Sněžný levhart Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sněžný levhart Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Sněžný levhart Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Sněžný levhart


Kniha v českém jazyce!


Stažení Sněžný levhart zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Sněžný levhart (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Sněžný levhart zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Sněžný levhart.pdf (EUR-0.00)

  Sněžný levhart.epub (EUR-0.00)

  Sněžný levhart.doc (EUR-0.00)

  Sněžný levhart.txt (EUR-0.00)

  Sněžný levhart.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Sněžný levhart.PDF – (EUR 0.00);

  Sněžný levhart.MOBI – (EUR 0.00);

  Sněžný levhart.EPUB – (EUR 0.00);

  Sněžný levhart.DOC – (EUR 0.00);

  Sněžný levhart.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Snow Leopard (1978)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Volvox Globator
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Mijagi

  18.06.2016

  Himalájskými průsmyky vystoupat ke Křišťálové hoře a usednout s lámou u meditačního pikniku. Zelený sýr ostré chuti, hořký slaný čaj se žluklým jačím máslem a tsampa. Sledovat bharaly dovádějící na horských planinách, spatřit u cesty stopu sněžného levharta, vyslechnout si historky o Yettim, tvorovi obývajícím místa, kam lidská noha ještě nespočinula, místa, která jsou kousek odtud, kde právě sedíme. Ačkoliv se toho v knize příliš neděje, Peteru Mathiessenovi se podařilo v několika gradujících, emocionálních pasážích doslova zachytit tok, jimž plyneme my a celý vesmír. Jako, když chytnete na louce barevného motýla a skrz malou škvírku v dlaních jej chcete někomu opatrně ukázat, než jej vypustíte zase na svobodu. Nádherná kniha a silný zážitek pro toho, kdo rád utíká z civilizace do přírody.

  "A taky mám rád úplně obyčejné zázraky – tiché večerní hlasy přátel, dusivý jalovcový oheň v hliněné pícce, primitivní a jednotvárné jídlo, nepohodlí a jednoduchost, uspokojení z toho, že se v jedné chvíli nikdy nedělá víc než jen jedna věc – když vezmu do ruky svůj modrý plecháček, tak už se nezabývám vůbec ničím jiným. Od konce září nemáme z moderního světa vůbec žádné zprávy a mně se hlava postupně úplně pročistila – vítr a slunce se mi v ní honí jako ve zvonu. Moc tu toho sice nenamluvíme, ale já se sám nikdy necítím; vrátil jsem se k sobě."

  GreenMagritte

  16.05.2016

  Dnes již kultovní esejistický cestopis Sněžný levhart vznikl v roce 1978, poté co se Peter Matthiessen rozhodl po smrti své ženy odjet do Nepálu. Na duchovní cestě po Himalájích jej doprovázel George Schaller, který se vydal prozkoumat život modrých ovcí. Autor ve svém cestovním deníku popisuje nejenom okolní krajinu, ale také své různorodé společníky, nosiče a šerpy, své postřehy o zvířatech i úvahy o yettim. Peter Matthiessen se vydává na cestu nejmohutnějším horstvem světa, aby dosáhl Křišťálového kláštera a sní o tom, že se mu podaří spatřit vzácného sněžného levharta.

  Ronin Roujin

  18.10.2013

  Taková varianta na Zen a údržba motockylu, jen tu autor nejezdí po Státech na Harleyi ale chodí se šerpy po velehorách. velká cesta tam a a zase zpátky a to nejen geograficky, ale i duchovně a částčně jde i o cestu v čase. Popisy himalájské krajiny, flory a fauny jsou opravdu povedené a stejně tak výlety do hinduismu, buddhismu a starých tibetských náboženství. Pokud v sobě máte trošku toho "hippisáctví" kniha by se vám mohla dost líbit.

  Laccaria

  21.08.2011

  Obdivuji Matthiessenův krásný jazyk, živé popisy Nepálu a jeho obyvatel, stejně jako elegantní sebereflexi při zdolávání himalájských průsmyků. Přiznám se ale, že zenovými úlety typu tvar-je-prázdno-a-prázdnota-je-tvar jsem se vysloveně protrpěla a nešlo si nevzpomenout na "doktore, zapomněl jsem svoji mantru" Woodyho Allena. Výsledek – nadprůměrný cestopis, který je pro přízemnějšího čtenáře poněkud tvrdým oříškem.
  Jak řekl Eido Róši: Nic si od toho neslibuj.  TAGS:

  Online Sněžný levhart ebook, Kniha Sněžný levhart FB2, Download Sněžný levhart PDF , Download Sněžný levhart MOBI, Online Sněžný levhart kniha, Zdarma Stažení Sněžný levhart IPhone, Online kniha Sněžný levhart PDF, Zdarma Sněžný levhart DJVU, Zdarma Stažení Sněžný levhart TXT, Stažení Sněžný levhart RTF, Online Sněžný levhart FB2 , e-kniha Sněžný levhart stažení TXT, Zdarma Sněžný levhart stažení kniha, e-kniha Sněžný levhart download MOBI, Stažení Sněžný levhart IPad, Číst Sněžný levhart MOBI, Číst Sněžný levhart DOC, Zdarma Sněžný levhart AWZ, Download e-kniha Sněžný levhart iPad , Zdarma Sněžný levhart DJVU, Download Sněžný levhart e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Sněžný levhart DVD, Číst Sněžný levhart TXT, Book Sněžný levhart stažení DJVU, Sněžný levhart stažení kniha zdarma, Sněžný levhart stažení kniha pdf zdarma, Sněžný levhart pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Sněžný levhart pdf zdarma, Sněžný levhart stažení kniha epub zdarma, Sněžný levhart ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply