Tři vteřiny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tři vteřiny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tři vteřiny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tři vteřiny


Piet Hoffman je bývalý zločinec a nejlepší tajný agent švédské policie. Pracuje v utajení pod krycím jménem Paula a o jeho existenci ví pouze jeden člověk. Nyní má splnit nejtěžší úkol svého života: doručit do jedné z nejpřísnějších švédských věznic zásilku amfetaminu pro polskou mafii a tím získat její důvěru. Úspěch pro Pieta znamená získání nové identity a šanci začít nový život se svou manželkou a syny. Dobře si uvědomuje, že je ve světě zrady a násilí na všechno sám a že nesmí nikomu věřit…
Strhující akční thriller z pera nejprodávanější švédské dvojice Anderse Roslunda a Börge Hellströma (autorů Boxu 21 a Odplaty) – oceněný ve Švédsku jako nejlepší krimi roku 2009 a v angloamerickém světě jako nejlepší přeložené krimi roku 2011 – vyšel ve 29 zemích.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tři vteřiny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tři vteřiny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tři vteřiny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tři vteřiny.pdf (EUR-0.00)

  Tři vteřiny.epub (EUR-0.00)

  Tři vteřiny.doc (EUR-0.00)

  Tři vteřiny.txt (EUR-0.00)

  Tři vteřiny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tři vteřiny.PDF – (EUR 0.00);

  Tři vteřiny.MOBI – (EUR 0.00);

  Tři vteřiny.EPUB – (EUR 0.00);

  Tři vteřiny.DOC – (EUR 0.00);

  Tři vteřiny.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Ewert Grens (5.)

  Originální název:

  Tre sekunder (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  SilvieSisinka

  11.11.2017

  Opět super kniha od této dvojce.Bavila mě celá,přečteno rychle a hned 🙂 Jen mě štval hlavní hrdina…jak to hrál na dvě strany a měl milující rodinu.Nakonec to dopadlo dobře.Všechno vyřešil na 1*….asi šedé bunky mozkové 🙂

  soukroma

  29.08.2017

  Dost nepříjemné čtení – narkomafie, vězení a do toho policie, tajní, agenti…Ale vše vcelku uvěřitelné. Jenomže konec rozhoně překvapil.
  Odplata ale byla mnohem čtivější a zajímavější.

  Olous1

  21.07.2017

  Tak tohle byla paráda,od začátku až do konce jedním dechem a ten konec …bomba…určitě sáhnu po dalších knihách těchto autorů.Doporučuji přečíst.

  iveta3689

  05.01.2017

  Výborné od začátku do konce. Zajímavý námět a skvělé zpracování. Četla jsem ji jedním dechem. Konec jsem očekávala, ale neubralo to na napětí a dost jsem se na něj i těšila.

  Schamila

  23.10.2016

  Zajímavý děj – zajímavé prostředí – zápletka – napětí až do konce, když uchopíte knihu, čtete pořád, protože chcete vědět, jak to dopadne – doporučuji

  šipek

  11.09.2016

  Pomalejší začátek, ale na konec dost dobrý.

  kečup60

  19.07.2016

  Tenhle typ literatury není můj šálek kávy ale přesto dávám vysoké ohodnocení neb je to napínavé až do konce.

  Patapuf

  17.03.2016

  Oba autoři opět nezklamali… dobrý příběh, který postupem získává na napětí…

  martinasudová

  06.11.2015

  Ve finále výborná knížka. Pravdou je, že první stránky byly pro mě utrpení….pletli se mi postavy…nějak mi to nezapadalo. Ale druhá půlka to napravila.

  konicekbily

  07.10.2015

  Dobré spisovatelské dvojce se podařilo napsat výbornou vězeňskou krimi a výkon Pieta hodnotím maximální známkou. Další případnou knihu těchto autorů nevynechám!

  lalaserka

  22.06.2015

  Ahoj, takhle knížka mě ze začátku moc nenadchla a už jsem si říkala, že jí asi ani nedočtu ale od té pasáže,kdy se dostal do vězení jsem se začetla a bylo to tak napínavé že už jsem to prostě musela dočíst. Osobně se mi asi nejvíc líbí kniha Box 21 a Odplata. Už se těším jestli tahle dvojice napíše další knihu.

  Petr101

  14.02.2015

  Upřímně, prvních 300 stran jsem se nutil číst. A když už jsem byl tak daleko, tak jsem to musel dočíst. A udělal jsem dobře. Poslední třetina knihy měla spád a závěr mě překvapil. Přesto si troufám říct, že v záplavě severských detektivek patří Tři vteřiny k lehkému podprůměru. Knihy Box 21 a Odplata se mi líbily mnohem víc.

  Hella

  07.02.2015

  Mrzí mě, že kazím zdejší statistiku, ale mě tedy příběh vůbec nebavil, resp. vydržela jsem 100 stran a musela jsem knihu odložit. Bohužel podobné jsem to měla i s Odplatou…. evidentně jsem si nesedla s autory….

  rodak

  19.01.2015

  Nevím ,z trojice knih se mi nejvíce líbila Odplata ,ale také Tři vteřiny nepostrádají tíživou atmosféru táhnoucí se knihou ,překvapení a napětí .Opět nejvyšší hodnocení.

  LuckaH2

  19.10.2014

  Ze začátkem jsem měla problémy, moc jsem to nechápala a nebralo mě to, ale pak se to rozjelo dost napínavě a zajímavě, pohled na vězení zevtnitř, na pocity a psycholog.rozpoložení postav, drogové podsvětí… Bavilo mě to a byla jsem napjatá jak to dopadne. Plný počet hvězdiček.

  Dousabel

  15.09.2014

  Tak tohle byla bomba! I když musím přiznat, že tak s prvními 100 stránkami jsem se docela natrápila, moc mě to dané téma nechytlo a měla jsem dosti zmatek, kdo je vlastně záporák, tak doporučuji vydržet! Pak už je to jízda, kterou nemůžete a hlavně nechcete zastavit 🙂 Geniálně promyšlené, na závěr i dokonale vysvětlené. A posledních 130 stránek jsem tak doufala v závěr, jaký bych si přála, že můžu být ráda, že mám ještě všechny nehty :o))) (A to si je normálně vůbec nekoušu:)) Zatím nejlepší dílko od těchto dvou pantátů:)

  Petra28

  12.09.2014

  Dobrá detektivka pro oddech … po nastínění základní kostry, byl příběh dost předvídatelný.

  149.149

  08.09.2014

  Skvělá knížka, sic v jednu chvilku jsem měla jakousi slabost a málem to vypadalo, že tomu dám 4*, ale konec to naprosto odrovnal a vyrovnal! 😀 tleskám, dávám za 5* a těším se na jejich další knížku.

  Mišutamyš

  02.09.2014

  Perfektní! Čte se jedním dechem! Takhle napínavou knížku jsem hodně dlouho nečetla. Páni! Přiznám se, že zásadně se nedívám na konec, abych si dojem z knihy předem nekazila a neošidila se o možnost přemýšlet co, kdo a jak. U téhle knížy bylo všechno jinak a podívat jsem se zkrátka musela… A to v části, kdy to vypadalo, že je s hlavním hrdinou opravdu amen. Úžasný zážitek, k téhle knížce se budu moc ráda vracet.

  Janasem

  25.08.2014

  Hitovka na víkend – téma víceméně obyčejné, zneužití moci, v slušném a neomšelém zpracování. I když se mi "nelíbí", že vlastně celou dobu držím palce drogovému dealerovi a někdejšímu feťákovi. Ale on je to takový sympaťák. Navíc ti, co ho zneužívají, jsou ještě větší skety.

  jendoslav

  14.08.2014

  Třetina knihy připravuje půdu pro samotnou akci, zbytek je pak šílená jízda bez možnosti vystoupit před dočtením poslední stránky… Opět – jako ostatně vždy v případě těchto autorů – nechybí znechucení z lidské věrolomnosti a zrady, které si tentokrát odskáče přímo nerudný Ewert Grens, výjimečně sympatičtější než v předchozích dílech. Celkem vzato zápletka trochu více zamotaná a možná ne tak silná jako u Boxu 21 nebo Odplaty, přesto jde špičkový thriller s neuvěřitelným spádem, který převyšuje většinu severské produkce vydávané u nás.

  evasamankova

  31.07.2014

  Po Boxu 21 a Odplatě jsou Tři vteřiny dalším povedeným kouskem autorů. Za mě (asi) zatím tím nejpovedenějším. Jelikož filmy a knihy s vězeňskou tématikou mě hodně baví, na Tři vteřiny jsem byla zvědavá a měla celkem vysoká očekávání.
  Příběh mě bavil, ovšem pravdou je, že první polovina knihy, která se zaobírá přípravou akce, byla trochu rozvláčnější, naopak druhá polovina to zase svým ostrým tempem bohatě vynahradí. Poměrně velmi dobře promyšlené a ani tentokrát mě ten protivák Grens tolik nevytáčel-)

  Morsie

  23.07.2014

  A zase ti seveřani! Jako kdyby už toho nebylo dost. Ale víte co? Ono toho vážně není dost! A zvlášť pak tak senzačních thrillerů, jako je právě tenhle.
  Když jsem dostala knížku do ruky, nijak zvlášť se mi do ní nechtělo. Ovšem potom, co jsem zjistila, co jsou zač autoři – jo, to bylo jiný kafe.
  Skvěle propracované, mrazivě děsivé svou podstatou. Protože když si uvědomíte, že tohle je vlastně normální, začne vám běhat mráz po zádech. Bavila jsem se, byla jsem napnutá, zvědavá jak to dopadne a především jsem se od čtení nemohla utrhnout. Čtivý styl, jakým je kniha psaná, vás prostě pohltí. Nemůžete se urvat – ani na tři vteřiny!
  Autoři se vytáhli a já se vůbec nedivím, že se to stalo bestsellerem. Zkrátka tady se pozná, že to do rukou vzali kumštýři od fochu.

  Thriller, který stojí za víc jak tři vteřiny pozornosti!

  Zuzi237

  09.12.2013

  dej ma tak pohltil od samého zaciatku…ak by sa dalo, precitala by som knihu za 3 sekundy =D skvelá krimi, nevedela som ju odlozit…super napínava, u mna teda sebazaprenie nehrozilo…az mi bolo smutno, ze uz ju docitavam =D ale koniec fajn 😉 odporucam vsetkymi 10-timi =)

  Karcoolka2210

  18.06.2013

  Vynikajuca krimi kniha zo svedskeho prostredia policie a vazenia. Fakt skvelo opisuje realne vztahy medzi policiou a kriminalnikmi, ktori sa stanu informatormi ci infiltratormi v roznych nelegalnych organizaciach, v tomto pripade je to obchod s amfetaminom. Napinavy pribeh s koncom aky som si priala, takze som si na konci s usmevom vydychla:) Odporucam vsetkych, ktori maju radi krimi ci triler zaner.

  MaLoMe

  10.04.2013

  Zlé, veľmi, veľmi zlé. Komplikované, rozťahané, podivné vsuvky myšlienkových pochodov jednotlivých postáv. Dočítal som to len so sebazparením.  TAGS:

  Online Tři vteřiny ebook, Kniha Tři vteřiny FB2, Download Tři vteřiny PDF , Download Tři vteřiny MOBI, Online Tři vteřiny kniha, Zdarma Stažení Tři vteřiny IPhone, Online kniha Tři vteřiny PDF, Zdarma Tři vteřiny DJVU, Zdarma Stažení Tři vteřiny TXT, Stažení Tři vteřiny RTF, Online Tři vteřiny FB2 , e-kniha Tři vteřiny stažení TXT, Zdarma Tři vteřiny stažení kniha, e-kniha Tři vteřiny download MOBI, Stažení Tři vteřiny IPad, Číst Tři vteřiny MOBI, Číst Tři vteřiny DOC, Zdarma Tři vteřiny AWZ, Download e-kniha Tři vteřiny iPad , Zdarma Tři vteřiny DJVU, Download Tři vteřiny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tři vteřiny DVD, Číst Tři vteřiny TXT, Book Tři vteřiny stažení DJVU, Tři vteřiny stažení kniha zdarma, Tři vteřiny stažení kniha pdf zdarma, Tři vteřiny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tři vteřiny pdf zdarma, Tři vteřiny stažení kniha epub zdarma, Tři vteřiny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply