Šokujúce prebudenie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Šokujúce prebudenie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Šokujúce prebudenie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Šokujúce prebudenie


Keď mal vyšetrovateľ, Thomas Winkley všetko, po čom túžil, ešte netušil, že súčasné šťastie je len ilúzia, ktorá sa veľmi rýchlo vytratí. V jednu osudnú noc v Portlande prichádza o milovanú rodinu. Boli zavraždení a vraha sa nikdy nepodarilo vypátrať. Stratou manželky a šesťročného syna ho pripravili o budúcnosť a radosť zo života.
Po odchode z mesta, ktoré mu vzalo to najcennejšie, sa snaží pomalými krokmi začínať odznova. Prejdú tri roky a aktuálne vyšetruje rituálnu vraždu mladého dievčaťa v Brooklyne. Šokuje ho, keď zistí, že vrahom je zrejme rovnaká osoba, ktorá mu zabila rodinu a rozohrala si s ním psychologickú hru o čas.

Thomas je z prípadu odvolaný, ale vyšetruje ho aj naďalej na vlastnú päsť. Každý pokus o odhalenie pravdy, mu priťažia nečakané prekážky, ktoré musí zdolávať a nebude ich málo. Bude sa potýkať nielen s emocionálnym vypätím, ale aj s novými otázkami o hodnote ľudského života v praxi.
Neskôr prípad preberá ostrieľaná vyšetrovateľka z Bronxu a nachádza nové stopy, ktoré poukazujú na nečakaný a nepríjemný zvrat. Indície začnú smerovať na niekoho z ich vlastných policajných kruhov.

Kto je vrah a kto nevinný? Kto je pozorovateľ a kto prenasledovaný? Čo je pravda a čo je lož? Sme len hračky v rukách bábkarov, ktorí rozhodujú o našej slobode, vine a treste?

Novodobý krimi thriler Šokujúce prebudenie, otvára neotvorené témy v rukách vládnych inštitúcií. Netreba tiež zabúdať, že hranica medzi skutočnosťou a fikciou môže byť veľmi krehká a stratiť sa v nej nie je až také ťažké.Kniha v českém jazyce!


Stažení Šokujúce prebudenie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Šokujúce prebudenie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Šokujúce prebudenie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Šokujúce prebudenie.pdf (EUR-0.00)

  Šokujúce prebudenie.epub (EUR-0.00)

  Šokujúce prebudenie.doc (EUR-0.00)

  Šokujúce prebudenie.txt (EUR-0.00)

  Šokujúce prebudenie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Šokujúce prebudenie.PDF – (EUR 0.00);

  Šokujúce prebudenie.MOBI – (EUR 0.00);

  Šokujúce prebudenie.EPUB – (EUR 0.00);

  Šokujúce prebudenie.DOC – (EUR 0.00);

  Šokujúce prebudenie.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Detektivky, Thrillery, Literatura slovenská
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , BESTSELER (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  dencuska

  22.06.2017

  Táto kniha bola pre mňa prvou detektívkou, ktorú som čítala od slovenského autora. V prvom momente som bola možno trochu sklamaná tým, že autor sa rozhodol celý príbeh vsadiť do amerického prostredia. Kniha má však výborný a neokukaný námet, takže časom ma táto skutočnosť pri jej čítaní už takmer vôbec nerušila.

  Knižku Šokujúce prebudenie odporúčam nielen milovníkom detektívneho žánru, ale aj ostatným čitateľom, ktorí majú počas čítania radi nečakané zvraty a prekvapenia, a to nielen na samotnom konci príbehu, ale aj v jeho priebehu. Čitateľský zážitok, ktorý si z tejto knihy odnesiete, bude naozaj šokujúci.

  Celú moju RECENZIU nájdete tu :): https://precitane.sk/radovan-bezecny-sokujuce-prebudenie/  TAGS:

  Online Šokujúce prebudenie ebook, Kniha Šokujúce prebudenie FB2, Download Šokujúce prebudenie PDF , Download Šokujúce prebudenie MOBI, Online Šokujúce prebudenie kniha, Zdarma Stažení Šokujúce prebudenie IPhone, Online kniha Šokujúce prebudenie PDF, Zdarma Šokujúce prebudenie DJVU, Zdarma Stažení Šokujúce prebudenie TXT, Stažení Šokujúce prebudenie RTF, Online Šokujúce prebudenie FB2 , e-kniha Šokujúce prebudenie stažení TXT, Zdarma Šokujúce prebudenie stažení kniha, e-kniha Šokujúce prebudenie download MOBI, Stažení Šokujúce prebudenie IPad, Číst Šokujúce prebudenie MOBI, Číst Šokujúce prebudenie DOC, Zdarma Šokujúce prebudenie AWZ, Download e-kniha Šokujúce prebudenie iPad , Zdarma Šokujúce prebudenie DJVU, Download Šokujúce prebudenie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Šokujúce prebudenie DVD, Číst Šokujúce prebudenie TXT, Book Šokujúce prebudenie stažení DJVU, Šokujúce prebudenie stažení kniha zdarma, Šokujúce prebudenie stažení kniha pdf zdarma, Šokujúce prebudenie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Šokujúce prebudenie pdf zdarma, Šokujúce prebudenie stažení kniha epub zdarma, Šokujúce prebudenie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply