Splynutí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Splynutí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Splynutí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Splynutí


Být Čistý znamená být chráněný v ráji, který nese jméno Dóm. Partridge však unikl do vnějšího světa, do světa mimo Dóm, kde se mezi kouřem a popelem snaží přežít "nešťastníci". A Čistí se s jeho únikem nehodlají smířit. pod vedením Partridgeova otce terorizují těmi nejhoršími možnými způsoby nešťastníky, aby clapce získali zpět pod "ochranné" klenby Dómu.
Po Partridgeově boku však stojí skupinka těch nejstatečnějších, kteří se rozhodli moc Dómu zlomit: bojovnice Lyda, revolucionář Bradwell, strážce El Capitan a Pressia, mladá žena, spojená s Partridgem tajemnou minulostí. Před dávným časem jisté zhoubné síly zosnovaly plán, který má přivést Zemi k definitivní záhubě. A pouze Partridge a Pressia dokáží hrozící zkázu zastavit.
Partridge musí kvůli záchraně milionů životů riskovat návrat do Dómu a vystavit se tam nesmírnému nebezpečí. A Pressia, vyzbrojena pouze mysteriózní Černou skříňkou obsahující několik záhadných nápověd, se musí vydat na pouť až na samý konec světa.
Pressia a Bradwell se usilovně snaží poskládat dohromady záhadné střípky nápovědy ještě z časů před Explozemi. Doufají, že když uspějí, podaří se jim vyléčit nešťastníky a osvobodit je jednou provždy od útlaku Dómu.
Pokud se oběma mladým lidem podaří splnit nadlidsky těžké úkoly, svět bude zachráněn. Když ale neuspějí, lidstvo bude muset zaplatit cenu nejvyšší…Kniha v českém jazyce!


Stažení Splynutí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Splynutí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Splynutí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Splynutí.pdf (EUR-0.00)

  Splynutí.epub (EUR-0.00)

  Splynutí.doc (EUR-0.00)

  Splynutí.txt (EUR-0.00)

  Splynutí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Splynutí.PDF – (EUR 0.00);

  Splynutí.MOBI – (EUR 0.00);

  Splynutí.EPUB – (EUR 0.00);

  Splynutí.DOC – (EUR 0.00);

  Splynutí.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Čistý (2.)

  Originální název:

  Fuse (2013)

  Žánr:
  Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  Sylvanas

  27.04.2017

  Na rozdíl od prvního dílu mě bavil víc konec než začátek, celkově byl ale stejně nudnější – někdy sice děj překypoval akcí a napětím, ale jindy se nekonečně vlekl.

  Jane007

  21.11.2016

  Opět super počtení, námět bezva, ale chyby z předchozího dílu zůstaly pořád. Dost mě překvapuje, že auto El Capitana je pořád v provozu.

  Andy0892

  06.11.2016

  Druhý díl pokračuje v dobře propracované dějové lince, i přestože se naši hrdinové rozdělí – děj nikde výrazně nezadrhává. Líbí se mi postavy i dějové zvraty. Možná by to chtělo trochu víc jiskry, nadšení, které jsem měla u prvního dílu, ale jako pokračování celkově nezklamalo. Dost zvratů i překvapivých momentů.

  Misa25

  06.08.2016

  S druhym dilem jsem mela trochu problemy…hodne tezko se mi cetl a to jsem se na nej tak tesila…ale jinak porad stejne dobre napsany pribeh…uvidime jak mi pujde dalsi dil…

  coffeelover2

  06.08.2016

  První díl se mi líbil víc, ale děj je celkově krásně propracovaný a není tak předvídatelný, jako u jiných knih tohoto typu. V tomto díle jsem si oblíbila postavu El Capitana, tak doufám, že získá svůj šťastný konec. Možná bylo velkou chybou, že jsem zároveň s touto knihou četla Pátou vlnu, s kterou se Splynutí nemůže porovnávat. I tak patří k těm lepším postapo, které jsem četla.

  Baraliska

  14.05.2016

  Musím říct, že tedy první díl byl o hezčí. Docela mě dostalo, jak Bradwell umřel. Doufám, že na Pressii nebude moc naštvaný:)

  paja0327

  29.04.2016

  Musím uznat, že kniha se prostě čte sama…opět se budu opakovat skvělý nápad…originální a myslím, že velmi pravdivý (tedy ty části o tom jak může skončit naše Země).
  El Capitan, Bradwell (tento kluk učaroval moje srdce, že jsem na pár stránkách toužila být Pressie…škoda, že mu spisovatelka nevěnovala žádnou kapitolu) a Pressia postavy se kterými jsem ráda prožila druhý příběh o světě ve kterém bych si nepřála žít.
  Moc mě mrzela postava jménem Partridge. V prvním díle jsem si myslela, že bude patřit k oblíbeným postavám…bohužel mě moc zklamal.

  Knihomlok2015

  29.03.2016

  Tak první díl jsem nekomentovala, protože jsem tak nějak nevěděla, co si vlastně myslet. Celou dobu mi to přišlo tak nějak naivní (a to prokleté slovo maminka mi lezlo na nervy jako dlouho nic jiného) A teď když už mám za sebou i druhý díl, si to myslím pořád – ALE je to opravdu čtivé a El Capitan, Bradwell a Pressia si dávno ukradli mé srdce. Takže natěšení na třetí díl opravdu obrovské.

  Adadelka

  04.01.2016

  Celkem se mi líbila, čekám na poslední díl 🙂

  fmash

  30.11.2015

  Maminka sem, maminka tam, maminka, kam se podívám. Druhý díl kvalitou jednoznačně předčí ten předchozí, i když trpí podobnými neduhy. Jakkoli je vše promyšlené a spisovatelsky soudržné (výhrady k reálnosti reálií jsem vyjádřil u prvního dílu a přinejmenším trvají), kniha mi přijde vlastně povrchní. Chybí hlubší pohled na lidi a jejich motivace. Je to dětská kniha. Přesto dochází ke zlepšením, viz všeobecné povědomí o situaci u dospělé populace dómu (nechci spoilovat, takže neupřesňuji).
  Pominu své stížnosti na primitivní klišé, jako je stihnutí slunovratu přesně na minutu apod., naopak vyzdvihnu hlavní devizu knihy, jíž je Helmud. Bez něj by to bylo o dost smutnější čtení. Díky, Helmude. (Díky, Helmude.) Nakonec to není špatné čtení, skoro čtyřka.

  Roselunda 1928

  11.10.2015

  Velká škoda, že to po vztahové stránce spadlo do obrovského klišé. Velká škoda, že tam bylo tolik věcí, které podle mě do takových knih nepatří. Protože to jinak bylo celkem dobré. Lepší než Čistý. 3,4*

  vendy6619

  29.08.2015

  Knížku Splynutí jsem si půjčila hned po Čistém. Po skvělém konci Čistého jsem si řekla, že Splynutí nemůžou zklamat ani náhodou. Začetla jsem se na prvních 200 stránek, ale pak mě to najednou přestalo bavit a já se do knížky docela nutila. :/
  Četla jsem když jsem měla čas a bylo to vždy jen pár stránek. Když se ale Patridge dostal zpět do Dómu zjistila jsem, že jeho části jsou snad nejzajímavější z celé knihy. Knížka mě znovu pohltila, ale musela jsem k ní najít zase cestu. Každopádně se mi líbili části Lydi a Patridge. 🙂 do toho páru jsem se vážně zamilovala. Stejně jako Pressia a Bradwell. Co se mi zdálo docela nudný byli části El Capitana a jeho rádoby zamilovanost. Přežila jsem jeho části díky Helmudovi, který se mi líbí čím dál víc.
  Konec mě nezklamal ani u jedný postavy 🙂 skvělý zakončení a napětí na další knihu.. na kterou si mimochodem taky brousím zuby! 🙂
  Takže ano.. já i Splynutí doporučuji. A jak píše kolega pode mnou.. těším se na film! 🙂
  Jsme Čistí, ale zároveň Splynutí. 🙂

  todilka

  24.08.2015

  Nezklamalo! Příběh krásně graduje…někdy je až těžko uvěřit všem těm náhodám, a někdy zase těžko si představit svět po splynutí, ale vždyť je to science fiction vážení! Nechápu, proč se tu někdo v komentářích pozastavuje nad tím, že je to nelogické, nemožné, nepředstavitelné….o tom to právě je! V tomto žánru je povoleno téměř vše…a pokud nemáte tak bujnou fantazii jako autorka, záviďte jí a příběh si užijte i tak…
  P.S. Jestli tohle zfilmují (filmová práva už prodána jsou), tak to bude vážně hustý…
  Nemůžu se dočkat třetího dílu!

  Bee

  27.07.2015

  Tak na tohle jsem se opravdu hodně těšila a nezklamalo mě to. Autorka má opravdu zvláštní styl psaní a trošku mi tu nesedla ta er forma, ale to už je věc preferencí. Postavy jsem si oblíbila už v prvním díle, některé víc, jiné zase míň, ale jsou perfektní. Námět knihy by v rukou jiného autora asi nebyl tak parádní, ale Julianna Baggot si s tím skvěle poradila, svět který vytvořila je prostě úžasný – i když si nejsem jistá, co to vlastně vypovídá o mně.
  Rozjezd knihy je takový pomalejší, ale pak to určitě stojí za to. Atmosféra je celou dobu naprosto geniální, dalšího dílu už se nemůžu dočkat.

  Vitnerová

  24.07.2015

  Kniha mě nebavila tak jako první díl ale určitě doporučuji přečíst a určitě se těším na zakončení této trilogie. 🙂

  Bublushka

  24.07.2015

  Tento díl je snad ještě lepší než ten první. I když oba jsou na podobné úrovni a oba skvělé. Už od prvních řádků jsem se opět skvěle bavila. Byla jsem naladěná už předchozím dílem a zajímalo mě co hrdiny bude čekat dál. Oblíbila jsem si je všechny a celou dobu doufala, že to pro ně bude dobré. Taky mě, stejně jako je, štvala ta nespravedlnost a zaslepenost některých lidí. Celou dobu jsem s celou skupinou sdílela jejich příběhy, jako bych byla jedna z nich a putovala tam s nimi. Bavily mě části všech a vždy když končila kapitola tak mě mrzelo že nepokračuje jejich část, ale do té další jsem se zase začetla a konec byl stejný. Všichni mi přirostli k srdci. Kniha se četla jedna báseň a když jsem konečně měla čas se pořádně začíst vůbec se mi nechtělo knihu zaklapnout a jít dělat něco jiného. ten svět, který Baggott vytvořila je tak reálný, tak surový, krutý a tak opravdový. A alegoricky popisuje vlastně dnešní dobu. Jak jsou lidé povrchní a nechtějí hledět věcem do hloubky a jsou líní zjišťovat, jak to vlastně je. Kniha je plná skrytých myšlenek, které člověk čtoucí s otevřenou myslí, pozná a neuvěřitelně ho obohatí. Třeba myšlenka krásy a přijmutí sebe sama, takoví jací jsme. To lidé řeší i v dnešní době a nemusí být nějak poznamenaní a zohavení. A také se v knize pozná jak je důležité mít to s kým sdílet, protože ti, kteří nemají někoho do party, jsou zaslepení a nedokáží normálně žít. Kniha krásně ukazuje jak je důležitá krása a láska, a to ne jen ta romantická, jak to ve většině současné literatury je, ale i ta sourozenecká a přátelská.

  Jsou knihy, které když si přečtete, tak vám změní život a od té doby začnete vidět svět jiným očima. A to pro mě tato kniha byla. Jako bych se s ní náhle také stala čistá.
  Knihu vřele doporučuji. Autorka má velmi čtivý styl s občasnými momenty, kdy si čtení člověk vyložené užívá a říká si jak je to fajn a jak jsou ti protagonisté skvělí. Knihu jsem četla jedním dechem a chtěla vědět jak skončí, ale zároveň jsem si povzdechla, že končí. Ještě že je předemnou ještě jeden díl na který se teď neuvěřitelně těším. Protože vplutí do tohoto světa je tak skvělé. Kniha vyvolává tolik pocitů- od pláče, smutku, radosti, nadšení zhnusení až po zděšení. A to vše i během jedné kapitoly. Je to mistrovsky napsané. Cítím se tam jako doma a přeji hrdinům jen to dobré. Stále jsem překvapovaná a čtení mě baví. Vím, že to jednou skoční, ale i tak do toho půjdu pro ten pocit- a snad se autorka z tohoto světa neodpojí. Mnoho lidiček v něm by také mělo co říct…

  Trilogie "Čistý" je skvělá- už dlouho jsem nečetla něco, co bych si tak užívala a tolik mi to dalo.

  lakme

  16.07.2015

  Tak konečně jsem to dočetla . Nevím co si mám myslet. jako nápad na knihu je to super, ale asi mi až moc vadí ty obří náhody a shody okolností to se prostě normálně nestává, taky mi přijde ze je děj až moc nelogicky .. První polovina byla opravdové utrpení pro mě , konec to trochu vylepšil a četl se mi lépe ale možná to bylo jen proto abych už to měla z krku nevím.opravdu si rozmyslim jestli se pustím do 3. dilu až vyjde…

  markuc

  12.07.2015

  takova utopisticko-romanticka scifi, ale na me moc malo scifi a zbytecne hodne romantiky
  (pozn. prvni dil jsem necetl a treti asi cist nebudu)

  greetchen

  15.06.2015

  Jednička "Čistý" mě navnadila, i když měla své mouchy. Dvojka "Splynutí" měla hodně kostrbatý začátek, měla jsem co dělat, abych ji neodložila, ke knize jsem se vracela vždy jen na pár stran, ale nakonec mě znovu uchvátila. Příběh využívá celkem dost klišé dystopické literatury (nevraživost mezi čistými a splynulými; dohled velkého bratra alias Dómu; romance hlavních hrdinů; snaha o převzetí moci apod.), přesto nabízí i jisté plusy, zejména úchvatnou představivost autorky. Někdy jsem se musela při čtění zastavit a vizualizovat si popsaný děj, scenérii, splynutí jednotlivých postav… Na třetí díl se i přes průměrné hodnocení dosavadních dílů těším.

  Petra28

  28.05.2015

  Začátek byl takový rozpačitý. Jako by nešlo pořádně navázat na první díl.
  Dál už to bylo fajn … stejný pocit "odtaživosti" jako v prvním díle mám stále. Nedokážu si představit splynutí a následné fungování. To rozum odmítá.
  Určitě přečtu i třetí díl .. jsem zvědavá na rozuzlení.

  ivzu77

  10.05.2015

  Druhý díl trilogie Čistý mne opět zatáhnul do děje, knihu jsem četla s nadšením, byla jsem zvědavá na vyvíjející se vztahy Pressii s Bradwelem a Partridge s Lydou. A jsem zvědavá na to, kdo koho "bude zachraňovat" a kdo se pro koho obětuje. Jsem zvědavá na poslední díl, který má vyjít v 7/15.

  Mishak

  10.05.2015

  MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY! MOC SE ZA NĚ OMLOUVÁM!!!

  Stejně jako první díl „Čistý“, tak i tenhle druhý byl velmi… jak to jen říct… nacpaný informacemi, akcí a dalšími věcmi. Další velmi složitá, ale skvělá kniha, která v každým musí probudit cit, slzy, občas bohužel i zhnusení a přemýšlení nad tím, co se světem v budoucnu můžeme udělat a kam až své životy můžeme dovést… Možná dokonce i ke katastrofě, která postihne celý svět. Jen za tuhle katastrofu, jak jsem pochopila a doufám, že správně, může pouze jedna jediná osoba sedící (no, sedící…) pěkně v Dómu s pomalou degenerací buněk ve svém mozku. Je dost smutné, že by zlo jedné osoby dokázalo takto zničit svět…

  Je pravda, že jsem po druhém dílu sáhla po delším čase po přečtení toho prvního. Chtěla jsem ho vstřebat a proložit jinou knihou. Teď si říkám, že jsem měla začít ihned s druhým dílem, protože se mi hodně informací z hlavy vypařilo a trvá mi déle, než si vše spojím do souvislostí a než si vzpomenu na děj prvního dílu. V těchto knihách je hold spousta informací, které můj mozek nedokáže udržet dlouho uvnitř… A když už si myslím, že to začínám chápat a že vím, co mají v plánu, vždy mě něco přesvědčí o opaku – že nevím vůbec nic a všechno je vlastně úplně jinak a kolikrát za tohle může jen jedna nová informace… DOKONALÉ!!!! =)

  Musím uznat, že druhý díl se mi líbil mnohem víc než první… Třeba je to tím, že jsem si nemusela lámat hlavu s představou splynutí a rozbořeného světa… Vzala jsem knihu a začetla se bez problémů, protože už jsem jednou tuhle cestu podstoupila, tak už mi nepřišla tak nová =) Za mě určitě 5 hvězdiček!!!!!

  Nějak nemůžu pořádně ani popsat svoje pocity z knihy, protože jsem se z ní ještě nedokázala vzpamatovat… Musí stačit to, co jsem již napsala =) PROTOŽE TEN KONEC JE PROSTĚ NEUVĚŘITELNÝ!!!! A série je pro mě prostě DOKONALÁ!!!

  Maragad

  28.03.2015

  Splynutí je opět velmi neobvyklou knihou s originálním a šokujícím příběhem, který by dokázal probudit emoce snad i v kusu ledu. Chvílemi si čtenář může připadat jak na horské dráze, kdy lásku hned střídá pocit nenávisti a naději pocit bezmoci. Ani konec všechny otázky nezodpoví a pro většinu jistě bude k vzteku, protože zůstává otevřený. Nezbývá než doufat, že závěrečný díl Oheň vydá nakladatelství Jota co nejdříve.

  –nora–

  23.03.2015

  Skvělý.
  Ta kniha je strašně hutná a…
  Je to TAK nereálné až si to nedokážu představit ale i stejně možné že se to stane. Kdo ví.
  Moc nemám řada Partrige protože on se do Dómu CHTĚL vrátit a to se mi nelíbí.
  Kdo by chtěl žít v umělém ne svobodném světě když hned za zdmi je sice ne nejlepší svět ale je skutečný a svobodný a můžeš tam žít .
  Nebo vy snad chcete žít v kleci?

  vikimi

  17.03.2015

  Knížku jsem spíš prolistovala, jsem zvědavá, jak to autorka hodlá dotáhnout do konce. Nedokážu odložit knížku, aniž bych věděla, jak dopadne, takže proto, jsem u ní ještě zůstala.
  Celé mi to přijde tak nepředstavitelné, prostě tomu nevěřím.
  Pressia na mě ale působí odhodlaně a silně. Bradwellovi ptáci v zádech se mi líbí, i když je to pro mě – opět – hodně těžko představitelné. No a El Captain nebo jak se to individuum jmenuje, mi evokuje muže středního věku, takže mě vývoj této postavy hodně překvapilo. Prostě mi přijde jako její otec, ale to je asi tím, že ten příběh moc nepobírám. No a jeho bratr. To už pro mě přestává být vtipné, jak to všechno papouškuje.
  Za mě jen 2 hvězdičky, hodně slabé, hodně nepřehledné a špatně vykreslené/popsané.

  JanaDor

  22.02.2015

  Druhý díl se série Čistý je úžasný. Při čtení jsem se cítila jako můra, která je přitahována za světlem. Světlo ji spálí a přesto za ním letí. Já jsem věděla již z prvního dílu, že je zde vytvořen neuvěřitelně skutečný svět po katastrofě z explozí. Vše je vylíčeno tak detailně a opravdově – kolem je strach a smrt. Až jsem v tom hrůzném bytí našla krásu. Krásu lidí, kteří chtějí přežít a chtějí pomoci. Tak jsem můra, která má ráda pozitivní svět, ale přesto ji neskutečně přitahoval tento katastrofický. Místo spálení jsem se dočkala světla naděje, které tato kniha vysílá jako poselství.
  Opět je to velmi čtivé. Se zatajeným dechem jsem čekala, jak to dopadne. Někdy jsem se ve čtení zastavila a uvažovala s obdivem, jak je to dokonale vymyšleno a promyšleno. Jedno mínus tu pro mě je a to v otevřeném konci. Já chci opravdu moc, moc, moc vědět, jak to dopadne. Ale musím si počkat na závěrečný díl. Aspoň doufám, že to bude brzy. Jsem přesvědčena, až budu mít všechny díly, že si to přečtu ještě jednou a to najednou. Celkově je to fascinující příběh s ponaučením o fanaticích, kteří chtějí ovládnout svět a být nesmrtelní.

  sofinka4264

  02.02.2015

  Druhý díl je ještě lepší než první. Víc jsem se asi bavila v druhé části knihy, ale ani první část nenudila. Nejvíc se mi líbil konec. Nemůžu se dočkat 3. dílu (Oheň). Každý večer si teď čtu části ze Splynutí a nemůžu se nabažit. Miluju tu knihu! ♥  TAGS:

  Online Splynutí ebook, Kniha Splynutí FB2, Download Splynutí PDF , Download Splynutí MOBI, Online Splynutí kniha, Zdarma Stažení Splynutí IPhone, Online kniha Splynutí PDF, Zdarma Splynutí DJVU, Zdarma Stažení Splynutí TXT, Stažení Splynutí RTF, Online Splynutí FB2 , e-kniha Splynutí stažení TXT, Zdarma Splynutí stažení kniha, e-kniha Splynutí download MOBI, Stažení Splynutí IPad, Číst Splynutí MOBI, Číst Splynutí DOC, Zdarma Splynutí AWZ, Download e-kniha Splynutí iPad , Zdarma Splynutí DJVU, Download Splynutí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Splynutí DVD, Číst Splynutí TXT, Book Splynutí stažení DJVU, Splynutí stažení kniha zdarma, Splynutí stažení kniha pdf zdarma, Splynutí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Splynutí pdf zdarma, Splynutí stažení kniha epub zdarma, Splynutí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply