Třinácté nebe Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Třinácté nebe Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Třinácté nebe Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Třinácté nebe


Je první týden školního roku a Oliver Dalrymple, neoblíbený a vysmívaný outsider, který je posedlý biologií a chemií, stojí u své šatní skříňky a v duchu si přeříkává periodickou tabulku. To je poslední, co si pamatuje, když se náhle probudí a zjistí, že se ocitl v podivném nebi zvaném Město a určeném jen pro třináctileté. Brzy se dalším nebešťanem stane jeho spolužák Johnny a přináší s sebou první kousíček do obrazu, který se hrdina snaží složit, aby se dozvěděl, jak a proč zemřel.
Ve Městě nerostou stromy ani nežijí zvířata, jsou tam jen nekonečné řady cihlových ložnic obehnaných vysokými zdmi. Nikdo tam nestárne, ale každý je trochu jiný, než jaký býval za života. To, pro co se Oliverovi doma vysmívali, je teď předností a on si získá kamarády. Najednou se cítí šťastný, je to pocit, který dosud nezažil. Jenže posmrtný život má i svou stinnou stránku: Oliver a Johnny pátrají po tom, co se v onen osudný den stalo, a přitom odhalují znepokojivé skutečnosti.Kniha v českém jazyce!


Stažení Třinácté nebe zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Třinácté nebe (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Třinácté nebe zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Třinácté nebe.pdf (EUR-0.00)

  Třinácté nebe.epub (EUR-0.00)

  Třinácté nebe.doc (EUR-0.00)

  Třinácté nebe.txt (EUR-0.00)

  Třinácté nebe.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Třinácté nebe.PDF – (EUR 0.00);

  Třinácté nebe.MOBI – (EUR 0.00);

  Třinácté nebe.EPUB – (EUR 0.00);

  Třinácté nebe.DOC – (EUR 0.00);

  Třinácté nebe.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Boo (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  michaela2338

  31.08.2017

  Chodím do jedné malé knihovny. Mají tam malý regál s novinkami, kde pokaždé najdu něco, co za to stojí. A tahle knížka patří mezi perly letošního léta.

  LenkaKT

  15.12.2016

  Skvělá kniha. Drsná, napínavá, dobře napsaná, orginální, silná. Čtu ji svému osmiletému synovi a je plně pohlcený. I když je to drsné a silné, je to pro něj dobré téma a dokáže o něm zajímavě přednášet.

  MarekG

  18.09.2016

  Velký literární počin. Škoda že není více známá.

  POZOR, SPOILER
  Podezření, že Johnny pude střelcem, jsem měl tak od 20. strany. V průběhu knihy jsem se radoval, že jsem měl pravdu, ale ouha, jak šeredně jsem se spletl.

  Knihomlok2015

  24.08.2016

  "Ach můj Zigu." (ano, ten Jenin hlas z Přátel je nutností) Tak tohle je prostě to největší literární překvapení tohohle roku. Ta knížka je (pro mě) prostě dokonalá (a že jsem ji víc než mnohokrát vyhodila z košíku než jsem si ji doopravdy koupila, za to se budu hodně dlouho stydět) A co na tom, že to třinácté nebe je dost divné a ještě divněji funguje, že by se tam nejspíš víc lidí zbláznilo, než odpočívalo v pokoji, že je dost zneklidňující, že si vás tam bůh tak trochu upraví, abyste zapadali i to, že se tam dostanou lidi, kteří jsou ochotni udělat mnohem horší věci po smrti než za života. To všechno není důležité, protože jediné na čem záleží je Oliver a Johny.

  Belatris

  29.06.2016

  Olivera zvaného Bubu byste určitě našli na autistickém spektru (rozhodně je blíž k extrémní hranici než většina populace). Ve škole moc nezapadá, s lidmi to příliš neumí, za to miluje vědu. Stejně jako jeho velký vzor Richard Dawkins je ateista. O to překvapenější je, když se ocitne v 13. nebi. Tam začíná nejzajímavější dobrodružství jeho života. Tedy po-života.
  Třinácté nebe sice pro mě nepřekonává Podivný případ se psem, ale nutno říct, že je těžké srovnávat dvě knihy, které jsou každá postavena trochu jinak, byť pracují s podobným tématem a postavou. Třinácté nebe má strhující příběh, který navzdory Oliverově tendencím k zamýšlení se nad fungováním nebe letí dopředu tak zběsile, že jsem knihu přečetla za necelé dva dny. Jen nejsem schopná odhadnout, nakolik je kniha skutečně pro mládež (možná teenagery podceňuji…).  TAGS:

  Online Třinácté nebe ebook, Kniha Třinácté nebe FB2, Download Třinácté nebe PDF , Download Třinácté nebe MOBI, Online Třinácté nebe kniha, Zdarma Stažení Třinácté nebe IPhone, Online kniha Třinácté nebe PDF, Zdarma Třinácté nebe DJVU, Zdarma Stažení Třinácté nebe TXT, Stažení Třinácté nebe RTF, Online Třinácté nebe FB2 , e-kniha Třinácté nebe stažení TXT, Zdarma Třinácté nebe stažení kniha, e-kniha Třinácté nebe download MOBI, Stažení Třinácté nebe IPad, Číst Třinácté nebe MOBI, Číst Třinácté nebe DOC, Zdarma Třinácté nebe AWZ, Download e-kniha Třinácté nebe iPad , Zdarma Třinácté nebe DJVU, Download Třinácté nebe e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Třinácté nebe DVD, Číst Třinácté nebe TXT, Book Třinácté nebe stažení DJVU, Třinácté nebe stažení kniha zdarma, Třinácté nebe stažení kniha pdf zdarma, Třinácté nebe pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Třinácté nebe pdf zdarma, Třinácté nebe stažení kniha epub zdarma, Třinácté nebe ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply