Strážci blesku Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Strážci blesku Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Strážci blesku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Strážci blesku


První díl skvělé trilogie o orcích, kteří byli zrozeni k boji a jejich osudem bylo přinést mír všem.

„Jsem ork. Nenávidíte mě a bojíte se mě, ale získal jsem si váš respekt. Maras-Dantie byla naším domovem. Žili jsme zde spolu s trpaslíky, elfy a ostatními starými národy dlouho předtím, než jste se nám vetřeli do života. Dlouho předtím, než jste zničili magii a znásilnili duši světa. Vyslechněte si můj příběh. Prolil jsem potoky krve a vy byste měli být vděční. Vděční za to, že jsem to byl já, kdo v ruce držel meč. Vděční orkům. Byli jsme zrozeni k boji a naším osudem bylo přinést mír všem.“Kniha v českém jazyce!


Stažení Strážci blesku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Strážci blesku (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Strážci blesku zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Strážci blesku.pdf (EUR-0.00)

  Strážci blesku.epub (EUR-0.00)

  Strážci blesku.doc (EUR-0.00)

  Strážci blesku.txt (EUR-0.00)

  Strážci blesku.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Strážci blesku.PDF – (EUR 0.00);

  Strážci blesku.MOBI – (EUR 0.00);

  Strážci blesku.EPUB – (EUR 0.00);

  Strážci blesku.DOC – (EUR 0.00);

  Strážci blesku.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Orci – První krev (1.)

  Originální název:

  Bodyguard of Lightning

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Fantom Print
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  trudoš

  08.07.2017

  Nenáročná akční fantasy, která by ráda spadla do stejného ranku, jako Černá legie nebo alespoň WarCraft, s výsledkem však nepřímo úměrným vstupní kvalitě. V prvním případě se to míjí účinkem zcela, i když kolektivním hrdinou je zde jednotka opovrhovaných „padouchů“. V tom druhém už autor boduje lépe, ovšem na úspěšnost slavné herní série to dle počtu prodaných kusů dotáhnout nedokázal. Orkové, které nám tradiční klišé žánru zafixovalo jako odporná, zlá stvoření, zde dostali prostor jako ostřílení hoši, všemi nenávidění a zavrženíhodní, zrozeni pro nikdy nekončící boj. Přesto – anebo právě proto – mající své vlastní cíle, vize a sny o svobodě.
  Stan Nicholls sice nenapsal hlubokomyslný příběh s poselstvím pro generace příští, ale to snad od tohoto oddechového čtiva nikdo ani nečekal. Jinak je tu ale vše, co má správná řežba mít – partu sympatických křiváků, nějakou tu vanu krve a férový poměr dialogů vůči popisům. Taky nečekaně solidní zápletku, končící bohužel uprostřed slova. Verdammt.

  lanusinka

  31.07.2014

  Bylo zajímavé číst tuhle knihu hned potom, co jsem přečetla Orky od Peinkoffera. Jejich podání tohohle národa je úplně protikladné. Strážci blesku jsou vlastně úplně typickou fantasy o družině dobrodruhů, která musí najít magický artefakt a zachránit svět. Až na to, že v roli hrdinů jsou orci a v roli padouchů lidé se vším, co tomu patří, včetně popisů jejich zevnějšku orčíma očima. A asi nemá smysl moc zdůrazňovat jasnou paralelu k historii Ameriky a osudu jejích původních obyvatel…

  puplik

  29.08.2013

  Výborná trilogie. Vřele doporučuji

  Konai

  Asi nejlepší ze všech tří dílů, a není překvapení, že je to právě první díl. Ačkoliv já to četl paradoxně od konce (první jsem sehnal třetí díl, pak druhý a nakonec jsem četl první), takže jsem tak trochu věděl, co se v něm stane z prologů… 😀  TAGS:

  Online Strážci blesku ebook, Kniha Strážci blesku FB2, Download Strážci blesku PDF , Download Strážci blesku MOBI, Online Strážci blesku kniha, Zdarma Stažení Strážci blesku IPhone, Online kniha Strážci blesku PDF, Zdarma Strážci blesku DJVU, Zdarma Stažení Strážci blesku TXT, Stažení Strážci blesku RTF, Online Strážci blesku FB2 , e-kniha Strážci blesku stažení TXT, Zdarma Strážci blesku stažení kniha, e-kniha Strážci blesku download MOBI, Stažení Strážci blesku IPad, Číst Strážci blesku MOBI, Číst Strážci blesku DOC, Zdarma Strážci blesku AWZ, Download e-kniha Strážci blesku iPad , Zdarma Strážci blesku DJVU, Download Strážci blesku e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Strážci blesku DVD, Číst Strážci blesku TXT, Book Strážci blesku stažení DJVU, Strážci blesku stažení kniha zdarma, Strážci blesku stažení kniha pdf zdarma, Strážci blesku pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Strážci blesku pdf zdarma, Strážci blesku stažení kniha epub zdarma, Strážci blesku ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply