Srdce má vlastnú hlavu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Srdce má vlastnú hlavu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Srdce má vlastnú hlavu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Srdce má vlastnú hlavu


Niekedy môže útek z domu spustiť lavínu nepredvídateľných udalostí a sny o ružovej budúcnosti sa zmenia na prežívanie. A niekedy treba odísť ďaleko, aby sme zistili, že jediné, z čoho máme strach, je strach sám.

Záhadný príbeh Lívie a Niny sa odohráva vo Veľkej Británii, Rusku, Lotyšsku a na Ukrajine. Spája ich neľahký osud „sťahovavých vtákov“, zložité vzťahy s mužmi, tajomstvá a šokujúce odhalenia, odlúčenie od detí, smútok za domovom, ale aj odvaha nových začiatkov. Na kľukatej ceste za naplnením vlastných túžob napokon obe dospejú k poznaniu, že šťastie nie je o mieste na mape a domov je všade tam, kde máme srdce.Kniha v českém jazyce!


Stažení Srdce má vlastnú hlavu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Srdce má vlastnú hlavu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Srdce má vlastnú hlavu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Srdce má vlastnú hlavu.pdf (EUR-0.00)

  Srdce má vlastnú hlavu.epub (EUR-0.00)

  Srdce má vlastnú hlavu.doc (EUR-0.00)

  Srdce má vlastnú hlavu.txt (EUR-0.00)

  Srdce má vlastnú hlavu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Srdce má vlastnú hlavu.PDF – (EUR 0.00);

  Srdce má vlastnú hlavu.MOBI – (EUR 0.00);

  Srdce má vlastnú hlavu.EPUB – (EUR 0.00);

  Srdce má vlastnú hlavu.DOC – (EUR 0.00);

  Srdce má vlastnú hlavu.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
  Vydáno: , Motýľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  bábuška

  16.05.2017

  Od této autorky jsem četla až víc knih, i na tuto jsem se velice těšila, ale byla jsem trochu zklamaná. Livie byla nespokojená s životem na chudé slovenské vesnici a hledala štěstí v Londýně. S ambiciozním manželem se stěhuje porůznu po Evropě, děti ještě v útlém věku jsou poslány do prestižních škol. Skype nikdy nenahradí dětem laskavou náruč matky. Pak vstupuje do jejího života ukrajinka Nina, která rovněž hledá ve světě své štěstí. Její život také není jednoduchý, ale získávají sobě navzájem pevné přátelství.

  Ivon40

  01.03.2016

  Čítala som od autorky Ako chutí voda a musím povedať, že tá kniha ma oslovila viac. S touto som sa nejako nedokázala stotožniť, pripadala mi taká nejaká "nehlboká". Hlavná postava mala zvláštnu povahu, do ktorej som sa nevedela vcítiť ani keby som ako chcela. Ale to je len môj názor…Mladá generácia sa možno v tomto životnom štýle nájde.  TAGS:

  Online Srdce má vlastnú hlavu ebook, Kniha Srdce má vlastnú hlavu FB2, Download Srdce má vlastnú hlavu PDF , Download Srdce má vlastnú hlavu MOBI, Online Srdce má vlastnú hlavu kniha, Zdarma Stažení Srdce má vlastnú hlavu IPhone, Online kniha Srdce má vlastnú hlavu PDF, Zdarma Srdce má vlastnú hlavu DJVU, Zdarma Stažení Srdce má vlastnú hlavu TXT, Stažení Srdce má vlastnú hlavu RTF, Online Srdce má vlastnú hlavu FB2 , e-kniha Srdce má vlastnú hlavu stažení TXT, Zdarma Srdce má vlastnú hlavu stažení kniha, e-kniha Srdce má vlastnú hlavu download MOBI, Stažení Srdce má vlastnú hlavu IPad, Číst Srdce má vlastnú hlavu MOBI, Číst Srdce má vlastnú hlavu DOC, Zdarma Srdce má vlastnú hlavu AWZ, Download e-kniha Srdce má vlastnú hlavu iPad , Zdarma Srdce má vlastnú hlavu DJVU, Download Srdce má vlastnú hlavu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Srdce má vlastnú hlavu DVD, Číst Srdce má vlastnú hlavu TXT, Book Srdce má vlastnú hlavu stažení DJVU, Srdce má vlastnú hlavu stažení kniha zdarma, Srdce má vlastnú hlavu stažení kniha pdf zdarma, Srdce má vlastnú hlavu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Srdce má vlastnú hlavu pdf zdarma, Srdce má vlastnú hlavu stažení kniha epub zdarma, Srdce má vlastnú hlavu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply