Soukromá vichřice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Soukromá vichřice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Soukromá vichřice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Soukromá vichřice


Originální sociologická sonda do společenských i soukromých problémů v životě průměrného českého člověka v 60. letech 20. století.

Autor na příběhu tří dvojic sarkasticky líčí konvenčnost a přízemnost, zároveň ale i plytkost konzumního života průměrného člověka ukotveného v stereotypech totalitního režimu šedesátých let. Autor nelítostně a nekompromisně ukazuje bezbřehou průměrnost a bezcílnost životního stylu novodobých měšťáků, která se projevuje ve všem – od vztahu k práci, v citových vztazích, manželství, přátelstvích i vztahu ke kulturním hodnotám a končí v zaběhaných neměnných stereotypech. Kritičnost a otevřenost pohledu, nekompromisní výsměch a osobitý, úsečný styl, je pro autorovu tvorbu charakteristický.Kniha v českém jazyce!


Stažení Soukromá vichřice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Soukromá vichřice (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Soukromá vichřice zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Soukromá vichřice.pdf (EUR-0.00)

  Soukromá vichřice.epub (EUR-0.00)

  Soukromá vichřice.doc (EUR-0.00)

  Soukromá vichřice.txt (EUR-0.00)

  Soukromá vichřice.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Soukromá vichřice.PDF – (EUR 0.00);

  Soukromá vichřice.MOBI – (EUR 0.00);

  Soukromá vichřice.EPUB – (EUR 0.00);

  Soukromá vichřice.DOC – (EUR 0.00);

  Soukromá vichřice.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Paseka
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  vendysantos

  03.08.2017

  Zajímavá kniha, avšak děj nebyl příliš rozsáhlý, dialogy se velmi často opakovaly a v postavách jsem ztrácela. Autor se s tím nepáral.

  Damato

  06.05.2017

  Párala miluji od mládí a jsem ráda,ze se mi po letech zas dostala do rukou tahle kniha. Je fakt,že možná jsem ji asi dostala i kvůli tomu názvu,protože občas takovou malou vichřici doma vyvolám a po přečtení,kdy jsme ji přečetli s partnerem oba se doma rozpoutal svár…žit v nudě a ve stereotypu? Ale to vás za chvilku přestane bavit život,mít naplánovaný sex na sobotu,protože je volno? Proboha to ne,to je šílený,ubíjející, vědět,že každou neděli bude králík, no to přece ten život nemůže těšit. A najednou Bing ho, partner mě dostal….ty ale taky každý čtvrtek večer uklíziš,pravidelně od šesti do deviti,v pátek večer u televize žehliš, v ponděli jdete s holkama na dvojku,bílého,v sobotu a v neděli jsou tady holky,nebo jsme u vašich,vzdyť my taky můzem řict,že víme,co budem dělat za týden touhle dobou…a to není stereotyp? Je lásko,to je stereotyp.který my s velkou pohodlností přijímáme,přesto,že jsme se v mládí holedbali,jak budem žit jinak. Páral piše ve svých knihách o nás a my se tomu smějeme,protoze si myslíme,jak se nás to netýká. Co uděláš,když ti řeknu,pojedem ve čtvrtek d kina? Začneš hledat důvody,proč ne,protože bys pak nestihla vysát , já budu rád,že můžu s klukama na fotbal.pořád to nevidiš jako stereotyp? Tak to mě teda dostalo. Vždyť my jsme za ten stereotyp vlastně rádi. Nebo ne?

  Puntíkatýhrnek

  23.04.2017

  Párala mám ráda od dětství, má určitý styl psaní, který se stále opakuje v každé jeho knížce, ale nicméně mně se to už nejspíš neomrzí..V Soukromé vichřici si skvěle pohrál na tak obyčejné téma jako je stereotyp..a těch x postupně měnících se úhlů pohledů na stejnou věc mě prostě dostává..podle mne je to nadčasová kniha a to co bylo aktuální v šedesátých letech minulého století je evidentně stále aktuální i dnes..

  Weiler

  09.10.2016

  Tahle knížka oslní spíš formou, než syžetem. Což je poměrně škoda, protože k jakés takés literární dokonalosti skutečně nechybělo málo – práce s postmodernistickým výrazem má v tomhle případě velký potenciál nahrávat sdělení, to ale nikdy nezaútočí takovou silou, jakou by mohlo. A sahám po poněkud ironické metafoře, když hovořím o útoku, neboť hlavní silou díla je ubíjející nuda, cyklické pasáže, bezmocnost postav, nevýbojnost jejich chování i bezvýslednost jakéhokoli jejich projevu vzdoru. Prázdnota životů hlavních hrdinů, kteří jsou pečlivě vybráni z řad všedních intelektuálů i nenápadných „dělníků“, dokáže čtenáře štípnout, dokonce zakousnout, nikdy se ale pořádně nezaryje pod kůži. I když to je možná pouze mou životní zkušeností, že jsem nikdy nepocítil, jakoby stejný osud kdy mohl potkat mě. Nejspíš jsem se jenom neuměl vžít do perspektivy téhle hmyzí sbírky zahnané do kouta. Což na jednu stranu dává smysl, u tohohle naoko laboratorního pozorování, na stranu druhou to působí méně jako ten typ literatury, který chcete prožívat, a více jako ten typ, který rádi zkoumáte a analyzujete. Což taky není k zahození.

  Pajina68

  14.07.2016

  Pěkné čtení, ale člověk musí na styl pana Párala být prostě zvyklý.

  Rup

  31.10.2014

  Ale milánkové. Žádná zakletá princezna na vás nečeká (zakleté princezny mají v popisu práce být zakleté a nikdo a nic je neprobudí) a princové na bílém koni vymírají věkem (vašim). I permanentní hrdinství se stává stereotypem a hrdinové mají kliku, jestliže zemřou dříve, než si nazují bačkory. To už v knihách nebývá. Ale je krásné si snít. Sny však odcházejí s mládím, aby je vystřídalo bilancování následováno balancováním nad propastí zániku, až vás tam dav, tlačící se za vámi smete, jako jste to předtím udělali vy. Již početím umíráme. Dávejte si v neděli kuře a v sobotu sex a sněte své sny. Třeba se zrovna vám podaří génius, který nás zase popostrčí o kousek dál a část zlořečeného stereotypu zničí, či spíše vytvoří jiný. K ničemu jinému tu nejsme a ještě dlouho nebudeme – jestli vůbec… To není konzum, ale pud sebezáchovy a pud zachování rodu. Ale popis je to dobrý, i když je škoda, že to autor psal v době experimentování s textem i se čtenáři. Přesto doporučuju.

  Eviik

  19.08.2014

  Dobrá četba, ale ten popis stereotypu mě celkem vyděsil.

  Žbětule

  22.07.2014

  Uch, až mi z toho jde mráz po zádech!

  alexpo

  25.03.2014

  Tak já z ní depresi měla. Hned jsem si šla přečíst některé pasáže z knihy Vejce a já a bylo mi zas fajn.

  Terisha

  14.04.2013

  Naprosto dokonalý popis stereotypu. Přesně takto bych nechtěla žít. Kniha dobrá, jen jsem z ní málem měla depresi 🙂

  Skawin

  12.02.2013

  Soukromá vichřice je román o životě, který bych nechtěla nikdy prožít – to ovšem neznamená, že každého z nás nějakým způsobem nepotká… stereotyp, ošklivost stereotypu, vichřice v stereotypu, ošklivost vichřice a touha po tom "STARÉM ZNÁMÉM STEREOTYPU". Autor to vystihl dokonale, není co dodat. Snad jen – bojujme proti zavedeným pořádkům a naplňme život smyslem.

  kajanovakova

  15.02.2012

  Tato kniha je zkrátka krásnou ukázkou lidského koloběhu života. Každý se dostaneme do fáze, kdy náš život začne být stereotypním. V takovém období se stává, že nás náš stereotypní až nudný život přivede na „šikmou cestu“, ale nakonec si většina lidí uvědomí, že ten svůj život, který se snažili opustit, mají vlastně rádi a za nic by ho nevyměnili. 🙂
  Tohle dílko patří mezi ty, ke kterým se ráda vrátím. 🙂

  lady

  06.12.2011

  Román je to sám o sobě skvělý.

  jprst

  19.11.2011

  Hrdinové této Páralovy knihy mi připadají nějací známí, že bych se s nimi už setkal? A jestliže to nebyli oni, tak to byli další jim podobní a některého z nich jsem možná viděl i v zrcadle.

  WEIL

  16.08.2011

  Už tehdy napadal Páral konzum, a dneska?

  Miss Ribbon

  20.02.2011

  Kritický obraz života konzumní společnosti. Po zážitku z této knihy už nikdy nebudete chtít upadnout do stereotypu.  TAGS:

  Online Soukromá vichřice ebook, Kniha Soukromá vichřice FB2, Download Soukromá vichřice PDF , Download Soukromá vichřice MOBI, Online Soukromá vichřice kniha, Zdarma Stažení Soukromá vichřice IPhone, Online kniha Soukromá vichřice PDF, Zdarma Soukromá vichřice DJVU, Zdarma Stažení Soukromá vichřice TXT, Stažení Soukromá vichřice RTF, Online Soukromá vichřice FB2 , e-kniha Soukromá vichřice stažení TXT, Zdarma Soukromá vichřice stažení kniha, e-kniha Soukromá vichřice download MOBI, Stažení Soukromá vichřice IPad, Číst Soukromá vichřice MOBI, Číst Soukromá vichřice DOC, Zdarma Soukromá vichřice AWZ, Download e-kniha Soukromá vichřice iPad , Zdarma Soukromá vichřice DJVU, Download Soukromá vichřice e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Soukromá vichřice DVD, Číst Soukromá vichřice TXT, Book Soukromá vichřice stažení DJVU, Soukromá vichřice stažení kniha zdarma, Soukromá vichřice stažení kniha pdf zdarma, Soukromá vichřice pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Soukromá vichřice pdf zdarma, Soukromá vichřice stažení kniha epub zdarma, Soukromá vichřice ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply