Svůdkyně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Svůdkyně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Svůdkyně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Svůdkyně


Romantický příběh mladé a krásné novinářky, která za dramatických okolností nachází pravého muže pro život Chris Mathisonová uskutečňuje reportáž o vztazích mezi rančery a indiány v odlehlých pralesních prostorách. Její otec – průmyslový magnát za ní posílá dva muže jako doprovod na cestě zpět deštným pralesem. Při návratu do civilizace prožívá tato skupinka cestu plnou dobrodružství, vášní a komplikovaných vztahů, na jejímž konci si Chris vybírá z těchto dvou mužů svého životního partnera.Kniha v českém jazyce!


Stažení Svůdkyně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Svůdkyně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Svůdkyně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Svůdkyně.pdf (EUR-0.00)

  Svůdkyně.epub (EUR-0.00)

  Svůdkyně.doc (EUR-0.00)

  Svůdkyně.txt (EUR-0.00)

  Svůdkyně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Svůdkyně.PDF – (EUR 0.00);

  Svůdkyně.MOBI – (EUR 0.00);

  Svůdkyně.EPUB – (EUR 0.00);

  Svůdkyně.DOC – (EUR 0.00);

  Svůdkyně.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Montgomeryovi (11.)

  Originální název:

  The Temptress (1986)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  R.E.M.

  16.02.2017

  Po únavném dnu jsem dostala chuť na něco vtipného a romantického. První polovina nebo dvě třetiny knihy svůj účel splnilo. Bavila jsem se náramně. Ovšem později autorka – MOŽNÝ SPOILER – začala z hlavní ženské postavy dělat blbečka a měnit její charakterové vlastnosti. Náhle se sebejistá žena, která chladnokrevně navštěvuje nebezpečná místa, zvládá neobvyklé situace, umí se ovládat a skrývat své emoce, stává absolutně emocionálně nevyrovnanou, začíná se chovat neúměrně riskantně, až hloupě. Nejhorší byl konec. Autorka nelogicky zašmodrchala děj a pak překotně zase nasměrovala děj jinam tak, aby skončil vybraným způsobem. Logika sem, logika tam.

  daza.dt

  02.11.2016

  Nejsem moc příznivkyně toho žánru. Ale knížka neurazí, četla se hezky, děj nikde moc nezadrhával. Taková milá odpočinková četba před spaním.

  110022

  22.09.2016

  Tato kniha mi nesedla. Ne, že by byla špatná, to vůbec ne, ale neoslovila mě, natolik jako jiné z této vydařené série.

  moudivlacek

  16.01.2016

  Další hezký díl této série, sice jsem chápala Chris, která přes všechno bohatství touží po opravdové lásce, ale mým miláčkem od začátku byl Tynan. Sice mě v jednu chvíli překvapil svým chováním ve vztahu s Chris, ale když se na konci objeví, dokáže, že můj obdiv si zasloužil.
  Už se těším na další díl série.

  Eviik

  12.07.2014

  Pěkná kniha, čtivá. Pro ženy stvořená.

  monula101

  25.02.2012

  Tatu knizku jsem prvni cetla od teto spisovatelky.A libila se mi.Milovani je nezne napsane.  TAGS:

  Online Svůdkyně ebook, Kniha Svůdkyně FB2, Download Svůdkyně PDF , Download Svůdkyně MOBI, Online Svůdkyně kniha, Zdarma Stažení Svůdkyně IPhone, Online kniha Svůdkyně PDF, Zdarma Svůdkyně DJVU, Zdarma Stažení Svůdkyně TXT, Stažení Svůdkyně RTF, Online Svůdkyně FB2 , e-kniha Svůdkyně stažení TXT, Zdarma Svůdkyně stažení kniha, e-kniha Svůdkyně download MOBI, Stažení Svůdkyně IPad, Číst Svůdkyně MOBI, Číst Svůdkyně DOC, Zdarma Svůdkyně AWZ, Download e-kniha Svůdkyně iPad , Zdarma Svůdkyně DJVU, Download Svůdkyně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Svůdkyně DVD, Číst Svůdkyně TXT, Book Svůdkyně stažení DJVU, Svůdkyně stažení kniha zdarma, Svůdkyně stažení kniha pdf zdarma, Svůdkyně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Svůdkyně pdf zdarma, Svůdkyně stažení kniha epub zdarma, Svůdkyně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply