Spoveď Márie Antoinetty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Spoveď Márie Antoinetty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Spoveď Márie Antoinetty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Spoveď Márie Antoinetty


Versailles 1789. Len čo prepukajúca vzbura dorazí až k bránam paláca, Mária Antoinetta zistí, že pokojný život plný výsad sa skončil. Jej bývalí oddaní poddaní si zrazu hovoria francúzsky ľud, a usilujú sa zvrhnúť monarchiu a ohroziť životy dynastie Bourbonovcov. Kráľovská rodina sa musí presťahovať do paláca Tuilerie a ocitne sa priamo v srdci revolúcie. Máriu Antoinettu okrem niekoľkých spoľahlivých priateľov obklopujú už iba prefíkaní špióni a zlomyseľní neprajníci. Kráľovná napriek politickým a osobným hrozbám zostáva najmä vernou manželkou a oddanou matkou, hoci si uvedomuje, že tragickému osudu neunikne.

Koho môže kniha zaujať: Každého, kto si rád prečíta príbeh inšpirovaný historickými udalosťami a osobnosťami.Kniha v českém jazyce!


Stažení Spoveď Márie Antoinetty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Spoveď Márie Antoinetty (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Spoveď Márie Antoinetty zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Spoveď Márie Antoinetty.pdf (EUR-0.00)

  Spoveď Márie Antoinetty.epub (EUR-0.00)

  Spoveď Márie Antoinetty.doc (EUR-0.00)

  Spoveď Márie Antoinetty.txt (EUR-0.00)

  Spoveď Márie Antoinetty.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Spoveď Márie Antoinetty.PDF – (EUR 0.00);

  Spoveď Márie Antoinetty.MOBI – (EUR 0.00);

  Spoveď Márie Antoinetty.EPUB – (EUR 0.00);

  Spoveď Márie Antoinetty.DOC – (EUR 0.00);

  Spoveď Márie Antoinetty.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Marie Antoinetta (3.)

  Originální název:

  Confessions of Marie Antoinette (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  samoska

  05. ledna

  Nevím co napsat,tahle knížka mě pohltila,od chvíle popravy Ludvíka XVII se mi četla hodně těžko,chvílemi jsem jí už ani číst nechtěla .Vím,že ne úplně vše je v knížce pravda ale když jsem četla jak bylo s Marií Antoinetou zacházeno,a co se dělo s jejím synem,tak i na slzy došlo,asi možná proto,že sama mám děti,a moc jsem se do toho děje nechala vtáhnout.Vlastně pořád jsem hledala důvod PROČ?myslím,že její smrt a celé jeji rodiny byla zbytečná,že byla jen v nesprávný čas na nesprávném místě…Obdivovala jsem jí,jak se s očekávaným příchodem smrti dokázala vyrovnat,já bych to nezvládla. Každopádně bych v té době žít nechtěla.Knížku mohu jen doporučit.Škoda,že spisovatelka nemá další knihy na podobné téma,bylo to moc pěkně napsané,žádné fikce,v knize je spousta faktů které se dají ověřit.

  hroneczek

  25.11.2017

  Celá trilogie vykresluje všem známou Madame Deficit v lidském, mateřském, milujícím podání, takovou, jaká skutečně byla. O posledních letech a měsících Marie Antoinetty jsem četla jedním dechem. Úžasné a zároveň nesmírně děsivé je, že autorka knihu psala podle skutečných události, vycházela z reálných podkladů a nepřikrášlených faktů. Těžko se některé situace rozdýchávají. Barbarství, krvežíznivost, bezohlednost a vlastní obohacení tehdejších revolucionářů je v některých ohledech i v dnešní době stále přítomno. Bohužel.
  Smekám nad autorčinou práci a přeji si více takových historických románů.

  gigi77

  13.11.2017

  Chaos, bída, strach a nejistota … co vede lid k hrůzným činům a masovým jatkám?
  … nepředstavitelná krutost a opět intriky … tak bych charakterizovala události Francouzské revoluce, kdy dochází k neopominutelnému svržení monarchie. Poslední z trilogie je věnovaná především těmto historickým událostem. Je to část zdlouhavá, někomu může připadat méně záživnější, avšak konec románu má spád a nenechá oko suché. Jak by se zachoval každý z nás na jedné či druhé straně mince? Skutečně lid tolik nenáviděl onu královnu? … Román dojme a donutí k zamyšlení. Velice pěkné a kvalitní čtení.

  kasparos

  17.02.2017

  Výborná kniha

  angelice

  04.12.2015

  Masochistické čtení této knihy jsem si užila. Celou trilogii nemůžu hodnotit jinak než kladně, poslední díl nevyjímaje. Řekla bych, že tomu, kdo chce uvěřit ději a není úplný cynik, přiroste královna k srdci i přes to, co do dotyčného ve škole nahustili o francouzské revoluci.

  Valko

  23.11.2015

  Třetí díl=nejlepší díl… Smutné a zároveň tak strašně hezké… Na konci mi i slza ukápla…

  Paulika

  16.10.2015

  Cela trilogie je velice dobre napsana a opravdu drzi ctenare prikovaneho ke knize. Atmosfera je jedinecna a ctenar je zcela pohlcen onou dobou, at uz u dvora, ci pozdeji ve vezeni. Libila se mi objektivnost autorky, i kdyz sama skromne priznava v dodatku knihy, ze je to fikce. Behem cteni jsem udalosti konzultoval predevsim s Wikipedii a musim uznat, ze autorka byla velice pecliva. Kniha by si urcite zaslouzila obrazovou dokumentaci, portretu z one doby s vetsinou dejovych postav existuji (ale asi problem s pravy) a ctenar by si udelal i obrazovy dojem tvari postav. Jen obrazu MA v urcitych zivotnich cyklech je plno. Stejne mapka uteku kralovske rodiny a prip. mapka mesta Parize z one doby s vyznacenymi hlavnimi dejovymi budovami. Proto opet doporucuji wiki prip. Google. Hodne me zaujala kruta doba z obdobi 1789-1793 – doby revoluce, kdy "pozirala i sve vlastni deti" a nemohl jsem se ubranit srovnani s alegorickou knihou Farma zvirat od Orwella.

  Ivanule

  04.09.2015

  Naprosto strhujici zavrseni trilogie o Marii Antoinette a jejich poslednich letech zivota po padu Bastily.Tato kniha me doslova dostala svym popisem udalosti,ktere si musela vytrpet pred svym koncem.V nekterych pasazich jsem i knizku nekdy musela odlozit a rikat si jak tohle vsechno mohli lide dopustit,zvlast popsane nektere činy. Pokud vas osud dcery rakouske cisarovny Marie Terezie zajima,rozhodne si tuto trilogii prectete!

  Antoaneta

  03.04.2015

  Přečetla jsem celou trilogii a i tento poslední díl je skvěle napsaný,klobouk dolů před autorkou.Ač je poslední období Marie Antoinetty velmi smutné autorka příběh podala strhující formou stejně jako předchozí dva díly.Čtení jsem si užila a ráda celou trilogii doporučím dál rozhodně stojí za přečtení.

  Markett

  01.08.2014

  Celá trilogie se mi velmi líbila a hluboce zasáhla. A třetí díl se mi moc líbil, i když vyprávěl o zlých a šokujících časech ve Francii. Kniha mě dokázala zatáhnout do děje a občas jsem se cítila hluboce zasažená osudem Marie Antoinetty a její rodiny. Autorka dokázala tuhle dobu výborně vystihnout a zapůsobila na mě tím, že kniha byla vyprávěna z pohledů dvou žen – samotné královny a sochařky. Nejzajímavější ovšem bylo, že jsem se dozvěděla několik dalších věcí o Marii Antoinettě, že jsem si tuto panovnici oblíbila mnohem více.

  11karina

  30.05.2014

  Přečetla jsem celou trilogii – i když to tak většinou nebývá, tento poslední díl hodnotím jako nejlepší. Možná proto že my sami žijeme v politicky složité době a zrcadlo dějin nám může napovědět, kam až se situace ve společnosti může vyvinout…Stylem psaní se mi autorka dokázala v některých pasážích tak přiblížit, že je člověk i šokován a zasažen některými samozřejmostmi a životem v té době. Přesto, že příběh Velké francouzské revoluce a této panovnice se může zdát "vyčpělým" tématem, je rozhodně co objevovat.

  danit

  14.04.2014

  Strhující od začátku do konce. Dvě vypravěčky – Marie Antoinetta a sochařka Louison Chabryová – odkrývají to nejlepší a nejhorší z obou světů. MA byla vězněna a tak izolována od událostí, které se děly venku. Vyprávění sochařky tak vytváří celistvější obrázek tehdejší doby. Děj se odehrává od 5. října 1789 (kdy pochodují nespokojené davy směrem na Versailles) do 16. října 1793 (kdy je MA popravena)

  Lucy2211

  02.04.2014

  Další úžasný a strhující příběh z pera této nepřekonatelné spisovatelky. Moc se mi závěrečný díl o francouzské královně, Marie Antoinettě, líbil. Autorka opět dokázala, že se velmi vyzná v panovnických rodech a že o ví vše o francouzské revoluci. Marie Antoinetta ani její manžel, král Ludvík XVI to neměli vůbec jednoduché. I když je kniha velmi obsáhlá a někdy až dopodrobna zacházející, líbilo se mi to, že je to psané formou deníku samotné královny Marie Antoinetty. Určitě bych jí všem doporučila 🙂  TAGS:

  Online Spoveď Márie Antoinetty ebook, Kniha Spoveď Márie Antoinetty FB2, Download Spoveď Márie Antoinetty PDF , Download Spoveď Márie Antoinetty MOBI, Online Spoveď Márie Antoinetty kniha, Zdarma Stažení Spoveď Márie Antoinetty IPhone, Online kniha Spoveď Márie Antoinetty PDF, Zdarma Spoveď Márie Antoinetty DJVU, Zdarma Stažení Spoveď Márie Antoinetty TXT, Stažení Spoveď Márie Antoinetty RTF, Online Spoveď Márie Antoinetty FB2 , e-kniha Spoveď Márie Antoinetty stažení TXT, Zdarma Spoveď Márie Antoinetty stažení kniha, e-kniha Spoveď Márie Antoinetty download MOBI, Stažení Spoveď Márie Antoinetty IPad, Číst Spoveď Márie Antoinetty MOBI, Číst Spoveď Márie Antoinetty DOC, Zdarma Spoveď Márie Antoinetty AWZ, Download e-kniha Spoveď Márie Antoinetty iPad , Zdarma Spoveď Márie Antoinetty DJVU, Download Spoveď Márie Antoinetty e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Spoveď Márie Antoinetty DVD, Číst Spoveď Márie Antoinetty TXT, Book Spoveď Márie Antoinetty stažení DJVU, Spoveď Márie Antoinetty stažení kniha zdarma, Spoveď Márie Antoinetty stažení kniha pdf zdarma, Spoveď Márie Antoinetty pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Spoveď Márie Antoinetty pdf zdarma, Spoveď Márie Antoinetty stažení kniha epub zdarma, Spoveď Márie Antoinetty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply