Srdce změny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Srdce změny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Srdce změny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Srdce změny


V knize Srdce změny s podtitulem Skutečné příběhy o tom, jak lidé mění své organizace, se autoři dostávají k samému jádru problémů, s nimiž se lidé při každém z těchto kroků setkávají – k tomu jak změny skutečně probíhají. Využili přitom poznatků rozsáhlého výzkumu prováděného v desítkách různých organizací po celém světě, který přinesl nový soubor klíčových témat a shromáždil množství příběhů ilustrujících a umožňujících lépe pochopit transformační proces o osmi krocích.
Jejich nejdůležitějším zjištěním je, že ústřední problém nikdy netkví ve strategii, struktuře, v systémech či kultuře, ale že podstata problému vždy spočívá v otázce, jak změnit chování lidí. A zatímco mnoho manažerů se stále domnívá, že předpokladem takové změny je změna myšlení lidí, Kotter s Cohenem dokládají, že klíčový význam zde má – často i dramatické – zprostředkování strhující, burcující a přesvědčivé názorné zkušenosti, později doprovázené hlubokým emocionálním prožitkem úspěchu, nikoli racionální analýza a řeč kvantitativních ukazatelů. Ve vysoce úspěšných programech změn lidé nacházejí způsoby, jak druhým lidem pomoci vidět problémy nebo jejich řešení takovými způsoby, jež ovlivňují zejména emoce, nikoli jen myšlení. Pocity a emoce změní chování lidí natolik, že dokáží překonat i četné překážky na cestě k zásadní změně. Méně úspěšné případy implementace změny naopak tyto znaky práce s prožitky, pocity a emocemi většinou postrádají.
Struktura knihy je dána osmi kroky, protože těchto osm kroků odpovídá zkušenosti lidí, tomu, jak proces změny a jeho dílčí fáze prožívají. Úspěšný program změny je určitým vývojovým procesem a kapitoly knihy sledují jeho fáze. Autoři v nejvyšší míře uplatňují to, k čemu při svém výzkumu došli – problémy ukazují prostřednictvím skutečných příběhů, převyprávěných z hlediska skutečných lidí.
John Kotter a Dan Cohen se prostřednictvím těchto nevšedních příběhů dotýkají samé podstaty, samého jádra, samého srdce problému realizace změny a ukazují, že právě apel, který se zmocňuje srdcí lidí, jejich cítění a emocí, je tak silným motivačním činitelem, že dokáží překonat i ty nejhrozivější překážky a se svými organizacemi dosahovat neuvěřitelných výsledků.Kniha v českém jazyce!


Stažení Srdce změny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Srdce změny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Srdce změny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Srdce změny.pdf (EUR-0.00)

  Srdce změny.epub (EUR-0.00)

  Srdce změny.doc (EUR-0.00)

  Srdce změny.txt (EUR-0.00)

  Srdce změny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Srdce změny.PDF – (EUR 0.00);

  Srdce změny.MOBI – (EUR 0.00);

  Srdce změny.EPUB – (EUR 0.00);

  Srdce změny.DOC – (EUR 0.00);

  Srdce změny.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Heart of Change

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Management Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Srdce změny ebook, Kniha Srdce změny FB2, Download Srdce změny PDF , Download Srdce změny MOBI, Online Srdce změny kniha, Zdarma Stažení Srdce změny IPhone, Online kniha Srdce změny PDF, Zdarma Srdce změny DJVU, Zdarma Stažení Srdce změny TXT, Stažení Srdce změny RTF, Online Srdce změny FB2 , e-kniha Srdce změny stažení TXT, Zdarma Srdce změny stažení kniha, e-kniha Srdce změny download MOBI, Stažení Srdce změny IPad, Číst Srdce změny MOBI, Číst Srdce změny DOC, Zdarma Srdce změny AWZ, Download e-kniha Srdce změny iPad , Zdarma Srdce změny DJVU, Download Srdce změny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Srdce změny DVD, Číst Srdce změny TXT, Book Srdce změny stažení DJVU, Srdce změny stažení kniha zdarma, Srdce změny stažení kniha pdf zdarma, Srdce změny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Srdce změny pdf zdarma, Srdce změny stažení kniha epub zdarma, Srdce změny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply