Spalovač mrtvol Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Spalovač mrtvol Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Spalovač mrtvol Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Spalovač mrtvol


Román tzv. psychologický horror. Příběh psychopata a maniaka, který se za okupace pod vlivem fanatizujících nacistických frází stává nebezpečným vrahem, udavačem a katem. Tento zaměstnanec a později ředitel pražského krematoria, trpící chorobnou představou, že člověk proměňovaný v prach vykupuje se ze všech pozemských strastí, stává se pod dotekem nacistické ideologie typickou postavou horroru. Román, který se v tomto žánru snaží zachovávat groteskní panoptikální ovzduší, avšak prozrazuje i mnoho hrůz z nacistické okupace.Kniha v českém jazyce!


Stažení Spalovač mrtvol zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Spalovač mrtvol (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Spalovač mrtvol zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Spalovač mrtvol.pdf (EUR-0.00)

  Spalovač mrtvol.epub (EUR-0.00)

  Spalovač mrtvol.doc (EUR-0.00)

  Spalovač mrtvol.txt (EUR-0.00)

  Spalovač mrtvol.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Spalovač mrtvol.PDF – (EUR 0.00);

  Spalovač mrtvol.MOBI – (EUR 0.00);

  Spalovač mrtvol.EPUB – (EUR 0.00);

  Spalovač mrtvol.DOC – (EUR 0.00);

  Spalovač mrtvol.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (286)

  Přidat komentář

  Dolina

  15. ledna

  Na navození správné vánoční nálady jsem si letos otevřel tuto knihu. Hnus. Dlouho se mi z hlavního protagonisty tak nezvedal kufr. Jsem moc rád, že jsem tuto dobu nezažil.

  Konycek

  07. ledna

  Hlavní postava lehce ovlivnitelný psychopat se zaměstnáním, které mu opravdu hrálo do karet. Jak už někdo níže napsal: zvrácený příběh odehrávající se ve zvrácené době.
  Přečetla jsem v rámci povinné četby. Jsem si však jistá, ze kdybych si zrovna toto nepřečetla, mé literární vzdělávání by tím neutrpělo….

  Aki12

  06. ledna

  Zvláštní, děsivá, zvrácená…stejně jako doba ve které se děj odehrává. Psaná stylem, který v čtenáři probouzí zlé předtuchy. Opakující se věty, opakující se motivy… Celou knížku od začátku do konce provází smrt, ale až na konci se objeví ve své skutečné podstatě. Prostě pan Kopfrkingl válí, slizák jeden psychoušskej.
  A jako takovou malou radu: Při čtení si doporučuji nakoupit spousty rakviček a věnečků pro zlepšení atmosféry :D.

  Janadvorackova

  04. ledna

  Poněkud mrazivý poslech.
  Škoda, že hlavní hrdina neměl oponenta, jenž by ho přesvědčoval o opaku a jeho bludy mu vyvracel. Chyběl mi tam konflikt svědomí. Zároveň je možné, že on ho prostě neměl, nechal se vtáhnout a jeho stav a přesvědčení mu vyhovovali.
  Konec trochu rychlý, ale pochopitelný.

  kara

  02. lednaodpad!

  Tahle kniha ve mně vzbudila silný pocit hnusu, takže jsem ji nedočetla. Rozhodně se k ní nebudu vracet, protože i ten kousek, co jsem omylem přečetla mě straší ve snech. Fuj. Nikdy více.

  Nikol1010

  29.12.2017

  Také se přidávám k názoru, že se mi první polovina knihy až tolik nelíbila, ale druhá polovina je správně děsivá a děj má rychlý dějový spád.

  Randyz1986

  20.12.2017

  Začátek knížky mě nebavil, ale v druhé části knihy děj skvěle a děsivě vygradoval a tak jsem pochopil, proč se knížka dostala do hodin literatury.

  chamyl

  29.11.2017

  "Což abych tě, drahá, oběsil?"
  Málo platné, Ladislav Fuks tuto atmosféru umí bravurně.
  Úslužný, přátelský a rodině-submisivní Karel Kopfrkingl s mesiášskými sklony postupuje drobnými krůčky z šedé myšky přebírající okolní názory do světel reflektorů a stále aktivněji řídí (nejen) svůj život. Zvrácená doba mu poskytuje dostatek prostoru pro jeho "poslání" a tak ho s chutí a vervou uskutečňuje. Extrémní alegorie chování jednoho člověka, který ovšem i dnes není pouhou raritou….

  Jeckyyy

  27.11.2017

  Tak tuhle knihu jsem si vytáhla u matury… Vím, že mě v tu dobu moc nezaujala, tudíž se nechystám ji číst někdy znovu. Pro mě jen splněná povinná četba.

  ondras666

  27.11.2017

  Tahle kniha má velkou odezvu od čtenářů, prý má velkou hloubku, není určena pro slabé povahy, je strašidelná… Ale asi ne pro mě.
  Přišlo mi to nudné a nikterak záživné. Hlavní hrdina je spíš otravný tím svým neustálým opakováním všeho dokola a dokola a dokola. Až má člověk pocit, že trpí obsesí nebo autismem.
  Chápu, že autor chtěl ukázat, že lidská povaha a mentalita je snadno ovlivnitelná, když je na ní vyvíjen tlak v podobě vyšších ideálů, národní hrdosti a velké dávky antisemitismu. Za mě se bohužel netrefil.

  Malíček

  25.11.2017

  Knihu jsem původně četla jen kvůli maturitě, ale nakonec jsem nelitovala. Film jsem neviděla, tak se mi kniha četla dobře a rychle, nevěděla jsem moc, co čekat.
  Spalovače mrtvol jsem si z vyprávění kamarádek představovala více morbidního, více popisových částí, ale to se nekonalo. Nakonec mi to ale nevadilo.
  Asi to nebude nic pro slabé povahy, ale mně se kniha líbila.

  makyla

  14.11.2017

  Prostě úžasný Fuks. Pravdou je, že jsem kdysi viděla nejdříve film s úžasným výkonem pana Hrušínského a až poté četla knihu. Když jsem knihu četla, slyšela jsem pana Hrušínského, jak s mrazivým klidem říká své Lakmé, mimo jiné, že by ji oběsil. Mrazivé. Pro mě opět za plný počet.

  tereza0684

  04.11.2017

  Ze začátku dosti zdlouhavé a nudné monology, děj nelehký k pochopení. Pak mi dost zaskočilo, co se z hlavní postavy stalo za zvíře. Není snad nikoho, kdo v duchu nenáviděl Kopfrkingla. 🙂

  ddkk

  30.10.2017

  Úžasné ve své úděsnosti. Těžké čtení, těžko pochopitelný způsob myšlení hlavních postav, těžké hodnocení…Možná pomůže podívat se na opravdu výborný film se skvělým Rudolfem Hrušínským (asi teď nejstarším?).

  Placi

  24.10.2017

  Knihu jsem četl na gymnáziu a nečetla se mi dobře. Jednou se k ní vrátím.

  Hebrey

  20.10.2017

  Spalovače podle mne nelze hodnotit méně než maximálním počtem bodů. I když Vám z toho leze mráz po zádech a hlavního hrdinu musíte z duše nenávidět a ta nenávist se s jeho postupující psychoózou ještě stupňuje, tak je tu především naprosto fantastický styl psaní Navíc je v knize a jejím díle jasný vzkaz nebo snad varování, které je nadčasové.

  Atlantis

  18.10.2017

  Tak takhle neskutečně nebubřelou knihu jsem ještě asi nečetl. Nejde tady o satiru, cynismus nebo snad humor, opravdu ne. To se jen rádoby intelektuálové snaží vysvětlit tento brak.
  Spalovač mrtvol je sonda do myšlení psychotického člověka, kterému by v dnešní době byla diagnostikována silná forma autismu. Nikoho si nepamatuje jménem a tak používá nesmyslné přezdívky, všude vidí stále jedny a ty samé lidi, musí se neustále držet zajetých rituálů. Jednoho dne ho pak tato mentální retardace dožene až k dvojnásobné vraždě.
  Nevěřte všemu, co vás ve škole učí. Tohle opravdu není veledílo.

  Pitbullka

  30.09.2017

  Úžasná kniha. Naprosto mne nadchlo vyjadřování hlavní postavy. Prostě už od začátku víte, že to nebude je tak.

  baru_h

  23.09.2017

  Já ani nevím, kolik hvězdiček mám dát. To bylo tak absurdní čtení, že pořád nevím, co si o tom myslím.
  Ale řekla bych k tomu, že Ladislav Fuks skvěle ( pro mě mrazivě) popsal, jak člověka může proměnit nějaká ideologie v mírumilovného člověka až v takovou zrůdu, která si k tomu všemu myslí, že to je správná věc, co udělal.
  Teď po sepsání komentáře, jsem si uvědomila, že smyslem díla je čtenářům ukázal lidskou ovlivnitelnost. To autor ukazál dokonale, takže dávám plný počet.

  slaska77

  12.09.2017

  Taková naše už klasika, zajímavý literární styl a napětí, že by se dalo krájet, až do konce. Čas podívat se někdy i na film, ze krerého jsem před lety viděla jen malý kousek.

  Elkiss

  27.08.2017

  Myšlení hlavního hrdiny se mi zamlouvalo, v psychologickém slova smyslu. Tichá voda břehy mele, ačkoliv tento hlavní hrdina moc tichý nebyl. Soucit a láska ke všem, a hlavně k nejbližším pro mě byla poetikou a romancí, než začal přemýšlet jako ovce. Jeho život a rodina byla bohémská, navždy jí bude, ale bohužel už ber Romana. Všichni se dají zlákat na lepší pracovní místo a za lepší zítřky, avšak tato kniha je nadčasová a totéž se děje dnes, jen v jiném měřítku. Člověk by sám nad sebou a nad jeho ovlivnitelností měl přemýšlet. Média a sociální sítě jsou dnes velká páka na naše mladé, co se však netoulají a nespí ve stohu v Suchdole.

  Juri81

  23.08.2017

  Tohle není oddechový čtení, tohle je tvrdý psychologický porno. Chápu ty, kteří hodnotí plným počtem bodů stejně tak, jako chápu ty, který hodnotí odpadem. Já zůstávám přesně mezi. Nesedí mi Fuksův styl nezáživného „umělého“ psaní všeobecně. Byť může být myšlenka knihy sebevíc brilantní, její podání mě míjí, jako bych četl divadelní hru a ne román.

  Nuny

  21.08.2017

  Náročné čtení.
  Spoustu únavných monologů, spolupráce s SS a kremace.

  gargamelka

  19.08.2017

  Brilantní dílo, které má přesah do součastnosti.

  OSTROVID

  02.08.2017

  Dobrý příběh, dobře napsané, jen ta nálepka "psychologický horor" mi k tomu nějak nesedí. Kniha hodná zamyšlení nad tím, co jsme mi lidi vlastně zač. Psycho to bylo určitě, ale horor tedy dle mého ne. Ale záleží samozřejmě na úhlu pohledu jednotlivého čtenáře.

  verense

  30.07.2017

  Zapomeňte na to, že tuhle knihu přečtete během letního odpoledne někde u vody… V dnešní uspěchané době je poklidný styl vyprávění až iritující, zejména opakující se věty a slova, ale bylo by chybou snažit se děj jakkoli přeskakovat. Pro mne byla postava Karla Kopfringla znepokojivá hned od začátku, tihle přehnaně spořádaní lidé jsou většinou schopni toho nejhoršího, obzvlášť, když se objeví zdatný manipulátor. Kniha je poplatná i dnešní době, ukazuje, jak je snadné pokřivit člověka promyšlenou propagandou. Jen ten konec mi nějak neseděl, spíše by se mi líbily nějaké ty "boží mlýny", ale kdo ví, kam nakonec ten sanitní vlak dojel…

  jelad

  28.07.2017

  Karel Kopfrkingl –hybatelná postavička pražského krematoria deformuje své buddhistické idee do jednosměrného bodu „vysvobození smrtí“, a to na pozadí fašismem znetvořených třicátých let. Učení transformované do obhajoby smrti přichází ze spalovačových rukou – v „zájmu“ vyššího dobra – antisemitismu.
  "Dáš si rakvičku, nebo věneček" – věta, kterou Kopfrkingl pohřbil syna, snad ve své smrti mlčky děkujícího otci „čeho všeho ho na tomto světě ušetřil“, na filmovém plátně pronesena ústy v té roli až úchvatně odporného Rudolfa Hrušinského staršího, jaksi „samozřejmě klidně“ demonstruje bezedné morální prázdno člověka vraždícího vlastní děti a ženu – Lakmé, Nadoblačnou, Nebeskou.

  Fuksův Spalovač – krása ve smrti.

  RudýOnkel

  23.07.2017

  Děj knihy se mi strašně vlekl, konečný akt byl natolik rychlý, že jsem ho vlastně nějak přehlédl a jednou rukou už sahal na knihu další. Pohled na svět z očí tohoto pana Kopfrkingla a sdílet jeho myšlenkové posuny nás mají nejspíš naučit, jak je snadné lidi obalamutit. A monolog hlavního hrdiny mi začínal lézt krkem, stejně jako jeho výrazy, které mi někdy nedávaly smysl, ale toť můj pohled. Jinak doporučuji.

  Příběh 9/10

  Romance 2/10
  Akce 5/10
  Humor 3/10
  Napětí 7/10

  slapyd

  12.07.2017

  Kniha vás zprvu unáší na vlně poklidného života mírumilovného člověka a jeho rodiny. Se stejným klidem budete sledovat smrt, jako vysvobození od utrpení bytostí trpících na tomto světě.
  Děj vás zprvu ukolébává, v tomto tempu pokračuje celá kniha a jediné co nárůstá je vaše zděšení a hrůza. L. Fuks zvolil vynikající postup, kde neděsí čtenáře zběsilou akcí, ale oním klidným, až uspávacím vývojem situace.

  Katranis

  03.07.2017

  Svědomí je černé v černých chvílích.
  TAGS:

  Online Spalovač mrtvol ebook, Kniha Spalovač mrtvol FB2, Download Spalovač mrtvol PDF , Download Spalovač mrtvol MOBI, Online Spalovač mrtvol kniha, Zdarma Stažení Spalovač mrtvol IPhone, Online kniha Spalovač mrtvol PDF, Zdarma Spalovač mrtvol DJVU, Zdarma Stažení Spalovač mrtvol TXT, Stažení Spalovač mrtvol RTF, Online Spalovač mrtvol FB2 , e-kniha Spalovač mrtvol stažení TXT, Zdarma Spalovač mrtvol stažení kniha, e-kniha Spalovač mrtvol download MOBI, Stažení Spalovač mrtvol IPad, Číst Spalovač mrtvol MOBI, Číst Spalovač mrtvol DOC, Zdarma Spalovač mrtvol AWZ, Download e-kniha Spalovač mrtvol iPad , Zdarma Spalovač mrtvol DJVU, Download Spalovač mrtvol e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Spalovač mrtvol DVD, Číst Spalovač mrtvol TXT, Book Spalovač mrtvol stažení DJVU, Spalovač mrtvol stažení kniha zdarma, Spalovač mrtvol stažení kniha pdf zdarma, Spalovač mrtvol pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Spalovač mrtvol pdf zdarma, Spalovač mrtvol stažení kniha epub zdarma, Spalovač mrtvol ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply