Tibetská medicína v praxi Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tibetská medicína v praxi Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tibetská medicína v praxi Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tibetská medicína v praxi


Před vámi se nachází výsledek dlouholetých úvah, sledování křižovatek lidských osudů, historie nemocí a jejich léčby. Dlouholetá praxe v oboru tibetské medicíny mi umožňuje konstatovat, že je využití východní metodiky léčení v každém jednotlivém případě, naprosto jedinečné. Stejně, jako je jedinečné hudební dílo v individuálním provedení. Tibetská filozofie léčení někdy až bere dech nad krásou staleté myšlenky, která vstoupila do historie lidstva stejně, jako tóny hudby Mozarta, Šostakoviče, Čajkovského…
Tibetská medicína je založena na pochopení vzájemného propojení mezi rozumem, tělem, duší a vnějším světem. Zdraví (fyzické i psychické) považuje za rovnováhu tří základních životních energií (Hlen, Žluč, Vítr). Velice důležitým faktorem je pochopení rovnováhy – zlatého středu. Zlatý střed je jedna z nejzákladnějších kategorií 10 Vitaly Radnaev Tibetská medicína v praxi 11 buddhistické fi lozofi e. Z pohledu tibetské medicíny je onemocnění – ztráta zlatého středu – způsobováno třemi jedy duše:
1. nevědomost
2. hněv
3. vášeňKniha v českém jazyce!


Stažení Tibetská medicína v praxi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tibetská medicína v praxi (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tibetská medicína v praxi zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tibetská medicína v praxi.pdf (EUR-0.00)

  Tibetská medicína v praxi.epub (EUR-0.00)

  Tibetská medicína v praxi.doc (EUR-0.00)

  Tibetská medicína v praxi.txt (EUR-0.00)

  Tibetská medicína v praxi.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tibetská medicína v praxi.PDF – (EUR 0.00);

  Tibetská medicína v praxi.MOBI – (EUR 0.00);

  Tibetská medicína v praxi.EPUB – (EUR 0.00);

  Tibetská medicína v praxi.DOC – (EUR 0.00);

  Tibetská medicína v praxi.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Duchovní literatura
  Vydáno: , Citadela
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  popelka595

  10. ledna

  Když jsem si před 4 lety dělala kurz vyživového poradce, už jsem nějaké znalosti o výživě měla. I proto jsem se spoustou věcí, které jsme se na kurzu učili, nemohla souhlasit. Na vlastním těle jsem si vyzkoušela, že na mě platí něco úplně jiného. Začala jsem se tedy více řídit intuicí a signály vlastního těla, i když jsem to neměla podložené na papíře. A pak se ke mně dostala tahle knížka, která mi konečně pomohla doplnit chybějící článek puzzle. Psalo se v ní přesně to, k čemu jsem si došla vlastní intuicí a zdravým selským rozumem už před mnoha lety. Díky ní už vím, že opravdu není špatné řídit se víc tím, co uvnitř cítíme jako svou pravdu, než stokrát omleté a "zaručeně úspěšné rady", která se nám snaží namluvit někdo jiný.
  Tibetská medicína je něco, co mi, nejen ohledně výživy, dává opravdu a konečně smysl.

  Jandýs

  30.11.2017

  zajímavé čtení  TAGS:

  Online Tibetská medicína v praxi ebook, Kniha Tibetská medicína v praxi FB2, Download Tibetská medicína v praxi PDF , Download Tibetská medicína v praxi MOBI, Online Tibetská medicína v praxi kniha, Zdarma Stažení Tibetská medicína v praxi IPhone, Online kniha Tibetská medicína v praxi PDF, Zdarma Tibetská medicína v praxi DJVU, Zdarma Stažení Tibetská medicína v praxi TXT, Stažení Tibetská medicína v praxi RTF, Online Tibetská medicína v praxi FB2 , e-kniha Tibetská medicína v praxi stažení TXT, Zdarma Tibetská medicína v praxi stažení kniha, e-kniha Tibetská medicína v praxi download MOBI, Stažení Tibetská medicína v praxi IPad, Číst Tibetská medicína v praxi MOBI, Číst Tibetská medicína v praxi DOC, Zdarma Tibetská medicína v praxi AWZ, Download e-kniha Tibetská medicína v praxi iPad , Zdarma Tibetská medicína v praxi DJVU, Download Tibetská medicína v praxi e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tibetská medicína v praxi DVD, Číst Tibetská medicína v praxi TXT, Book Tibetská medicína v praxi stažení DJVU, Tibetská medicína v praxi stažení kniha zdarma, Tibetská medicína v praxi stažení kniha pdf zdarma, Tibetská medicína v praxi pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tibetská medicína v praxi pdf zdarma, Tibetská medicína v praxi stažení kniha epub zdarma, Tibetská medicína v praxi ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply