Traja kamaráti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Traja kamaráti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Traja kamaráti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Traja kamaráti


Tři němečtí vojáci, kteří se stali přáteli za první světové války, již přestáli společně v blátě zákopů, se vrátili do poválečného rozvráceného a vyhladovělého Německa. Jejich kamarádství jim všakholéživobytí a přežívat i velké lidské tragédie. Známý autorův román vyniká vylíčením německého poválečného prostředí a vyhraněným odporem k válce.Kniha v českém jazyce!


Stažení Traja kamaráti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Traja kamaráti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Traja kamaráti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Traja kamaráti.pdf (EUR-0.00)

  Traja kamaráti.epub (EUR-0.00)

  Traja kamaráti.doc (EUR-0.00)

  Traja kamaráti.txt (EUR-0.00)

  Traja kamaráti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Traja kamaráti.PDF – (EUR 0.00);

  Traja kamaráti.MOBI – (EUR 0.00);

  Traja kamaráti.EPUB – (EUR 0.00);

  Traja kamaráti.DOC – (EUR 0.00);

  Traja kamaráti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Drei kamaraden (1960)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Smena
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (220)

  Přidat komentář

  h2220

  dnes

  Nepateický příběh přátel z období I. války. dojemné. Klasická četba

  LucySnape

  předevčírem

  Tuto knihu jsem četla jako druhé díle od Remarque a myslela jsem, že nic už nemůže překonat Na západní frontě klid. Ovšem Remarque píše stylem, který na mě pokaždé zanechá obrovský dojem. Příběh, který se zdá být obyčejným se vždy stane příběhem, který ve mě zanechá spousty emocí. Opravdu stojí za přečtení.

  janadibelkova

  21. ledna

  Kniha, kterou stojí za to číst..

  MirSla

  11. ledna

  Přečetla jsem ji minimálně 3x a pokaždé jedním dechem. Dojemný milostný i přátelský příběh, který mi pokaždé nahnal slzy do očí. U žádné jiné knihy jsem nikdy nebrečela.

  Nifredil

  01. ledna

  Klasika největší a obávám se, že dnes už i trochu překonaná. Nebo ne? Nejsem si jistá. Remarque je mistr, skvělý vypravěč, schopný vykouzlit úžasnou atmosféru, přesto mi přišel konec té knihy tak zvláštně useknutý a některé momenty v ději vlastně i zbytečné a k ústředními příběhu nepotřebné. A taky zůstává otázky. Byl to milostný příběh nebo ne? Šlo o kamarády nebo ne? Tahle se vlastně pozná dobrý autor i kniha, když nad ní ještě po přečtení dlouho přemýšlíte, takže… minimálně jsem ráda, že jsem to konečně přečetla. Jeden ze čtenářských dluhů je splacen.

  Acquenta

  31.12.2017

  Opravdu krásný a dojemný příběh. Kniha se četla téměř sama, vše bylo poutavé, i když strašně smutné 🙁

  Hawkey

  27.12.2017

  Jedna hvězda za to jejich neuvěřitelně užasné přátelství. Druhá za vtipné hlášky. Třetí za vílu Pat a její lásku k životu. Jinak tam na mě bylo moc aut, zbytečných postav, hospod, a příběh mě celkově moc neoslovil.

  MaKolar

  19.12.2017

  Můj oblíbený autor, který opět nezklamal. Příběh tří kamarádů, kteří se snaží žít v nelehké době po první světové válce v Německu. Do jejich života vstupuje přítelkyně jedno z nich, která se potýká se závažným onemocněním. Příběh s velmi hořkým koncem, který vykresluje krutou realitu té doby.

  mirkoczentovic

  18.12.2017

  Skvelé prepojenie ľúbostného príbehu s vykreslením spoločenskej situácie v medzivojnovom Nemecku. Kniha je samozrejme veľmi smutná, ale dezilúzia je čitateľovi dávkovaná spočiatku len relatívne poskromne a dej pozvoľna graduje až k tragickému finále.

  Nemožno zabudnúť na Remarquov cit pre vykreslenie postáv. Z pomerne slušného množstva ma však skôr než tie hlavné (Robert, Gottfried, Otto, Pat) zaujali predovšetkým vedľajšie – konkrétne Ferdinand Grau a Hasse. Najmä bez druhého menovaného by svedectvo o jednej zúfalej ére stratilo veľa zo svojej sily.

  hajrys

  07.12.2017

  Přečteno po dlouhé době podruhé v rámci povinné četby mé dcery. Musím říct, že čím jsem starší, tím víc se mě příběh dotýká. Dceru kniha neuchvátila, ale dočetla a film se jí posléze líbil více. Jak napsala ddkk – opravdu lepší než učebnice dějepisu. Mezi světovou literaturu v rámci povinné četby rozhodně patří!

  Domuly

  23.11.2017

  Příběh je skvělý, ale úplně mi nesedí vypravěčský styl Remarqua. Navzdory tomu měl příběh od autora ztracené generace přesně to, co jsem čekala, že mít bude. Bohužel stigmata války nic nevymaže. Z vyprávění rodinných příslušníků vím, že ne všem přeživším se podařilo začlenit do společnosti. Ti pak svůj život ukončili, sami a nešťastní. V této knize je vyobrazeno silné pouto přátel, které my, co jsme neviděli a nezažili hrůzy ve válce, neumíme pochopit. Skvělé, depresivní a svým způsobem nadějeplné.

  jajakozena

  14.11.2017

  Jedna z nejkrásnějších knih co znám. Měl by si ji přečíst snad opravdu každý…pak pochopí…

  ddkk

  24.10.2017

  Už si málo pamatujeme (nebo dokonce málo víme), že se i ten náš evropský prostor před poměrně krátkou dobou neměl tak dobře jako se má teď. První světová válka a doba po ní byla mnohde otřesná…pojďme a čtěme – lidská paměť je krátká a takové knihy jako jsou ty od Remarqua jsou lepší než učebnice dějepisu.

  raty

  12.10.2017

  Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy. Je to "nejohmatanější" kniha mého otce. Přestože už mě neuchvátila tolik, jako když jsem ji kdysi četla poprvé, má svou cenu. Měl by si ji přečíst každý, kdo si stěžuje na dobu, ve které žijeme.

  niknikita

  06.10.2017

  Nádherný příběh a přestože je od poloviny hodně smutný, mám Tři kamarády nesmírně ráda ačkoliv poslední stránky pokaždé přes slzy nemůžu dočíst.

  pedroK

  29.09.2017

  Jedna z nejhezčích knih, co jsem četla. A přečtu ji zas.

  Predator3313

  13.09.2017

  Klasika, ke které jsem se dostal po přečtení jedné s knih povinné četby – na západní frontě klid. Myslím, že ideální četba pro 15/16ti leté. Jistě někdy přečtu znovu, i když konec je pěkně smutný.

  MichaelaSaky

  06.09.2017

  Skvělá

  BeyondHorizon

  03.09.2017

  Krásný a jednoduchý příběh o přátelích na celý život. Takové si ve svém životě neumím ani představit a moc jim závidím.

  Čtenářník

  21.08.2017

  Krásná ukázka toho, jak utrpení a bolest dokážou lidi stmelit dohromady – právě díky nim mohou lidé ukázat to nejlepší, co v nich je.

  Adéla123

  19.08.2017

  Další z knih k povinné četbě, která si mě naprosto získala. Slzy dojetí střídaly slzy smutku, vše jsem prožívala s hlavními hrdiny. Romantická linka byla nenásilná, nepředvídatelná a bez známky kýče. Co jsem si, ale zamilovala z knihy nejvíc, je bar u Alfonse 😉

  Kalip

  18.08.2017

  Překvapilo mě, že něco z povinné četby mých mladých let se také dalo číst. Přesto mám radši méně přímočarý děj i komplikovanější charaktery postav. Kniha je až příliš jednoduchá, tudíž odhadnutelná. Nepřináší ten pocit "teď přeci nemůžu přestat číst, jsem zvědavá, jak to dopadne". Líbily se mi poetické metafory a vybrala jsem si knihu do čtenářské výzvy, takže jsem ji dočetla, i když bylo jasné, jak to skončí.

  vendysantos

  16.08.2017

  Kniha o přátelství a lásce, silný a dojemný příběh, hlavně ke konci, kdy i slza ukápla. Remarque opět nezklamal, toto je jedna z jeho nejlepších knih.

  adakucerova

  15.08.2017

  Nádhera. Na konci jsem brečela.

  piroušek

  12.08.2017

  klasika,která nezklame. I když to byla povinná četba a tudíž fujtajbl povinné do čtenářského deníku, objevila jsem poselství až v dospělém věku. Nestárnoucí autor, nestárnoucí téma.

  Adelajda_4

  13.07.2017

  Krásné a dojemné čtení. Příběh Roberta a Patricie mi vháněl slzy do očí.

  lushi

  01.06.2017

  Kniha, která mě nechytne ani po 100 stranách, u mě končí. Věřím, že svou hodnotu má, ale jestli se děj rozjede až v druhé polovině? Za to mi ten čas nestojí. Na goodreads jsem četla v hodnocení, že kniha se dobře čte, pokud se taky zrovna cítíte sami a trochu nešťastní. Takže možná je problém v mojí současné náladě a v tom, co posledních pár let od literatury očekávám – obohacení. Tři kamarádi mě ale teda ničím neobohatili.

  Hathor89

  21.05.2017

  Příběh kamarádů, kteří se dali dohromady v těžkých podmínkách zákopů na frontách první světové války … a těžkosti prožívají společně v poválečném Německu, ve kterém je o práci nouze, mlžné opary alkoholu pomáhají přežít krušnou realitu … a ztracené existence hledají vlastní místo v životě. Chvíli jsem se nemohla začíst, pak zas kniha nešla odložit. A stěžejní myšlenka se stala citátem našeho svatebního oznámení, protože říká, že „mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný, protože jsem u něho. … Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě!“

  simona8126

  01.05.2017

  Nechápu, jak tu někdo může psát, že se do knihy musel nutit. I když, ano, vlastně chápu. Sto lidí má sto chutí a sto názorů, jasně. Každému se líbí něco jiného. A skoro každý má už předem vůči této knize averzi, protože bývá součástí povinné školní četby. A je přece tak šíleně tlustá! Eh, radši si někde seženu stručný obsah a budu spoléhat na štěstí, že si to u maturity nevytáhnu… Upřímně vám všem povím, že tohle jsem si zpočátku myslela taky. Byla jsem ostražitá a odtažitá, ale! Tahle knížka měla vše, co miluji! Romantickou linku, ale přitom jen takovou jemnou, nenásilnou. Žádné unylé vzdychání, které je dnes tak módní (ehm, ehm, Stmívání). Bylo to plné lásky, ale hlavně humoru! Tři kamarádi měli mezi sebou vztah, jaký jim upřímně závidím. Chtěla bych takové kamarády, chtěla bych s nimi zažít jeden jejich normální den při opravě auta nebo tak… A současně byl příběh smutný. Vtipný, příjemný, smutný a skličující. Jednoduše mě vzal za srdce a už nikdy nepustil.

  Tofinka

  01.05.2017

  Tato kniha se mi četla opravdu těžko…
  Když jsem ji začala číst, tak jsem přečetla pouze čtyři stránky a hned jsem ji odložila. Když jsem ji po dlouhé době opět vzala do ruky, přečetla jsem deset kapitol a znovu ji odložila. Dnes jsem ji do ruky vzala potřetí a konečně jsem ji dočetla.

  Když píšu, že se mi kniha četla těžko, neznamená to, že se mi úplně nelíbila. Knihu jsem četla jako povinnou četbu a v tom byl nejspíše ten problém (nerada čtu knihy z donucení)…

  Dávám 3* hlavně proto, že to byla kniha čtená z donucení. Ale přiznávám se, že kdybych ji nemusela číst kvůli škole, tak bych si ji pravděpodobně ani nikdy nepřečetla.
  TAGS:

  Online Traja kamaráti ebook, Kniha Traja kamaráti FB2, Download Traja kamaráti PDF , Download Traja kamaráti MOBI, Online Traja kamaráti kniha, Zdarma Stažení Traja kamaráti IPhone, Online kniha Traja kamaráti PDF, Zdarma Traja kamaráti DJVU, Zdarma Stažení Traja kamaráti TXT, Stažení Traja kamaráti RTF, Online Traja kamaráti FB2 , e-kniha Traja kamaráti stažení TXT, Zdarma Traja kamaráti stažení kniha, e-kniha Traja kamaráti download MOBI, Stažení Traja kamaráti IPad, Číst Traja kamaráti MOBI, Číst Traja kamaráti DOC, Zdarma Traja kamaráti AWZ, Download e-kniha Traja kamaráti iPad , Zdarma Traja kamaráti DJVU, Download Traja kamaráti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Traja kamaráti DVD, Číst Traja kamaráti TXT, Book Traja kamaráti stažení DJVU, Traja kamaráti stažení kniha zdarma, Traja kamaráti stažení kniha pdf zdarma, Traja kamaráti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Traja kamaráti pdf zdarma, Traja kamaráti stažení kniha epub zdarma, Traja kamaráti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply