Srovnáno se zemí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Srovnáno se zemí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Srovnáno se zemí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Srovnáno se zemí


Kniha v českém jazyce!


Stažení Srovnáno se zemí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Srovnáno se zemí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Srovnáno se zemí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Srovnáno se zemí.pdf (EUR-0.00)

  Srovnáno se zemí.epub (EUR-0.00)

  Srovnáno se zemí.doc (EUR-0.00)

  Srovnáno se zemí.txt (EUR-0.00)

  Srovnáno se zemí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Srovnáno se zemí.PDF – (EUR 0.00);

  Srovnáno se zemí.MOBI – (EUR 0.00);

  Srovnáno se zemí.EPUB – (EUR 0.00);

  Srovnáno se zemí.DOC – (EUR 0.00);

  Srovnáno se zemí.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Roadwork (1981)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (30)

  Přidat komentář

  WeeWar

  14. ledna

  perfektní studie přerodu z normálního, průměrného, i přes prožitou rodinou tragedii, celkem spokojeného člověka v sociopata=psychopata=schizofrenika, teroristu.

  Okolnosti, důvody, motivace, dostupnost zbraní, výsledky atd. nechť si každý přebere sám za sebe, ale já se obávám, že tahle kniha je, či přinejmenším mohla být jedním z dalších vodítek / návodů / inspirací / omluvou pro magory-střelce-masové vrahy všeho druhu z posledních x desítek let nejen, ale hlavně, v USA. (vydáno v 80. letech, zde "hrdina" kromě sebe ještě nikoho dalšího nezabil)

  werewolf88

  07.12.2017

  Tohle téma mi prostě baví a protože nejsem žádnej přizdisráč a Bart byl pro mě simpaťák, tak dávam za 5.

  Eigis

  08.08.2017

  Jedním z největších atributů tvorby S. Kinga je výborná psychologie postav, v tomto případě jsem byl, ale docela zklamán. Autor se soustředil pouze na hlavní postavu, která mě příliš nezaujala. Děj postrádal napětí a má podle mě spíše potenciál povídky v téhle délce mě občas nudil, zkrátka na Kinga docela průměr.

  danny_21

  10.05.2017

  Tato destruktivní Bachmanovská studie mi moc nesedla a ve výsledku bych ji řadil k tomu neslabšímu, co alter ego Legendy zplodilo. Jednoduchý, nemystický leč natahovaný příběh v mých očích s vadou toho, že mi pohnutky a konání hlavního hrdiny přišly až příliš ujeté a nereálné, abych s ním alespoň trochu sympatizoval – 45 %

  boxas

  19.03.2017

  Brilantní studie destrukce a sebedestrukce aneb Co se může stát, když jednomu bouchnou saze…
  Kniha má velice volné tempo, takže nedoporučuji těm, kdož mají rádi styl: Akce, akce, pár strašáků a zase akce. Těm se líbit nebude. Přesně podle citátu z této knihy: "Krása je v oku pozorovatele."

  postrach

  14.03.2017

  Kniha má na můj vkus příliš dlouhý úvod.Zbraně,vojna a politika.Tohle téma ,mi nesedí.Autor ani jeho styl psaní,se mi nezamlouvá.

  DickBach

  22.02.2017

  Co na to říct? Nebylo to špatné, ale … dobré vlastně taky ne.
  Nejvíc mi v knize asi chybělo jasné vysvětlení PROČ? Jasně, dálnice…. ale… to mi na Kinga přijde moc… jednoduché. Čekala jsem hlubší důvod, propracovanější.
  A ta stopařka??? No nevím, ale to bylo jeté dost. :o)

  amanek

  25.04.2016

  Ale jo, líbilo se mi to. Nebyla to knížka, od které se nemůžete odtrhnout, ale líbila se mi.

  brano279

  08.04.2016

  King je proste kráľ. Môže opisovať nedeľnú politickú debatu a bude to ako tretia svetová vojna

  marek6463

  23.03.2016

  Průměrné jako Dlouhý pochod.

  tlllk

  03.03.2016

  konečne to mám za sebou, sa nedivím že sa skrýval za pseudonym, až na tu jednu scénku so stopárkou to bola príšerná zlátanina.

  wiix

  26.01.2016

  Pre mňa jedno z jeho najslabších diel, nevedela som sa naňho motivovať, miestami ma to nudilo aj napriek tomu, že myšlienka bola fajn.

  evickakyticka

  12.07.2015

  Bachmana mám ráda. Je opravdu poněkud jiný. Hlavně, co se týče závěrů. Zatím mi vždy kápl do noty, i když jsem věděla, jak tato kniha skončí. Sfoukla jsem ji (i přes svou vytíženost) za pár dní, mám ji pořád v hlavě a to nejen proto, že hlavní postava byla tak "hezky" vyšinutá, že se mi prostě musela líbit.

  Terva

  19.04.2015

  Pod pseudonymem Richard Bachman napsal Stephen King několik knih. Já jim říkám rychloknížky. Jsou celkem slabé (na Kinga) a neobsahují moc flashbacků. SROVNÁNO SE ZEMÍ je právě jedna taková rychlovka. Přečetl jsem ji už jednou asi před dvěmi léty. Teď jsem na ní dostal znovu chuť.
  Příběh je jednoduchý a přímočarý. Jen sem tam se objeví nějaké to zabloudění do minulosti. Je to však krátké a děj nás rychle vede ke svému konci.
  Pro fandy Stephena Kinga určitě nutnost. Pro ty, kteří mají strach z Kingovo nekonečných románů jako je
  To, Svědectví nebo Pod Kupolí určitě nádherná jednohubka.

  Tady malá ochutnávka:
  Jídlo jim přinesla čísnice v bílém kalhotovém kostýmu. Její věk odhadl tak na tři sta, možná tři sta čtyři let. Váhu tak na polovinu……

  Ginny

  24.02.2015

  Po dlouhé době kniha, kterou jsem neměla chuť dočíst. Po dvouměsíční pauze, jsem knihu přeci jen dočetla, ale to jen kvůli špatnému svědomí 🙂 Kniha mě nijak neoslovila, nebyla jsem schopná vcítit se do pocitu hl. postavy a ani jsem o to nestála.

  kutikk

  16.12.2014

  Myslím, že u tohoto příběhu by postačila povídka. Zbytečně moc roztahané až místy nudné. Co se mi líbilo bylo, jak King napsal hlavního hrdninu, jak se v něm perou dvě osobnosti.

  callahanh

  18.10.2014

  Srovnáno se zemí je zatím asi to nejhorší od Kinga, co jsem četl, přesto knihu neodsuzuji, kdyby ji psal jakýkoli jiný autor, byl by to poměrně zdařilý psychologický portrét člověka, který nechce přijít o svůj dům, na Kinga je to ale málo. Přesto si myslím, že přečtení té knihy nikomu neublíží a jelikož je dost čtivá a poměrně útlá, nezabere to moc času. Prostě čistočistý literární průměr. 50%

  Nagadir

  03.09.2014

  Hodně pomalý rozjezd. Jedna z těch Kingovek, která mě ani tak moc nezaujala. Víceméně jsem se u ní dost nudila, až na ten konec, který byl docela dobrý.

  Niraj

  17.03.2014

  Dobře čtivé, za dva večery bylo hotovo. Bart mi byl sympatický – jeho boj s větrnými mlýny, s průměrností zbytku společnosti, úřednickou mašinérií a pokrokem pro dobro většiny – docela jsem mu rozuměl. Tragický konec se v těchto případech předpokládá, jinak to ani skončit nemohlo a myslím, že i Bart byl s výsledkem spokojenej 🙂

  J.D

  21.08.2013

  Přiznávám, že ze začátku mě kniha moc nezaujala. V půlce knihy, jsem byl mile překvapen, všechno se rozjelo a já ji dočetl na jeden zátah. Možná je knížka jedna z Kingových nejslabších, ale rozhodně je nejlepší z nejslabších .Rozhodně doporučuji přečíst.

  Thanyss

  18.06.2013

  Podle mě rozhodně asi nejslabší kniha, kterou jsem od Kinga četla a nezachraňuje to ani fakt, že byla psána pod pseudonymem Richarda Bachmana. Není to o tom, že by příběh byl špatně napsaný nebo, že by hlavní postava nebyla dobře vykreslená… Ale příběh chlapíka, kterému se život hroutí pod rukama jen díky tomu, že se odmítne vystěhovat kvůli chystané demolici jeho domu, mi zase tolik k srdci nepřirostl.

  Edana

  23.04.2013

  A přitom stačilo, aby Bart chtěl žít. Všechno by bylo "v pořádku" (přestěhoval by prádelnu, koupil nový dům a žil by klidně a spokojeně s Mary). Jenže on se prostě rozhodl, že už nic nemá cenu. Osobně se domnívám, že takhle rozhodnutý musel být už ve chvíli, kdy ztratil syna. Rozšíření dálnice a likvidace všeho kolem pak už fungovalo jenom jako katalyzátor….
  Trochu jiné a nezvyklé, ani ne moc děsivé (tedy pokud vás neděsí lidé v depresích se sebedestruktivními sklony), ale stejně úžasně čtivé. Ani ne moc napínavé, ten konec je dost očekávatelný….ale stejně je výborně zachycena ta postupná cesta k totální sebedestrukci.

  X3ON

  27.03.2013

  tak srovnano se zemi mam docteno. Je to hodne dobre napsano, ctive a napinave. vubec jsem se u knihy nenudil a precetl jsem ji dvema dechy :D… docela jsem pochopil bartovo vnitrni silenstvi, ale porad jsem doufal ze se hodi do pucu jak vsem rikal :D, ale kdo vi jak pracuje silencova mysl:D. 5/5 diky Richarde 😉

  doktorking

  13.02.2013

  Nechápu proč tohle dílo skoro všichni fanoušci Kinga odsuzujou.,proto mě mile překvapilo hodnocení zde na databázi.Jasně,kniha má dějově předem daný konec,ale je dost realistický(hlavně na AMERIKU a její dostupnost zbraní) a čte se skvěle,ja ho přečetl za jeden den,hlavnímu hrdinovi se bortí celý svět.Dokonale popsaná pasáž na večírku,jasná BACHMANOVKA se špatným koncem..dokonce jsem někde četl že kritika považuje tuhle knihu za nejhorší Bachmanovku,to je absolutní blbost,mimochodem docela si to umím představit zfilmované jako klasickou Tarantinovku.

  zahadum

  02.02.2013

  King ak by nespravil kariéru ako svetovo uznávaný spisovateľ by sa poľahky uživil ako vynikajúci psychológ! Dôkazom je ďalšie majstrovské dielo ktoré je skorej detailný opis toho ako postupne strácate chuť bojovať s veternými mlynmi…môže to byť život sám…bezmocnosť nad stavebným rozhodnutím mesta o zbúraní vášho domu…k tomu strata dieťaťa …. nepovedal by som,že tomu chlapovi preplo..povedal by som,že ten chlap to vzdal…vzdal to drastickým spôsobom a King / Bachman zase predviedol,že vie pracovať s témami ktoré sa zdajú na povrchu banálne ale vo vnútri je to hotové peklo.
  Do pozornosti by som ešte uviedol jeden film ktorý je v podstate o tom istom a je aj skvelo natočený : http://www.csfd.cz/film/8221-volny-pad/

  MM_Master

  21.01.2013

  "Já nevím proč. Vy nevíte proč. Nejspíš to neví ani Búh. Je to prostě záležitosť vlády." /z rozhovoru s náhodným chodcem o válce ve Vietnamu, asi v roce 1967/

  Jack Bauer

  08.01.2012

  Druhá kniha Richarda Bachmana co jsem četl a opět mě moc nenadchla. Napínavé? Ani trochu. Od samého začátku víte kam to spěje, spousta hluchých míst. S Bachmanem končím a vrátím se ke Kingovi, ale tam budu muset taky moc přebírat.

  3DD!3

  04.01.2012

  Brilantní studie myšlenek pomalu ničeného člověka. Možná trochu předvídatelný děj King čtenáři vynahrazuje propracovaností každého detailu. Mám pocit, že do SROVNÁNO SE ZEMÍ vložil hodně ze sebe a ze svých obav v době hospodářské krize.

  Petrvs

  04.12.2011

  Zajímavá záležitost, kterou jen těžko posuzovat.

  Na jednu stranu lze konstatovat, že jde o slabšího Kinga (jak by se ostatně dalo obecně říct takřka o všech Bachmanech), předvídatelného, přímočarého, zdánlivě neinvenčního…

  …ovšem na stranu druhou má ona nemilosrdná přímočará předvídatelnost děje jakési neodolatelné kouzlo, jako když pomalu a vděčně sklouzáváte do teplé a přívětivé náruče smrtícího močálu. Od určitého okamžiku se stáváte pouze zvrhle fascinovaným pasivním divákem a cele se soustředíte na jedinečný zážitek. Má to jakousi zvrácenou přitažlivost – směřování k bodu bez návratu a cesta za něj, za obzor příčetnosti…?

  Možná průměrnější, ale velmi chytlavé počtení a důkaz, že Bachman/King umí i z tematického exkrementu uplést kvalitní nástroj sloužící k pohánění lichokopytníků. Na rozdíl od jiných a většinou lépe přijímaných a hodnocených Kingů skvělá gradace a nezprasený závěr…

  Rockwood

  Další z příběhů, který odráží běžný život a vlastně z obyčejné situace udělá napínavý příběh. Zakousnul jsem se do příběhu jak do žádného jiného (když pominu své naprosté favority) a nebyl jsem zklamaný. Ani koncem ne, akorát bych řekl, že by to šlo i líp. Ale rozhodně mě nezklamal.  TAGS:

  Online Srovnáno se zemí ebook, Kniha Srovnáno se zemí FB2, Download Srovnáno se zemí PDF , Download Srovnáno se zemí MOBI, Online Srovnáno se zemí kniha, Zdarma Stažení Srovnáno se zemí IPhone, Online kniha Srovnáno se zemí PDF, Zdarma Srovnáno se zemí DJVU, Zdarma Stažení Srovnáno se zemí TXT, Stažení Srovnáno se zemí RTF, Online Srovnáno se zemí FB2 , e-kniha Srovnáno se zemí stažení TXT, Zdarma Srovnáno se zemí stažení kniha, e-kniha Srovnáno se zemí download MOBI, Stažení Srovnáno se zemí IPad, Číst Srovnáno se zemí MOBI, Číst Srovnáno se zemí DOC, Zdarma Srovnáno se zemí AWZ, Download e-kniha Srovnáno se zemí iPad , Zdarma Srovnáno se zemí DJVU, Download Srovnáno se zemí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Srovnáno se zemí DVD, Číst Srovnáno se zemí TXT, Book Srovnáno se zemí stažení DJVU, Srovnáno se zemí stažení kniha zdarma, Srovnáno se zemí stažení kniha pdf zdarma, Srovnáno se zemí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Srovnáno se zemí pdf zdarma, Srovnáno se zemí stažení kniha epub zdarma, Srovnáno se zemí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply