Tajnosti vdaných žen Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tajnosti vdaných žen Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tajnosti vdaných žen Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tajnosti vdaných žen


Jak dobře ve skutečnosti známe vlastního manžela, nejlepší kamarádky a konečně i samy sebe? O tom vypráví kniha Tajnosti vdaných žen, román, který odemyká dveře k životu v manželství.
Nevěra je snazší, než byste si mysleli.
Jill a Rob žijí ve šťastném manželství – dokud ovšem nezjistí, že kvůli Robovi nemohou mít děti.
Pro Jill to rozhodně neznamená konec světa. Ke štěstí jí stačí věrný manžel, který ji hluboce miluje a dává jejímu životu smysl. Jenže Rob úplně ztratil zájem o sex a odmítá se s ní o tom dokonce i bavit. Vlastně už si neumí promluvit vůbec o ničem. Manželství se ocitá v krizi a když se na obzoru objeví jiný muž, Jill, zmítaná pochybnostmi, bojuje s pokušením…
To vše se odehrává ve chvíli, kdy si jedna z jejích nejlepších kamarádek právě užívá nejlepšího sexu svého života (za manželovými zády) a ta druhá sebe i své okolí přesvědčuje o tom, že má báječného muže, který po ní ještě i po letech touží.
Jenže zdání často klame, což Jill tváří v tvář manželské krizi, nevěře i pravému přátelství brzy zjistí…Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajnosti vdaných žen zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tajnosti vdaných žen (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tajnosti vdaných žen zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tajnosti vdaných žen.pdf (EUR-0.00)

  Tajnosti vdaných žen.epub (EUR-0.00)

  Tajnosti vdaných žen.doc (EUR-0.00)

  Tajnosti vdaných žen.txt (EUR-0.00)

  Tajnosti vdaných žen.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tajnosti vdaných žen.PDF – (EUR 0.00);

  Tajnosti vdaných žen.MOBI – (EUR 0.00);

  Tajnosti vdaných žen.EPUB – (EUR 0.00);

  Tajnosti vdaných žen.DOC – (EUR 0.00);

  Tajnosti vdaných žen.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Secrets of Married Women

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Rybka Publishers
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  lidunka1

  18.12.2017

  Na můj vkus trochu moc líčení sexu, ale knížka se četla dobře a i její poselství je potřebné.

  helenkan

  05.07.2017

  Opravdový příběh ze života. Není dobré zkoušet štěstí jinde. Nakonec zjistíte,že to byla velká hloupost. Jenže už může být pozdě a zbyde jen pokažené manželství, přátelství a život v troskách. Aspoň ten konec byl trochu pozitivní.
  A jinak, dobré čtení.

  tess.de.veles

  06.04.2017

  Prijemna kniha ze zivota…..s dobrym koncem, aspon pro nekoho 🙂

  maličkán

  22.11.2015

  Moc se mi do této knihy nechtělo, raději šáhnu po detektivce nebo thrileru. Nakonec mně mile překvapila, opravdu zajímavé téma,dobře napsaná, hodnotím pěti body.

  kiraa

  25.08.2015

  Moderní příběh tří kamarádek, jejich manželské slasti i strasti. Určeno všem zadaným i nezadaným, kterým se zdá za plotem tráva zelenější. 🙂

  Jaruce

  12.08.2015

  Příběh z normálního života, myslím že je dost reálný a právě proto se mi líbil.

  Bublinka

  17.02.2012

  Musím napsat, že ač jsem čekala od této knihy, tzv. oddychovku, našla jsem v ní i moc krásný příběh s ještě krásnějším koncem. Nebyla to tuctovka, ale moc hezky čtená kniha.

  Aries

  26.07.2011

  kniha se dobře čte, je to odpočinková četba. Ale stačí jednou, už se k ní vracet nebudu  TAGS:

  Online Tajnosti vdaných žen ebook, Kniha Tajnosti vdaných žen FB2, Download Tajnosti vdaných žen PDF , Download Tajnosti vdaných žen MOBI, Online Tajnosti vdaných žen kniha, Zdarma Stažení Tajnosti vdaných žen IPhone, Online kniha Tajnosti vdaných žen PDF, Zdarma Tajnosti vdaných žen DJVU, Zdarma Stažení Tajnosti vdaných žen TXT, Stažení Tajnosti vdaných žen RTF, Online Tajnosti vdaných žen FB2 , e-kniha Tajnosti vdaných žen stažení TXT, Zdarma Tajnosti vdaných žen stažení kniha, e-kniha Tajnosti vdaných žen download MOBI, Stažení Tajnosti vdaných žen IPad, Číst Tajnosti vdaných žen MOBI, Číst Tajnosti vdaných žen DOC, Zdarma Tajnosti vdaných žen AWZ, Download e-kniha Tajnosti vdaných žen iPad , Zdarma Tajnosti vdaných žen DJVU, Download Tajnosti vdaných žen e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tajnosti vdaných žen DVD, Číst Tajnosti vdaných žen TXT, Book Tajnosti vdaných žen stažení DJVU, Tajnosti vdaných žen stažení kniha zdarma, Tajnosti vdaných žen stažení kniha pdf zdarma, Tajnosti vdaných žen pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tajnosti vdaných žen pdf zdarma, Tajnosti vdaných žen stažení kniha epub zdarma, Tajnosti vdaných žen ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply