Švédština (nejen) pro samouky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Švédština (nejen) pro samouky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Švédština (nejen) pro samouky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Švédština (nejen) pro samouky


Zcela nová učebnice švédštiny je určena jak pro samostatné studium, tak pro výuku pod vedením učitele. S její pomocí si osvojíte základní slovní zásobu v rozsahu téměř 2 400 slov, frazeologii, gramatiku a výslovnost švédštiny. Naučíte se komunikovat v běžných situacích a dozvíte se také hodně o švédských reáliích. Samostatná úvodní kapitola je věnována výslovnosti švédštiny. Každá z následujících dvaceti tematicky zaměřených lekcí obsahuje dva úvodní dialogy či texty, slovní zásobu, mluvnickou část, cvičení a doplňkovou část. Součástí učebnice je brožura s klíčem ke cvičením, který uvádí i překlady úvodních textů prvních deseti lekcí, a souhrnným švédsko-českým slovníčkem.. Nedílný doplněk učebnice představují dvě vložená CD s nahrávkami výslovnostních a poslechových cvičení, části slovní zásoby a úvodních textů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Švédština (nejen) pro samouky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Švédština (nejen) pro samouky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Švédština (nejen) pro samouky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Švédština (nejen) pro samouky.pdf (EUR-0.00)

  Švédština (nejen) pro samouky.epub (EUR-0.00)

  Švédština (nejen) pro samouky.doc (EUR-0.00)

  Švédština (nejen) pro samouky.txt (EUR-0.00)

  Švédština (nejen) pro samouky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Švédština (nejen) pro samouky.PDF – (EUR 0.00);

  Švédština (nejen) pro samouky.MOBI – (EUR 0.00);

  Švédština (nejen) pro samouky.EPUB – (EUR 0.00);

  Švédština (nejen) pro samouky.DOC – (EUR 0.00);

  Švédština (nejen) pro samouky.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Učebnice a slovníky
  Vydáno: , Leda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Gee.Rocks

  13.02.2016

  Výborná kniha pro samouky. Ačkoliv švédština je moje první setkání se severským jazykem a jediný podobný jazyk, kterým se jekž takž dorozumím je němčina, zvládnout se to díky této knize dá celkem rychle.  TAGS:

  Online Švédština (nejen) pro samouky ebook, Kniha Švédština (nejen) pro samouky FB2, Download Švédština (nejen) pro samouky PDF , Download Švédština (nejen) pro samouky MOBI, Online Švédština (nejen) pro samouky kniha, Zdarma Stažení Švédština (nejen) pro samouky IPhone, Online kniha Švédština (nejen) pro samouky PDF, Zdarma Švédština (nejen) pro samouky DJVU, Zdarma Stažení Švédština (nejen) pro samouky TXT, Stažení Švédština (nejen) pro samouky RTF, Online Švédština (nejen) pro samouky FB2 , e-kniha Švédština (nejen) pro samouky stažení TXT, Zdarma Švédština (nejen) pro samouky stažení kniha, e-kniha Švédština (nejen) pro samouky download MOBI, Stažení Švédština (nejen) pro samouky IPad, Číst Švédština (nejen) pro samouky MOBI, Číst Švédština (nejen) pro samouky DOC, Zdarma Švédština (nejen) pro samouky AWZ, Download e-kniha Švédština (nejen) pro samouky iPad , Zdarma Švédština (nejen) pro samouky DJVU, Download Švédština (nejen) pro samouky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Švédština (nejen) pro samouky DVD, Číst Švédština (nejen) pro samouky TXT, Book Švédština (nejen) pro samouky stažení DJVU, Švédština (nejen) pro samouky stažení kniha zdarma, Švédština (nejen) pro samouky stažení kniha pdf zdarma, Švédština (nejen) pro samouky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Švédština (nejen) pro samouky pdf zdarma, Švédština (nejen) pro samouky stažení kniha epub zdarma, Švédština (nejen) pro samouky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply