Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01


„Já jsem zákon!"
Monumentální epos se Soudcem Dreddem v Hlavní roli!
Už více než třicet let je Soudce Dredd základní postavou nejen britského komiksu… a teď ho konečně můžeme pořádně poznat i my, díky obsáhlé knize Prokletá země, která obsahuje přes padesát dílů z počátku jeho kariéry.
Začínáme epickým příběhem Prokletá země, ve které se soudce Dredd vydává přes poušť spálenou Atomovými válkami a utkává se s mutanty, vzteklými krysami, psychopaty, mimozemšťany, šílenými roboty a lidožravými tyranosaury! A poté následuje další legenda, Den kdy zemřel zákon, ve které se chopí moci nad Mega-City One šílený soudce Cal a rozpoutá vládu teroru.
Na knize se podíleli tak legendární tvůrci, jako je Pat Mills (Sláine), John Wagner (Dějiny násilí), Mike McMahon (ABC Warriors) či Brian Bolland (Batman: Kameňák).

Příběhy:
Prokletá země
(The Cursed Earth)
Scénář: Pat Mills, T. B. Grover
Kresba: Mike McMahon, Brian Bolland

Zločin a trest
(Crime and Punishment)
Scénář: John Howard
Kresba: Brian Bolland

Mimo zákon
(Judge Dredd Outlaw)
Scénář: John Howard
Kresba: Brian Bolland, Dave Gibbons

Přineste mi hlavu Soudce Dredda!
(Bring Me the Head of Judge Dredd)
Scénář: John Howard
Kresba: Brenden McCarthy, Brett Ewins

Den, kdy zemřel zákon!
(The Day the Law Died)
Scénář: John Howard, T. B. Grover
Kresba: Mike McMahon, Brett Ewins, Brian Bolland, Garry Leach, Ron Smith, Brenden McCarthy

Vláda grázlů!
(Punks Rule)
Scénář: John Howard
Kresba: Brian Bolland

Exo-Meni
(The Exo-Men)
Scénář: John Howard
Kresba: Ron Smith

Monstrum DNA
(The DNA Man)
Scénář: John Howard
Kresba: Brett EwinsKniha v českém jazyce!


Stažení Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.pdf (EUR-0.00)

  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.epub (EUR-0.00)

  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.doc (EUR-0.00)

  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.txt (EUR-0.00)

  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.PDF – (EUR 0.00);

  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.MOBI – (EUR 0.00);

  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.EPUB – (EUR 0.00);

  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.DOC – (EUR 0.00);

  Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Soudce Dredd (2.)

  Originální název:

  Judge Dredd: The Complete Case Files 02 (2006)

  Žánr:
  Komiksy, Sci-fi
  Vydáno: , Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Disease

  18.09.2017

  Ta postapo atmosféra je super, ale scénáře nic moc, hodně často jsem se nudil. Holt mi kdysi nasadil laťku Simon Bisley s Velkým Prdelinim, Vánočním příběhem atd…

  martinstefko

  30.08.2017

  Moje první rozsáhlé setkání se Soudcem Dreddem není tak v konečném důsledku vůbec špatné, ale na druhou stranu je na něm strašně vidět, že je to série, která vychází na pokračování, čemuž je publikování přizpůsobeno. V souborném vydání jsou pak scény, které se opakují, přerušení, která jsou zbytečná, ale s tím se dá celkem snadno smířit. Větší problém je pak skutečnost, že místy může příběh snadno nudit a jsou až moc rozpitvávány linie, které by mohly skončit dříve. Třeba dinosaury mám rád, ale v tomhle podání už jsem se místy skutečně nudil a doufal, že to brzy skončí.

  LordSnape

  08.06.2016

  Dredda mám rád už od puberty, kdy jsem viděl jeho zfilmované zpracování. Na komiksu je vážně fajn, že se nebojí míchat žánry a tak je v té záplavě bojů, heroických činů a mrtvol i místo pro humor. Samotná postava soudce a fungování systému a megaměst je u mě nadčasová.

  jirincz

  14.01.2015

  První a nejspíše i poslední setkání s Doktorem Dreddem. První polovina, kdy šel zachraňovat Mega City Two, stála úplně zaprd. Sn ad každý sešit ve stylu: přijede do nové části, zaútočí na nás, vypadá to, že končím, ale nakonec vyhrajou. Prostě nuda… Jediným plusem byla postava Tweeka, škoda, že ji nebylo tolik věnováno, ale ta mě bavila.

  Druhá polovina byla již lepší, ale také nic z řeho bych se posadil na zadek. Ale mělo to aspoň nějaký ne úplně předpokládaný děj a byla tam nějaká dynamika.

  Celkově nenadchne, neurazí. 50%

  OldaB

  02.01.2015

  Hodně poctivá kniha, která vás uvede do životních osudů oblíbeného soudce. Zvláště příběhy se soudcem Calem jsou výborné. Škoda, že další pokračování nevyšlo.

  lyriq

  11.02.2014

  Předpokládejme, že jste o postavě zvané Soudce Dredd ještě nikdy neslyšeli, ale něco komiksů již máte za sebou. Tato postava se objevila roku 1977 v druhém čísle legendárního britského komiksového magazínu 2000 AD.
  Představte si svět budoucnosti. Svět po 3. světové válce, ve kterém obrovská přelidněná města jsou obklopena nebezpečnou pustinou plnou nájezdníků, mutantů a i mnohem horších nebezpečí. V těchto megaměstech, která jsou pro bezpečnost obehnána vysokou zdí, ani tak nejste nikdy v bezpečí kvůli obrovské kriminalitě. Na straně pořádku slouží jen jediná instituce — Síň spravedlnosti. Kvůli zrychlení procesu jsou zde pouze soudci — policisté, porotci a kati zároveň. Dredd je pouliční soudce v Mega-city One.
  Představte si ztělesněný zákon — chladný, neúprosný. Přesně takový je většinu času hlavní hrdina. Občas pro pobavení procedí skrze zuby nějakou tu ironickou hlášku a mě nejde ho nepřipodobnit k Punisherovi. Znalce možná bude zajímat, že jeden z nejčastějších autorů Dreddových příběhů píše mimo jiné taky Loba.

  Prokletá země je pohled na to, jak Dredd začínal. Ne však na úplný začátek, v zájmu řádného představení nám Jiří Pavlovský a nakladatelství CREW servírují příběhy, které byly pozdější, ale vzhledem k následujícímu vývoji nám postavu představují mnohem lépe.
  Kromě titulní Prokleté země tu najdete ještě podle mě naprosto perfektní příběh Den, kdy zemřel zákon (jenž volně navazuje právě na Prokletou zemi) a několik samostatných epizod.
  Je mi úplně jasný, že Dredd není pro každého, černý humor, ironii a brutalitu nehledá v komiksu každý. Nicméně neúspěch českého vydání přikládám spíše retro vzhledu — celý komiks je černobílý. Nehledě na naprosto geniální kresbu v tom vidím kámen úrazu u barvou zmlsaných čtenářů. Přitom pokud máte rádi komiksy a scifi, v českém znění těžko můžu doporučit něco s tak čistým svědomím, jako právě Prokletou zemi.
  Tenhle komiks se válí v regálech i 4 roky po vydání, a to je opravdu obrovská škoda, protože kvalita je opravdu špičková. Pokud máte rádi akční scifi s povedenýma hláškama, při ceně tři a půl kila za víc jak 300 stran zábavy fakt není o čem diskutovat.

  RaptoR

  02.05.2012

  Vydání tohoto Soudce Dredda beru jako zajímavý počin, který rozhodně stojí za přečtení. Škoda jen, že se neujal.  TAGS:

  Online Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 ebook, Kniha Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 FB2, Download Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 PDF , Download Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 MOBI, Online Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 kniha, Zdarma Stažení Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 IPhone, Online kniha Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 PDF, Zdarma Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 DJVU, Zdarma Stažení Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 TXT, Stažení Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 RTF, Online Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 FB2 , e-kniha Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 stažení TXT, Zdarma Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 stažení kniha, e-kniha Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 download MOBI, Stažení Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 IPad, Číst Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 MOBI, Číst Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 DOC, Zdarma Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 AWZ, Download e-kniha Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 iPad , Zdarma Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 DJVU, Download Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 DVD, Číst Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 TXT, Book Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 stažení DJVU, Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 stažení kniha zdarma, Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 stažení kniha pdf zdarma, Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 pdf zdarma, Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 stažení kniha epub zdarma, Soudce Dredd: Prokletá země: Sebrané soudní spisy 01 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply