Tajné životy slavných spisovatelů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tajné životy slavných spisovatelů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tajné životy slavných spisovatelů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tajné životy slavných spisovatelů


Kniha Tajné životy slavných spisovatelů zachycuje životy a lásky 41 proslulých romanopisců i básníků z celého světa, přičemž se humornou formou, která je parodií na styl bulvárních časopisů, zaměřuje na jejich zvláštnosti, osobní spory, problémy, skandály, slabosti či záhady, které je obklopovaly. Každý životopisný medailon začíná úvodem shrnujícím data narození a úmrtí, národnost, astrologické znamení, nejznámější díla, současníky a rivaly, literární styl a výstižný citát. Protože Emily Dickinsonová psala básně v jambickém tetrametru, dají se zazpívat na melodii „Žlutých růží z Texasu“. J. R. R. Tolkien byl jedním z překladatelů Starého zákona do angličtiny a chrápal tak nahlas, že ho manželka vykázala z ložnice a musel spát ve vaně. Agatha Christie trpěla dysgrafií a musela své knihy diktovat, nemluvě o tom, že ji oba její manželé podváděli. Kromě skandálních, lechtivých či vyloženě kuriózních informací však vtipně napsaná kniha obsahuje i spoustu užitečných faktů o známých i méně známých autorech. Nejenže studentům poskytne úplně nový pohled na povinnou četbu, ale dospělé milovníky literatury (a skandálů) může přimět, aby znovu oprášili dávno zapomenuté spisy Dickense, Shakespeara, Hemingwaye, Kafky, Faulknera…Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajné životy slavných spisovatelů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tajné životy slavných spisovatelů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tajné životy slavných spisovatelů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tajné životy slavných spisovatelů.pdf (EUR-0.00)

  Tajné životy slavných spisovatelů.epub (EUR-0.00)

  Tajné životy slavných spisovatelů.doc (EUR-0.00)

  Tajné životy slavných spisovatelů.txt (EUR-0.00)

  Tajné životy slavných spisovatelů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tajné životy slavných spisovatelů.PDF – (EUR 0.00);

  Tajné životy slavných spisovatelů.MOBI – (EUR 0.00);

  Tajné životy slavných spisovatelů.EPUB – (EUR 0.00);

  Tajné životy slavných spisovatelů.DOC – (EUR 0.00);

  Tajné životy slavných spisovatelů.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Secret Lives of Great Authors (2008)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  kikies

  16.12.2017

  Bulvár o historických osobnostech – spisovatelích? No proč ne! Předčítat to mládeži ve škole a možná by jim to literaturu zatraktivnilo mnohem více než jiné pokusy. Je to neotřelé, líbivé, lehce podbízivé, ale přesně takové, jak to vypadá, na nic si to nehraje. Netvrdím, že četba byla pro mě nějak zvlášť přínosná, ale zajímavé to místy bylo rozhodně – především to zjištění, že co autor, to úchylka a zvrácenost. No ale jak už jsem napsala hned v úvodu – no prostě bulvár! 😀

  Hendrychova.K

  30.08.2015

  Bulvární, ale zajímavé čtení. Možná něco využiji i při výuce literatury.

  OldaB

  20.07.2015

  Zajímavé počtení o známých i méně známých autorech. Občas trochu bulvární styl ala blesk, ale celkem se to k tomu hodí.

  Knihomolkaa

  08.12.2014

  Zajímavá fakta, která se od učitelek literatury jen tak nedozvíme.

  adorjas

  17.09.2014

  Čítať si bulvárne plátky o mojich obľúbených spisovateľoch? Je to ľahké čítanie, kde sa dozviete mnoho kuriozít, ktoré nám na hodinách literatúry ani slovkom nespomenuli.

  bookcase

  25.06.2014

  Dobré, vtipné, dozvěděla jsem se tolik nových věcí….. to bych do těch leckdy sucharských umělců ani neřekla 😉

  Komnenos

  15.12.2011

  Ku podivu mi nevadil bulvárny nádych. Je to taká jednohubka kde sa človek dozvie kopu pikošiek o ktorých by inak nemal poňatia.

  Titi

  27.10.2011

  95%? Mě se kniha vůbec nelíbila, jako bych četla bulvár. Omlouvám se příznivcům…  TAGS:

  Online Tajné životy slavných spisovatelů ebook, Kniha Tajné životy slavných spisovatelů FB2, Download Tajné životy slavných spisovatelů PDF , Download Tajné životy slavných spisovatelů MOBI, Online Tajné životy slavných spisovatelů kniha, Zdarma Stažení Tajné životy slavných spisovatelů IPhone, Online kniha Tajné životy slavných spisovatelů PDF, Zdarma Tajné životy slavných spisovatelů DJVU, Zdarma Stažení Tajné životy slavných spisovatelů TXT, Stažení Tajné životy slavných spisovatelů RTF, Online Tajné životy slavných spisovatelů FB2 , e-kniha Tajné životy slavných spisovatelů stažení TXT, Zdarma Tajné životy slavných spisovatelů stažení kniha, e-kniha Tajné životy slavných spisovatelů download MOBI, Stažení Tajné životy slavných spisovatelů IPad, Číst Tajné životy slavných spisovatelů MOBI, Číst Tajné životy slavných spisovatelů DOC, Zdarma Tajné životy slavných spisovatelů AWZ, Download e-kniha Tajné životy slavných spisovatelů iPad , Zdarma Tajné životy slavných spisovatelů DJVU, Download Tajné životy slavných spisovatelů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tajné životy slavných spisovatelů DVD, Číst Tajné životy slavných spisovatelů TXT, Book Tajné životy slavných spisovatelů stažení DJVU, Tajné životy slavných spisovatelů stažení kniha zdarma, Tajné životy slavných spisovatelů stažení kniha pdf zdarma, Tajné životy slavných spisovatelů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tajné životy slavných spisovatelů pdf zdarma, Tajné životy slavných spisovatelů stažení kniha epub zdarma, Tajné životy slavných spisovatelů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply