Tanečnice z Atlantidy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tanečnice z Atlantidy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tanečnice z Atlantidy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tanečnice z Atlantidy


Americký architekt Duncan Reid z 20. století. Oleg Vladimirovič ze středověké Kyjevské Rusy. Uldin, kočovný Hun z časů před Attilou. Erissa, bývalá tanečnice s býky z Atlantidy. Ti čtyři mají společné pouze jedno – unesl je stroj času a ztroskotal s nimi v 15. století před naším letopočtem. Jak se spolu dorozumí? Proč stroj času havaroval? Může za to zánik Atlantidy? Vrátí se trosečníci do svých časů a zemí?Kniha v českém jazyce!


Stažení Tanečnice z Atlantidy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tanečnice z Atlantidy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tanečnice z Atlantidy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tanečnice z Atlantidy.pdf (EUR-0.00)

  Tanečnice z Atlantidy.epub (EUR-0.00)

  Tanečnice z Atlantidy.doc (EUR-0.00)

  Tanečnice z Atlantidy.txt (EUR-0.00)

  Tanečnice z Atlantidy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tanečnice z Atlantidy.PDF – (EUR 0.00);

  Tanečnice z Atlantidy.MOBI – (EUR 0.00);

  Tanečnice z Atlantidy.EPUB – (EUR 0.00);

  Tanečnice z Atlantidy.DOC – (EUR 0.00);

  Tanečnice z Atlantidy.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Dancer from Atlantis (1971)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Ivo Železný
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Zelený_Drak

  27.08.2015

  Dobře se to četlo, ale podobně jako u knih "Stavitelé světa", nebo "Stvořitel vesmíru", mám problém s porozuměním hlavnímu hrdinovi. Tyhle starší sci-fi na jedné straně obvykle nějak narážejí na rovnoprávnost žen, na druhé straně jsou ale docela sexistické. Nevadí mi popis ženských postav takovým tím mužským pohledem. Vadí mi, že autoři sci-fi se tehdy zjevně vyžívali v krásných inteligentních a statečných ale křehkých ženách bez zábran, což je možná snem (téměř) každého heterosexuálního chlapa, ale není to zrovna moc reálné a jako ženu mě pak tyto hrdinky nudí. Prostě postavy jako Erissa na mě nepůsobí realisticky.

  Hrdina "Tanečnice z Atlantidy" je tatík od rodiny, který po zatažení do minulosti řeší hlavně jaká žena ho jak přitahuje a jestli je v pořádku být nevěrný manželce, která právě tady a teď neexistuje. Takový sen muže s počínající krizí středního věku. Prostě vcelku nanicovatý chlap, ten Duncan.

  Děj samotný je docela dobře vystavěný, i když až na jeden moment (či dva) velmi předvídatelný. Právě za příběh dávám obě hvězdičky.  TAGS:

  Online Tanečnice z Atlantidy ebook, Kniha Tanečnice z Atlantidy FB2, Download Tanečnice z Atlantidy PDF , Download Tanečnice z Atlantidy MOBI, Online Tanečnice z Atlantidy kniha, Zdarma Stažení Tanečnice z Atlantidy IPhone, Online kniha Tanečnice z Atlantidy PDF, Zdarma Tanečnice z Atlantidy DJVU, Zdarma Stažení Tanečnice z Atlantidy TXT, Stažení Tanečnice z Atlantidy RTF, Online Tanečnice z Atlantidy FB2 , e-kniha Tanečnice z Atlantidy stažení TXT, Zdarma Tanečnice z Atlantidy stažení kniha, e-kniha Tanečnice z Atlantidy download MOBI, Stažení Tanečnice z Atlantidy IPad, Číst Tanečnice z Atlantidy MOBI, Číst Tanečnice z Atlantidy DOC, Zdarma Tanečnice z Atlantidy AWZ, Download e-kniha Tanečnice z Atlantidy iPad , Zdarma Tanečnice z Atlantidy DJVU, Download Tanečnice z Atlantidy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tanečnice z Atlantidy DVD, Číst Tanečnice z Atlantidy TXT, Book Tanečnice z Atlantidy stažení DJVU, Tanečnice z Atlantidy stažení kniha zdarma, Tanečnice z Atlantidy stažení kniha pdf zdarma, Tanečnice z Atlantidy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tanečnice z Atlantidy pdf zdarma, Tanečnice z Atlantidy stažení kniha epub zdarma, Tanečnice z Atlantidy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply