Touha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Touha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Touha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Touha


Proslulý milovník a královský špion Lucian Tremayne se dlouhá léta vysmíval manželské instituci a tvrdil, že jemu se něco takového nemůže stát. Teprve když se ocitl na pokraji smrti, začal toužit po synovi, jenž by nesl jeho jméno. A pak ho pracovní povinnosti zavedly do Cornwallu, kde spatřil na břehu moře dívku tak krásnou, až se mu zatajil dech, a hrdý Lucian okamžitě pochopil, že právě s ní se chce oženit a mít děti.
Brynn Caldwellová je ovšem přesvědčena, že Lucianovo okouzlení souvisí s dávnou kletbou, jež byla uvalena na její dávné předky. V ní se praví, že dívky z rodu Caldwellů budou uhrančivě krásné, ale každý muž, který se do nich zamiluje, zaplatí za své city životem. A protože Brynn není šarmantní ctitel lhostejný, rozhodne se svěřit do jeho zkušeného objetí své tělo, ale nedopustit, aby získal i její srdce. To však není tak snadné, jak se zprvu zdá, a nad Lucianem se stále vznáší hrozba, že za Brynninu lásku zaplatí nejvyšší cenu…Kniha v českém jazyce!


Stažení Touha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Touha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Touha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Touha.pdf (EUR-0.00)

  Touha.epub (EUR-0.00)

  Touha.doc (EUR-0.00)

  Touha.txt (EUR-0.00)

  Touha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Touha.PDF – (EUR 0.00);

  Touha.MOBI – (EUR 0.00);

  Touha.EPUB – (EUR 0.00);

  Touha.DOC – (EUR 0.00);

  Touha.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Liga pekelníků (3.)

  Originální název:

  Desire (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Turiel11

  17.09.2017

  Tuto knihu už jsem kdysi četla, ovšem vytrženou ze série Ligy a tak jsem si řekla, že si ji přečtou ještě jednou pěkně ve správném pořadí. Ačkoliv jsem mlhavě tušila o co go :-), velmi mile mě překvapilo, že jsem se u knihy vůbec nenudila ba naopak. Znovu jsem hltala každou stránku. Opět mi přišlo, že některé úvahy se v knize omílaly stále dokola, ale nevadilo mi to. Hurá na další díl! 😀

  Luccy78

  30.05.2017

  Příjemný díl, další z řady Ligy pekelníků. Tento je okořenění špetkou dobrodružství, pašováním a špionstvím. A abych nezapomněla, také jednou dávnou kletbou.. Takže nejenom pouhá erotika, i když té je tu, jako obvykle v knihách autorky, opravdu dost. Každopádně doporučuji!

  havrmoni

  18.04.2016

  Tak na tomto díle, jsem si po tom předchozím spravila chuť ke čtení dalších dílů. Moc pěkné.

  jaja1989

  17.04.2015

  Kdo by nechtěl si jít každé ráno zaplavat do moře a ještě přitom potkat svojí lásku.
  Příběh se nevyrovná jiným např. od Quinnové, ale i tak zabaví a nadchne spiknutím a velezradou, kde vzdycky musí být tajemný padouch.

  machrus

  29.10.2013

  Prostě Nicole Jordan je zase jiné čtení než co jsem četla doposud (myslím červenou knihovnu).A musím uznat,že se mi zatím Liga pekelníků líbí díl od dílu víc a víc. Jsem zvědavá na příběh Raven. ;-D

  marijko

  09.01.2013

  Vášeň, pašování, špionážní zápletka, historie a láska…. Líbí se mi, jak si v té době partneři po vášnivém milování (i při aktu) nádherně vykají….

  kittyna

  02.09.2011

  Skvěle zpracovaný život Napoleona Bonaparte. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí – jak z dané doby, tak o něm samotném.  TAGS:

  Online Touha ebook, Kniha Touha FB2, Download Touha PDF , Download Touha MOBI, Online Touha kniha, Zdarma Stažení Touha IPhone, Online kniha Touha PDF, Zdarma Touha DJVU, Zdarma Stažení Touha TXT, Stažení Touha RTF, Online Touha FB2 , e-kniha Touha stažení TXT, Zdarma Touha stažení kniha, e-kniha Touha download MOBI, Stažení Touha IPad, Číst Touha MOBI, Číst Touha DOC, Zdarma Touha AWZ, Download e-kniha Touha iPad , Zdarma Touha DJVU, Download Touha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Touha DVD, Číst Touha TXT, Book Touha stažení DJVU, Touha stažení kniha zdarma, Touha stažení kniha pdf zdarma, Touha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Touha pdf zdarma, Touha stažení kniha epub zdarma, Touha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply