Svůj kalich hořkosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Svůj kalich hořkosti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Svůj kalich hořkosti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Svůj kalich hořkosti


Nesmírně silný a působivý román, připomínající svým námětem Nabokovu Lolitu, se snaží dobrat samého dna lidství a kořenů, i těch nejmučivějších, jež svým způsobem poznamenají každý život, zvlášť když jeho utrpení bylo tak velké… Tragický osud slavného filmového herce z Hollywoodu, který byl nezapomenutelnou hvězdou už v dětství a který příliš pozdě a draze musí zaplatit za svou první opravdovou lásku – lásku bohužel zakázanou, nedovolenou. Šokující příběh muže, nevěrného manžela, svůdce nezletilé dívky, která mu byla svěřena do výchovy a jež s ním – drahým a milovaným – později čeká dítě…Kniha v českém jazyce!


Stažení Svůj kalich hořkosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Svůj kalich hořkosti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Svůj kalich hořkosti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Svůj kalich hořkosti.pdf (EUR-0.00)

  Svůj kalich hořkosti.epub (EUR-0.00)

  Svůj kalich hořkosti.doc (EUR-0.00)

  Svůj kalich hořkosti.txt (EUR-0.00)

  Svůj kalich hořkosti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Svůj kalich hořkosti.PDF – (EUR 0.00);

  Svůj kalich hořkosti.MOBI – (EUR 0.00);

  Svůj kalich hořkosti.EPUB – (EUR 0.00);

  Svůj kalich hořkosti.DOC – (EUR 0.00);

  Svůj kalich hořkosti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Bis zur bitteren Neige (1992)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (23)

  Přidat komentář

  allyce

  03.12.2017

  Pro mne kniha s velkým "K". Dlouho jsem nečetla tak skvěle napsaný příběh. Kdybych se dále rozepisovala, byly by to samé superlativy.

  ŠtěpikB

  08.11.2017

  Precizně vylíčené psychické stavy hlavního hrdiny, který se jakokožto dětská hvězda filmového plátna nemůže v dospělosti smířit s pracovním a osobním neúspěchem. Svůj žal, pocit nicotnosti a viny utápí tajně alkoholem, který ho sráží na samé dno, od kterého se opět musí odrazit. Peter Jordan si celý život nese na svých bedrech pocit viny, smrt své matky, která svůj život obětovala jeho kariéře, sobecké chování, které jeho dávnou lásku Vandu přivedlo do spárů nacistů, osud jeho nevlastní dcery, která s ním čekala dítě, neustálé lhaní všem lidem v jeho blízkém okolí, posléze i sobě… Jeho poslední životní příležitos, šance natočit nový film, ho navíc dostává do spárů drog a pochybných lidí. Podaří se mu natočit nový film a začít znovu a od začátku? Jakou úlohu v jeho životě bude hrát doktorka Nataša Petrova, která je téměř jeho strážným andělěm? Postaví se konečně Peter svým problémům čelem a neuteče před nimi?
  Knížka je skvělá, J. M. Simmel je precizní spisovatel, jeho knihy mám moc ráda. V této knize vylíčil jak dobu poválečného Německa, tak složité psychologické procesy odehrávající se v hlavě alkoholika. Nedalo mi spát, jak asi osud jeho hlavního hrdiny dopadne. Prolínající dějové linky nemůžou pozornému čtenáři dělat problém, naopak o to je kniha zajímavější.
  „I ten nejstrašnější život je pořád krásnější než ta nejkrásnější smrt."

  Illaa

  15.10.2017

  Moje první kniha od Simmela a musím prohlásit, že jeho velký příznivec asi nebudu. Všechno splácané do jednoho. Retrospektiva, přítomnost, myšlenky, představy, touhy, výčitky. Byla to pro mě spleť pocitů, kterých jsem měla ke konci už plné zuby. Samozřejmě že u příběhu alkoholika jsem nic jiného čekat nemohla, ale i tak mě to trochu zklamalo.

  de_baques

  26.09.2017

  Výborný příběh, zpočátku je třeba se začíst do složitě koncipovaného příběhu s velmi mnoha prolínajícími se událostmi, které vyúsťují v klíčovou myšlenku díla, že můžete lhát, krást a podvádět, může vám to vycházet, můžete před vším prchat a schovávat se, ale k čemu, když boží spravedlnost je všudypřítomná.
  Ke konci už trochu autorovi docházela invence a napojení některých příběhů na hlavní osu děje bylo poměrně šroubovité a nepřesvědčivé, ale celek to pokazit nedokáže.

  jana5843

  07.06.2017

  Tato kniha mě neoslovila ani jsem ji nedočetla do konce možná to byla chyba ale přišlo mě to nudné a nedalo se to překonat

  Babo

  11.07.2016

  Kdo čeká příběh pedofila,bude zklamaný.
  I když v americe se člověk stává plnoletý ve 21 letech , nemyslím,že v 18 letech kdy zřejmě došlo k prvnímu intimnímu styku hlavního hrdiny s nevlasní dcerou , by se jednalo o podobnost s Lolitou .
  Jistě podle zákona to bylo špatně ,ale s Nabokovem bych tento problém nespojovala.Zřejmě to mělo působit jako lákadlo.
  Měla jsem spíš dojem,že autor řešil problém alkoholika .A tento zakázaný vztah byl jedním z důvodů proč se bývalé dětské hvězdičce nedařilo úspěšně bojovat s tímto démonem .
  Nebyl jediný , ale to už tak u Simmela bývá.
  Příběh je bohatý na zvraty , někdy uvěřitelnější někdy méně.
  Všichni lidé bratry jsou se mi líbila víc.To je ale věc názoru ,,,,

  DickBach

  11.05.2016

  Knihu jsem četla tolikrát, že ji znám snad zpaměti, zejména proto jsem ji tentokrát "četla" MP3 a ústy Petra Rychlého. Pan Rychlý je podle mně dobrý speaker – huš!!! jsme češi – takže je podle mně dobrý žvanílek, ale tohle bylo… ehm … špatné. Nejméně polovinu knihy jsem si na přednes musela "zvykat" pak se to buď zlepšilo, nebo jsem "otupěla". Pomíjím rušivé zvuky v pozadí jako časté šustění papíru, cinkání příborů, případně hlasy "z poza dveří". Pan Rychlý určitě neumí anglicky, spoustu slov tedy solidně komolil, nebo kde mohl vypustil úplně – odpouštím taky. Ale co nemohu odpustit, tak časté "přeskakování" zvuku. Evidentně v půli stránky, věty i slova skončilo jedno čtení a začalo další s vyšším zvukem, svěžejším, nebo naopak mdlejším hlasem… Často se stávalo, že "pásek přeskakoval" = pamatujete stařičké kotoučáky? Petře, nezlobte se na mně, ale tohle bylo opravdu made in China. :o)
  Jinak kniha jako taková je skvělá, strhující. Pan Simmel mně velmi baví už čtvrt století.

  Joges

  06.02.2016

  Úvod knihy s příběhem novodobé Lolity mě nijak neohromil. Sotva však autor začal rozvíjet děj a linky mnohovrstevnatého románu se začaly projovat, stávala se kniha zajímavější a lepší, pro mně ovšem asi jen do poloviny knihy. Pak už příběh tolik netáhl, potom už přicházely jen vlny nadšení a nezájmu, což je škoda, protože ty lepší okamžiky románu byly výborné, ba přímo geniální. Jinak autorovu stylu psaní nemám co vytknout, je to výborný a na úrovni psaný text s nápaditými pohledy a slovními obraty. Mistr „slova a věty“ Simmel si mě nakonec získal, určitě si od něj přečtu další knihy.

  evisek

  28.01.2016

  Knižka na reálné téma, ale to je v pořádku, člověk při čtení zůstane na zemi. Pěkné zpracování časových rovin.

  gossipavlina

  23.08.2015

  Pod 20 letech jsem se k Simmelovi vrátila, tenkrát jsem jeho knihy četla moc ráda. Ale už to není ono. Ne, pan spisovatel za to nemůže, to já, já jsem se za tu dobu změnila. Přečetla jsem spoustu jiných knížek, které mě zformovaly.
  První polovina knihy byla zdlouhavá, rozvláčná. Druhá polovina mě docela bavila.

  Beruska18

  15.06.2015

  Silný příběh ze života, jen škoda, že jsem se pořádně začetla až od poloviny knihy. Něco mě však nutilo číst dál a dál. Takže určitě stojí za přečtení!

  Beruska18

  15.06.2015

  Silný příběh ze života, jen škoda, že jsem se pořádně začetla až od poloviny knihy. Něco mě však nutilo číst dál a dál. Takže určitě stojí za přečtení!

  irling

  07.05.2015

  Úžasný styl, slovní obraty,ironie,hluboce a bez skrupulí odhalená lidskost – její pravdivost se vším všudy. Kéž bychom toto dokázali všichni. Strhující příběh. Čtu ji po třetí a znovu objevuji cosi nového. A opět smekám…

  ritz

  22.07.2014

  Simmel je Simmel a tím je řečeno vše, obdivuji jeho styl psaní i fantazii.

  dasi

  25.04.2014

  Krásná kniha, doporučuji přečíst.

  ToVy

  29.03.2014

  Sedmá kniha JMS Svůj kalich hořkosti je určitou srdcovkou. Dalo by se napsat Svůj kalich hořkosti aneb jak jsem se zařekl, že budu číst jen JMS. Ano touto knihou to začalo…
  …je další knihou, která mě dostala znovu do kolena…
  Svůj kalich hořkosti vás pořád nechává v napětí. Právě, a tady bych skutečně řekl typickým, přeskakováním děje se to JMS daří. Chcete číst dál a dál, podaří se Peterovi natočit film? Podaří se Shirly pomoci od dítěte? Nezemře Peter? Ví všechno Joan? Jakou roli hraje Nataša? Bude film, když se ho podaří dotočit úspěšný? Začne Peter s Shirly pak svůj šťastný společný život? Dožene Petera jeho minulost? Bude vůbec schopen začít znova?
  Mnoho otázek, které ale všechny budou zodpovězeny i přes veškeré slzy.

  princesse

  07.09.2013

  Krásná a čtivá kniha. Další úžasná kniha od pana Simmela, která nezklamala. Dojemný a silný příběh. Rozhodně stojí za přečtení. Doporučuji nejen milovníkům knih tohoto skvělého autora. Mimochodem, ctu prave ted (brezen 2015) po druhe.

  kika 13

  18.01.2013

  Nádherná knížka není co dodat.

  mysterygirl

  15.01.2012

  Při čtení knihy jsem se přistihla, že ten děj mám v hlavě celý den, že nad tím přemýšlím i v práci..Pěkná kniha,
  ale jako v "Kaviáru" mi to přišlo docela zdlouhavý. Četla jsem od něj lepší knihy.

  Adriana.82

  18.03.2011

  Naprostá BOMBA :))))

  Val

  02.02.2011

  SUPER,SUPER,SUPER !!!!!!!!!!

  Cajda

  Nejlepší kniha hned po "Kaviáru". Fakt super. Vřele doporučuju. Není náročná, skvěle se čte!

  MaaaR@

  Pro mě jedna z nejlepších knih ze života vůbec 🙂  TAGS:

  Online Svůj kalich hořkosti ebook, Kniha Svůj kalich hořkosti FB2, Download Svůj kalich hořkosti PDF , Download Svůj kalich hořkosti MOBI, Online Svůj kalich hořkosti kniha, Zdarma Stažení Svůj kalich hořkosti IPhone, Online kniha Svůj kalich hořkosti PDF, Zdarma Svůj kalich hořkosti DJVU, Zdarma Stažení Svůj kalich hořkosti TXT, Stažení Svůj kalich hořkosti RTF, Online Svůj kalich hořkosti FB2 , e-kniha Svůj kalich hořkosti stažení TXT, Zdarma Svůj kalich hořkosti stažení kniha, e-kniha Svůj kalich hořkosti download MOBI, Stažení Svůj kalich hořkosti IPad, Číst Svůj kalich hořkosti MOBI, Číst Svůj kalich hořkosti DOC, Zdarma Svůj kalich hořkosti AWZ, Download e-kniha Svůj kalich hořkosti iPad , Zdarma Svůj kalich hořkosti DJVU, Download Svůj kalich hořkosti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Svůj kalich hořkosti DVD, Číst Svůj kalich hořkosti TXT, Book Svůj kalich hořkosti stažení DJVU, Svůj kalich hořkosti stažení kniha zdarma, Svůj kalich hořkosti stažení kniha pdf zdarma, Svůj kalich hořkosti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Svůj kalich hořkosti pdf zdarma, Svůj kalich hořkosti stažení kniha epub zdarma, Svůj kalich hořkosti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply