Tajemství karet Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tajemství karet Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tajemství karet Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tajemství karet


Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajemství karet zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tajemství karet (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tajemství karet zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tajemství karet.pdf (EUR-0.00)

  Tajemství karet.epub (EUR-0.00)

  Tajemství karet.doc (EUR-0.00)

  Tajemství karet.txt (EUR-0.00)

  Tajemství karet.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tajemství karet.PDF – (EUR 0.00);

  Tajemství karet.MOBI – (EUR 0.00);

  Tajemství karet.EPUB – (EUR 0.00);

  Tajemství karet.DOC – (EUR 0.00);

  Tajemství karet.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Kabalmysteriet (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (31)

  Přidat komentář

  morta

  01.11.2017

  Toto je jedna z najlepsich knih aku som kedy citala.Vrelo odporucam kazdemu.

  pipetion

  10.08.2017

  Filozofická pohádka pro větší děti i dospělé. Příběh, ve kterém se prolíná skutečnost s fantazií a minulost s budoucností. O tom, že největší zázrak se děje kolem nás, jen se musíme pořádně koukat a i když nám život dá různé karty, záleží na nás, jakou hru zahrajeme.
  Moc pěkná kniha k zamyšlení o základních existenciálních otázkách.

  Jinovatka

  05.08.2017

  Jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Přečetla jsem ji několikrát. Občas člověku trochu zamotá hlavu 🙂

  MOu598

  28.07.2017

  Četla jsem v říjnu 2010 a květnu 2016. Podle mých poznámek:
  Již jsem četla.
  Zajímavý, suprový nápad, napínavé, někdy jsem si ale musela dávat pozor, kde vlastně jsem. Prolíná se zde několik příběhů.
  Pěkné.
  Citát:
  "Člověk vidí to, čemu věří."

  jarabr

  17.05.2017

  Po pár stránkách jsem si říkal, že tohle asi nepřečtu. Pak se objevila kolibří knížka a začalo to být zajímavější. Tak jsem to zkusil dál. V tu chvíli jsem viděl hodnocení na dvě hvězdy. Postupně se to rozjelo, tak jsem si v duchu přidal třetí hvězdu, no a čtvrtá tam přišla díky závěru. Moje top to není, ale kniha určitě stojí za přečtení, je to laskavý příběh se spoustou fantazie a myšlenka karetního kalendáře je prostě skvělá 🙂

  PeťkaW.

  28.03.2017

  Tajemství karet je jeden z nejúžasnějších fantasy příběhů, jaké jsem kdy četla. Knihu jsem četla asi 3x, s odstupem několika let a vždycky jsem v ději našla něco nového a překvapivého, co jsem minule nepostřehla. Člověk tu musí hodně číst mezi řádky a domýšlet si, což mám ráda. Styl psaní je čtivý, děj dokonale zapletený a následně i umně rozpletený, jsou tu skvělé zvraty, které vás dokonale překvapí a hlavně – není to jen bezduché tlachání. Naopak, o knize můžete přemýšlet pořád dokolečka…

  Madlobina

  13.03.2017

  Ďakujem za túto knihu, za tento pribeh.

  Moymeer

  28.01.2017

  Bůh sedí na nebi a směje se, že v něj lidi nevěří.

  Pro mě jedna z nejkrásnějších knížek vůbec. Je napsána tak dětsky a přitom tak neuvěřitelně dospěle, je tak něžná a přitom tak opravdová, tak pohádková a přitom tak moudrá. Úžasné je, s jakou rozdílnosti se na tytéž věci dívá dospělý, dítě, trpaslík, kárová desítka nebo žolík. Celé tohle čtení je balzám na duši, genialita karetního kalendáře musí dojmout i největšího skeptika a vlastně je to knížka úplně pro každého, kdo je ještě aspoň trošku dítětem 🙂

  Lidi, prosím, snažte se být víc jako žolíci. A když ne, tak asi aspoň přečtěte Tajemství karet,,,

  Mercatino

  26.12.2016

  Knížka se dobře čte, někdy až zamrazí z toho, jak autor dokáže objasnit TO, že si člověk dokáže zvyknout na takový zázrak jako je SVĚT. Knížka přinutí čtenáře k zamyšlení proč vlastně člověk žije . Myslím, že každý takový počin směřovaný k dětem by měl dostat Nobelovou cenu za dětskou literaturu.. Každopádně Soffiin Svět mi přišel nejen propracovanější ale i hlubší a více uvěřitelnější.

  SteveP1

  08.12.2016

  Kouzelná a půvabná kniha. Obrovský zážitek číst něco tak milého v dnešní době….

  GreenMagritte

  29.06.2016

  Nádherná kniha nejenom pro mladé čtenáře. Podle mého názoru je to nejpovedenější Gaarderova kniha stojící neprávem ve stínu Sofiina světa.

  Příběh je plný originálních nápadů, jako je dokonale vymyšlený svět karet, který se řídí dle karetních hodnot a barev, stejně jako postava žolíka, která v má v románu velmi důležitou roli a odkazuje na otce, sběratele karetních žolíků, neustále hledajícího smysl své existence. Kniha na mne zapůsobila také svojí otevřeností k dospělým tématům, resp. tématům, které se obvykle v dětských knihách z opatrnosti nevyskytují, jako je otcův problém s alkoholem, jehož hlubší příčina vyvěrá z faktu, že byl synem německého vojáka, což byl za války neodpustitelný hřích. Obdobně netradiční je zobrazení disfunkční rodiny postrádající matku.

  Knihu, díky níž budete na žolíky už navždy pohlížet jinak, vhodně a citlivě doplňují ilustrace od Josefa Mištěry v celkově velmi povedeném vydání nakladatelství Albatros. Ještě dodám, že překladatelka Jarka Vrbová byla za překlad v roce 1997 oceněna Zlatou stuhou.

  bararich8

  05.04.2016

  Klobouk dolů, takhle mistrně napsaný příběh, rozložený do střípků, které se ke konci složí, aby vyjevily svůj hlubší smysl, se jen tak nevidí!

  Totojsemja

  03.02.2016

  Úžasná kniha, škoda že není víc známa. Autor uvádí fakta tak že příběh vypadá uplně skutečně. Velice se mi líbí kniha v knize. Všechno do sebe nádherně zapadá. Další z řady knih které mě sestra donutila přečíst a já jí mohu jenom poděkovat.

  Lily28

  22.10.2015

  V tejto knihe nás Gaarder opäť sprevádza svetom fantázie i realitou, ktoré sú v jeho dielach neoddeliteľnými súčasťami; sprostredkúva nám krásy sveta údivom, ktorý postihol antických filozofov a ťahá sa naprieč dejinami ľudstva. Údivom nad existenciou sveta, plynutím času, žitím a umieraním. Krásna kniha 🙂

  ji7967

  23.09.2015

  Prostě geniální kniha. Pro dospělé i děti.. Doporučuju!

  Eowynka

  26.03.2015

  Jedna z mých nejoblíbenější knih, krásně se čte, poutavý a velmi zajímavý příběh, něco na zamyšlení, prostě Gaarder 🙂

  maxicos

  20.09.2014

  Četl jsem jako malý kluk. Dodnes bych tu limonádu chtěl ochutnat.

  Fairiella

  18.06.2014

  Moje nejčastěji čtená knížka. Vracím se k ní od dětství v pravidelných intervalech stále; Žolík mezi knihami. 🙂

  Klamm

  29.05.2014

  Je to takový David Lynch, adresovaný dětem. Tedy s tím rozdílem, že v tomto příběhu se člověk neztratí. Gaarder opět apeluje na čtenáře, že tento svět, tak jak ho vnímáme, není světem skutečným a že jsme jen drobní tvorové problikávající v nekonečnu. No a že to není tak špatné, protože stačí sundat klapky z očí, začít se dívat trochu pod povrch a radovat se z maličkostí. Doufám, že si knihu přečte co nejvíce dospívajících a že její obsah padne na úrodnou půdu.
  80%

  Njzy

  10.03.2014

  Tato skvělá knížka zaujala 1. místo ze všech mých nejoblíbenějších knih,doufám že si ji budou číst i moje děti neboť ”osud je hlávka zelí která roste rovnoměrně do všech stran,, a budou čekat na Žolíka……..

  lucifuk

  25.07.2013

  Odkiaľ sme sa tu vzali? Kto sme? Prečo sme tu? Vynikajúca kniha plná tajomného kartového dobrodružstva

  JeKa

  18.07.2013

  Úžasná knížka, četla jsem ji už 3 x či 4 x a mohu vřele doporučit…vlastně patří k těm, které ze mě na základce udělaly vášnivou čtenářku! Takže ti, knížko, děkuju 🙂

  cturad

  24.11.2012

  Dokonalá kniha. Možná moje nejoblíbenější. Četla jsem ji jako dítě a později i jako dospělá a v obou případech jsem z ní byla unesená. Doporučuji všem, co mají rádi hravou filosofii a tajemství:)

  Stammel

  02.05.2012

  Skutečně typický Gaarder. Je znát, že jde o rannější dílko, kde autor ještě hledal svůj styl. Připadalo mi to trochu jako jakási příprava na Sofiin svět. To ovšem berte s rezervou, protože Tajemství karet je i přes Gaarderovu nevypsanost kniha plnohodnotná, ba dokonce výborná. Gaarderova eruptivní fantazie se rozjíždí naplno v rozvíjení dvou paralelních příběhů, reálného a pohádkového, a jejich postupného splétání. Atmosférou mi to chvílemi připomínalo – a to může být překvapivé spojení – Murakamiho Kafku na pobřeží nebo Harboiled wonderland. Gaarder je ovšem "západnější" v tom, že jeho myšlenky a motivy jsou ostré, důsledně dotažené a propracované. To je také hlavní devizou knihy. Chvílemi jsem se totiž hodně bál, jestli příběh nebude až příliš překombinovaný a nerozpadne se mi pod rukama.

  Nakonec ale do sebe vše velmi dobře zapadlo nejen dějově, ale především myšlenkově. Obzvláště se mi líbil důraz na to, jak lidský život překračuje smrt myšlenkou a zůstává zachován v duševní práci dalších generací. Ostatně, co jiného dělá Gaarder, než že sám takto zachovává při životě sokratovský filosofický odkaz? I on je jedním z těch Žolíků, kterých se vždycky pár najde, aby provokovaly a trápily naše líné duše, zapomínající na zázračnost života.

  Tajemství karet je dalším cenným poselství o cestě za filosofickým životem se široce otevřenýma očima. Těma na hlavě i těma v duši.

  Sykysan

  01.05.2012

  Typicky přemýšlivý Gaarder, bohužel ke konci ztrácí na síle.

  Gahanka

  18.02.2012

  Skvělá kniha! přečetla jsem ji velice rychle a zpracování bylo zajímavé.

  Violetti

  17.02.2012

  Stejně jako ostatní Gaarderovy knihy je i tahle neuvěřitelně čtivá. Vždycky obdivuji jeho ucelené příběhy s originálním námětem, tady tím víc. A mimochodem, dost mi to osvětlilo pár mých starých představ a fantazií 🙂

  Janasem

  03.02.2012

  Tuto knihu považuji za svou nejlepší učebnici filozofie

  Matematicka

  07.10.2011

  Četla jsem jako dospělá a vůbec jsem se nenudila 🙂 Úžasný a napínavý děj a navíc hluboké myšlenky. Zajímalo by mě, co na tuto knihu říkají děti…

  vitamir

  08.09.2011

  Moc hezká. je to sice pro děcka, ale i dospělák tiše žasne.
  TAGS:

  Online Tajemství karet ebook, Kniha Tajemství karet FB2, Download Tajemství karet PDF , Download Tajemství karet MOBI, Online Tajemství karet kniha, Zdarma Stažení Tajemství karet IPhone, Online kniha Tajemství karet PDF, Zdarma Tajemství karet DJVU, Zdarma Stažení Tajemství karet TXT, Stažení Tajemství karet RTF, Online Tajemství karet FB2 , e-kniha Tajemství karet stažení TXT, Zdarma Tajemství karet stažení kniha, e-kniha Tajemství karet download MOBI, Stažení Tajemství karet IPad, Číst Tajemství karet MOBI, Číst Tajemství karet DOC, Zdarma Tajemství karet AWZ, Download e-kniha Tajemství karet iPad , Zdarma Tajemství karet DJVU, Download Tajemství karet e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tajemství karet DVD, Číst Tajemství karet TXT, Book Tajemství karet stažení DJVU, Tajemství karet stažení kniha zdarma, Tajemství karet stažení kniha pdf zdarma, Tajemství karet pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tajemství karet pdf zdarma, Tajemství karet stažení kniha epub zdarma, Tajemství karet ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply