Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě


Fantastický svět legendární Středozemě, zobrazené na stránkách Hobita, Pána prstenů, Silmarillionu a dalších próz J. R. R. Tolkiena, nepřestává inspirovat renomované ilustrátory i amatérské výtvarníky v mnoha zemích světa. Výbor Tolkienovy říše navazuje na úspěšný svazek Svět J. R. R. Tolkiena (1994) a umožňuje českým čtenářům Tolkienových děl seznámit se v téměř šedesáti barevných reprodukcích s novými díly Alana Leeho, Johna Howea, Teda Nasmithe a dalších známých ilustrátorů i s dalšími neznámými interpretacemi scén z Tolkienovýchknih v pracích italských a nizozemských výtvarníků.
Stejně jako u předchozího souboru doprovází každou reprodukci pasáž z textu, který výtvarné dílo inspiroval, a svazek doplňují krátká vyznání jednotlivých ilustrátorů a stručný Tolkienův životopis.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.pdf (EUR-0.00)

  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.epub (EUR-0.00)

  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.doc (EUR-0.00)

  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.txt (EUR-0.00)

  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.PDF – (EUR 0.00);

  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.MOBI – (EUR 0.00);

  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.EPUB – (EUR 0.00);

  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.DOC – (EUR 0.00);

  Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Stredozem očima umělců (2.)

  Originální název:

  Realms of Tolkien (1996)

  Žánr:
  Fantasy, Umění
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Romžiry

  11.07.2017

  Nádherné obrázky. Zajímavý pohled na jednu věc vícero očima. Fantasy nemá hranic. Moc pěkné doplnění Tolkienovy kolekce.

  tatjana1737

  29.03.2016

  Nádherné ilustrace různých malířů k Tolkienovu dílu, které doporučuji minimálně zapůjčit v knihovně a prohlédnout. Osobně lituji, že podobných knih není více, ale v dnešní době internetu se již dá dohledat mnohé další…

  Ne všichni umělci se trefili do mé představy (což je normálně, protože to čtenář, to jeho vlastní Středozemě, podoba míst i hrdinů), ale většina obrázků podnítila moji fantazii, vyvolala silnou emoci a touhu Středozemi navštívit. Tam, kde je obraz hodně podobný tomu mému myšlenkovému, prohloubil dojem z knihy a dotvořil ji. Osobně preferuji hlavně Johna Howea (jeho Gandalf je prostě Gandalf!), ten nezklamal snad vůbec (miluji např. obrázek Ulmo, Pán vod či Ungoliantë s Melkorem; jediný, který se mi moc nelíbí je ztvárnění Galadriel), Teda Nashmithe (zde se mi více líbí krajinky a příroda /Přes Gorgoroth/ než jeho představa o podobě hrdinů; zejména Legolas se moc nepovedl a vypadá spíše jako náctileté děvče /viz Pronásledování v Rohanu/), Alana Lee (Zkrocení Sméagola) a Ingera Edelfelda (mám velmi ráda Gluma v elfím zajetí). Od Michaela Kaluty se mi líbí Éowyn a Pán nazgúlů. Glum či Medděd (ten zejména) Nikolaje Baračnyje jsou moji favoritové. Oproti tomu mi moc nesedli Cor Block, Lode Claes, Fletcher (moc futuristické!) a Timothy Ide, ale věřím, že i jejich obrázky mohou mít pro někoho své kouzlo. A úplně nejvíc můžu Odjezd ze Šedých přístavů od Teda Namithe, kde se mi líbí Elrond, ale z celého obrázku na mne dýchá teplo zapadajícího slunce, jeho nezaměnitelný jemný svit, slyším křik racků, cítím vůni moře i melancholii z toho, že Nositelé Prstenů odplouvají a jeden Věk Středozemě končí…

  angloumene

  20.11.2015

  Jedna z nejkrásnějších knih – nabízí pohled na Tolkienovu říši očima řady různých malířů. Obrazy v knize jsou opravdu nádherné a řada z nich evidentně sloužila také jako inspirace pro film.

  Lucy2211

  18.08.2014

  Moc hezká knížka. Nádherné ilustrace, doporučuji všem, kteří mají rádi Tolkiena nebo jeho knihy.

  dusty

  02.09.2012

  Platí vlastně stejný komentář jako u knihy: http://www.databazeknih.cz/knihy/svet-j-r-r-tolkiena-stredozem-ocima-maliru-134260
  "Kniha je určená pro každého Tolkienofila, který si chce posovnat svou fantazii s pohledem ilustrátorů Tolkienova díla."  TAGS:

  Online Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě ebook, Kniha Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě FB2, Download Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě PDF , Download Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě MOBI, Online Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě kniha, Zdarma Stažení Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě IPhone, Online kniha Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě PDF, Zdarma Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě DJVU, Zdarma Stažení Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě TXT, Stažení Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě RTF, Online Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě FB2 , e-kniha Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě stažení TXT, Zdarma Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě stažení kniha, e-kniha Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě download MOBI, Stažení Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě IPad, Číst Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě MOBI, Číst Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě DOC, Zdarma Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě AWZ, Download e-kniha Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě iPad , Zdarma Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě DJVU, Download Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě DVD, Číst Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě TXT, Book Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě stažení DJVU, Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě stažení kniha zdarma, Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě stažení kniha pdf zdarma, Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě pdf zdarma, Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě stažení kniha epub zdarma, Tolkienovy říše: Obrazy Středozemě ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply