Softwarové projekty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Softwarové projekty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Softwarové projekty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Softwarové projekty


…programátorský tým řídí nebo zodpovídá za celkovou úspěšnost produktu. Jim McCarthy za léta své programátorské praxe, vedení vývojové skupiny Microsoft Visual C++ i jako majitel vlastní softwarové firmy pochopil zákonitosti složitého procesu tvorby softwaru, v týmovém prostředí zvlášť, a shromáždil je do řady empirických, ale opodstatněných a překvapivě srozumitelných pravidel, která vám takříkajíc otevřou oči. Stíhat termíny je v softwarové branži úkol takřka nadlidský, ale s lidmi, kteří vědí, co se má kdy dělat, je to jednodušší. Nechte si poradit od zkušeného praktika – přesvědčí vás, že programování není jen psaním kódu, ale z větší části řešením problémů a uvidíte, jak je odhalit a jak je řešit. Prezentuje zásady, z nichž se dozvíte, jak vytvářet kvalitní softwarové aplikace, držet se rozumného časového plánu, ale i jak je úspěšně zavádět a podporovat.
Autor člení knihu do čtyř částí:
– Zahájení – organizace týmu, zhodnocení konkurenční pozice, volba marketingové strategie na základě naslouchání zákazníkům, kvalita jako cíl návrhu, jak vyváznout z dozvuků předchozího produktu.
– Mezihra – hledání kompromisu mezi funkcemi, zdroji a časem, vytyčování milníků, sklouznutí nemusí znamenat pád.
– Koncovka – vnímání naléhavosti, třídění chyb, stabilizace produktu.
– Uvedení na trh – vytvoření, zdokonalování a sdělování vhodného marketingového sdělení.
V dodatku autor popisuje, jak rozpoznat, kdo jsou správní lidé do týmu a ukazuje na nejčastější chyby, které při výběru a vedení pracovníků manažeři dělají. Kniha je napsána živým stylem a podána vtipnou formou a kromě poučení tak slibuje být zároveň i strhujícím čtením.Kniha v českém jazyce!


Stažení Softwarové projekty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Softwarové projekty (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Softwarové projekty zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Softwarové projekty.pdf (EUR-0.00)

  Softwarové projekty.epub (EUR-0.00)

  Softwarové projekty.doc (EUR-0.00)

  Softwarové projekty.txt (EUR-0.00)

  Softwarové projekty.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Softwarové projekty.PDF – (EUR 0.00);

  Softwarové projekty.MOBI – (EUR 0.00);

  Softwarové projekty.EPUB – (EUR 0.00);

  Softwarové projekty.DOC – (EUR 0.00);

  Softwarové projekty.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Softwarové projekty ebook, Kniha Softwarové projekty FB2, Download Softwarové projekty PDF , Download Softwarové projekty MOBI, Online Softwarové projekty kniha, Zdarma Stažení Softwarové projekty IPhone, Online kniha Softwarové projekty PDF, Zdarma Softwarové projekty DJVU, Zdarma Stažení Softwarové projekty TXT, Stažení Softwarové projekty RTF, Online Softwarové projekty FB2 , e-kniha Softwarové projekty stažení TXT, Zdarma Softwarové projekty stažení kniha, e-kniha Softwarové projekty download MOBI, Stažení Softwarové projekty IPad, Číst Softwarové projekty MOBI, Číst Softwarové projekty DOC, Zdarma Softwarové projekty AWZ, Download e-kniha Softwarové projekty iPad , Zdarma Softwarové projekty DJVU, Download Softwarové projekty e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Softwarové projekty DVD, Číst Softwarové projekty TXT, Book Softwarové projekty stažení DJVU, Softwarové projekty stažení kniha zdarma, Softwarové projekty stažení kniha pdf zdarma, Softwarové projekty pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Softwarové projekty pdf zdarma, Softwarové projekty stažení kniha epub zdarma, Softwarové projekty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply