

  25.02.2015

  Úžasně napínavá knížka, každopádně jako všechny od této autorky.

  michimuller

  15.01.2015

  Smutné pondělí nebylo ve skutečnosti vůbec smutné. Ve sklepě domu nalezené kostičky. Možná ve srovnání s jinými romány autorky mi prostředí přišlo příliš "jednoduché" a děj málo zamotaný, jako by si brilantní Tempe dala relaxační pauzu, nebo měla "špatný" den po škorpení s detektivem Claudelem. Knížka byla dobrá, trošku předvídatelná, ale spousta autorů nedosáhne poutavosti jako paní Reichs, ikdyž nemá zrovna svůj den. Hvězdičku beru jen subjektivně, protože jiné její romány mě bavili prostě víc.

  ovpana

  03.12.2014

  Naprosto supr knížka,napínavá,strhující až do konce.

  Misa25

  01.12.2014

  Příběhy Tempe jsou vždy skvělé, ale tady to vyvrcholení bylo opravdu hustý….jsem zvědavá, jaké další kosti ji čekají v dalším díle :)))

  Radek Hanuš

  09.09.2014

  Dobrý den, neví někdo jestli se někde dá sehnat tento titul. Děkuji za odpověď.

  Scharks

  10.06.2014

  Skvělé, akční a naprosto pohlcující – i když jsem zrovna neměla moc volného času, knihu jsem přečetla aniž bych mrkla :o) Výborné pokračování skvělé série – už se těším na další díly 😀

  gilt

  26.02.2014

  Skvělé, napínavé, šokující. Četla se jedním dechem.

  Patapuf

  10.10.2013

  Další ze skvělých příběhů paní Reichsové…. dobře se čte a dokáže zaujmout způsobem, že se od knihy špatně odtrháváte….

  studentice

  22.09.2013

  Je pravda, že se rozuzlení asi dalo odhadnout. Nicméně mě se kniha naopak líbila, protože zatím byla nejnapínavější knihou autorky. Já ji doporučuji:)

  Andrys

  Hm, hm…tak tady si neurony Brennanové udělaly dovolenou. Dalo se celkem brzo pochopit, jak je to s kostmi a obětmi a také odhalit, kdo je komplic. Takže mě tak trochu otravovalo, že ona to nevidí. Řekla bych, že je to zatím nejhorší kniha série.  TAGS:

  Online Smutný pondelok ebook, Kniha Smutný pondelok FB2, Download Smutný pondelok PDF , Download Smutný pondelok MOBI, Online Smutný pondelok kniha, Zdarma Stažení Smutný pondelok IPhone, Online kniha Smutný pondelok PDF, Zdarma Smutný pondelok DJVU, Zdarma Stažení Smutný pondelok TXT, Stažení Smutný pondelok RTF, Online Smutný pondelok FB2 , e-kniha Smutný pondelok stažení TXT, Zdarma Smutný pondelok stažení kniha, e-kniha Smutný pondelok download MOBI, Stažení Smutný pondelok IPad, Číst Smutný pondelok MOBI, Číst Smutný pondelok DOC, Zdarma Smutný pondelok AWZ, Download e-kniha Smutný pondelok iPad , Zdarma Smutný pondelok DJVU, Download Smutný pondelok e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Smutný pondelok DVD, Číst Smutný pondelok TXT, Book Smutný pondelok stažení DJVU, Smutný pondelok stažení kniha zdarma, Smutný pondelok stažení kniha pdf zdarma, Smutný pondelok pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Smutný pondelok pdf zdarma, Smutný pondelok stažení kniha epub zdarma, Smutný pondelok ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply