Štvanice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Štvanice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Štvanice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Štvanice


Kniha v českém jazyce!


Stažení Štvanice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Štvanice (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Štvanice zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Štvanice.pdf (EUR-0.00)

  Štvanice.epub (EUR-0.00)

  Štvanice.doc (EUR-0.00)

  Štvanice.txt (EUR-0.00)

  Štvanice.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Štvanice.PDF – (EUR 0.00);

  Štvanice.MOBI – (EUR 0.00);

  Štvanice.EPUB – (EUR 0.00);

  Štvanice.DOC – (EUR 0.00);

  Štvanice.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Rougon-Macquartové (2.)

  Originální název:

  La Curée (1872)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  denib

  17.03.2017

  Peníze a sex patří mezi největší motivace lidského chování a Zola to věděl. Opět mistrně vykreslil lidské povahy, kterým tentokrát kromě chamtivosti a bezohlednosti dominuje také znuděnost, marnivost a absence jakékoli věrnosti. A čtenáři opět nezbude nic jiného než si smutně povzdechnout, že lidé jsou stále stejní. Finanční podvody, pomluvy a nevěry známe přece i dnes. I když Štěstí Rougonů se mi líbilo o něco víc, i tato kniha mě zasáhla a považuji jí za výbornou. Rozhodně zkusím i třetí díl.

  Morgause

  31.01.2017

  Čtenář se znovu nachází ve zhýralé a zkorumpované Paříži za druhého císařství, kde zbohatlíci už nevědí, jak ještě přizdobit svůj palác a ukázat všem, že oni na to mají. Autor znovu nabízí perfektní popis prostředí, takže mi připadalo, že jsem opravdu navštívila Saccardovy opulentní večírky nebo Renatinu ložnici, že jsem skutečně mluvila s urputným Aristidem nebo se zženštilým a zhýralým Maximem. Skoro jsem se ho toužila zeptat, zda by nechtěl podstoupit jistou terapii, ale to by se musel narodit o sto dvacet let později (achjo, ale on se vlastně narodil jen v Zolově fantazii). Úžasná byla i královsky znuděná, rozhýčkaná a labilní Renata. Když se člověk nudí, má všeho dostatek a nemá nic, co by naplnilo jeho prázdnotu, začne se podle toho chovat – nehledě na to, jaká je zrovna doba. Věřím, že podobné příběhy se mohly odehrávat klidně už třeba ve starém Egyptě.

  Lukyn96

  28.08.2016

  Po předchozím díle jsem byl trochu namlsaný dynamickým dějem, čehož se zde nedočkáme. Štvanice převážně popisuje milostné pletky Maxima s Renatou, při nichž jsme byli svědky podivné nevěry. Aristid mezi tím za pomoci svého bratra Evžena zbohatl na státních zakázkách při přestavbě Paříže. Malý postřeh na závěr: Maxim Saccard a Dorian Gray jsou si v lecčems hodně podobní!

  martunka

  20.11.2015

  A mám za sebou třetí knihu od Zoly. Musím přiznat,že Lidská bestie,kterou jsem četla jako druhou se mi líbila o něco víc než tahle. U Štvanice bych ubrala nadměrný popis interiéru a šatů. Za to ubiram jednu hvězdu. Jinak se mi příběh líbil a oceňuji Zoluv smysl pro drama a jeho umění vykreslení lidského charakteru.

  Továrna

  08.11.2015

  Má druhá přečtená kniha od Émila Zoly a mé druhé zůstání v naprostém němém úžasu po přečtení posledního odstavce. Sice jsem chvilku, ale opravdu jen malý okamžik, autora za poslední odstavec nenáviděl, ale pak jsem nějakou dobu zůstal sedět, mlčky a znovu jsem si promítal celý příběh. Tak silný, tak opravdový a tak skutečný. Znovu jsem měl tu čest a prožil jsem několik dní v Paříži devatenáctého století a teď s hrůzou zjišťuji, že to byla jen má a Zolova fantazie, nikoli skutečnost. A je mi z toho smutno.

  de_baques

  31.03.2015

  Stěžejní kulisou románu je fascinující přestavba Paříže a spekulace s pozemky a vším možným, která ji doprovází – ale klidně si tam můžete dosadit místo Paříže Prahu posledních 20 let a román je najednou opět zoufale aktuální…

  Adriana.82

  07.09.2012

  hampejz už tenkrát 😀  TAGS:

  Online Štvanice ebook, Kniha Štvanice FB2, Download Štvanice PDF , Download Štvanice MOBI, Online Štvanice kniha, Zdarma Stažení Štvanice IPhone, Online kniha Štvanice PDF, Zdarma Štvanice DJVU, Zdarma Stažení Štvanice TXT, Stažení Štvanice RTF, Online Štvanice FB2 , e-kniha Štvanice stažení TXT, Zdarma Štvanice stažení kniha, e-kniha Štvanice download MOBI, Stažení Štvanice IPad, Číst Štvanice MOBI, Číst Štvanice DOC, Zdarma Štvanice AWZ, Download e-kniha Štvanice iPad , Zdarma Štvanice DJVU, Download Štvanice e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Štvanice DVD, Číst Štvanice TXT, Book Štvanice stažení DJVU, Štvanice stažení kniha zdarma, Štvanice stažení kniha pdf zdarma, Štvanice pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Štvanice pdf zdarma, Štvanice stažení kniha epub zdarma, Štvanice ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply