Tržní farma Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tržní farma Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tržní farma Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tržní farma


Tržní farma je swiftovsky-orwellovské satirické podobenství současného západního světa. Vypráví příběh o společenství zvířat, jež odmítla nadvládu lidí, vzala věci do svých rukou a pod vládou chytrých prasat budovala svobodnou farmu pro všechny. Když se však do věci vložily lišky, šance na idylický svět se rázem utopila v moři bezbřehého kapitalismu. Bradbury vtipně, s nadsázkou a nadhledem popisuje ekonomické a politické mechanismy, které pod rouškou velkolepě vyprázdněných hesel o svobodě a rovnosti směřují k hromadění majetku i drancování zdrojů a nevyhnutelně vrhají svět do hluboké krize. K čemu vede nespoutaný volný trh, životní styl založený na neustále rostoucí spotřebě a neomezeném využívání přírody a co obnáší relativita všech dalších „vymožeností“ a „pseudopotřeb“, jež nám takový způsob života nabízí? Jak dalece podléháme mediálním manipulacím a populistickým ideologiím? Je sociální stát projevem mezilidské solidarity, anebo jen úplatou za to, že držíme hubu a krok? Autor svou odpověď na tyto otázky nabízí v alegorickém zvířecím příběhu, který vznikl v přímé reakci na světovou finanční krizi z roku 2008. Jeho satirická bajka, pojatá jako volné pokračování Orwellovy Farmy zvířat, nás má rozhodně pobavit, ale možná i varovat před zjednodušenými interpretacemi našeho světa, vládami chytrých prasat různých frakcí a dobrodinci v liščích kožiších.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tržní farma zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tržní farma (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tržní farma zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tržní farma.pdf (EUR-0.00)

  Tržní farma.epub (EUR-0.00)

  Tržní farma.doc (EUR-0.00)

  Tržní farma.txt (EUR-0.00)

  Tržní farma.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tržní farma.PDF – (EUR 0.00);

  Tržní farma.MOBI – (EUR 0.00);

  Tržní farma.EPUB – (EUR 0.00);

  Tržní farma.DOC – (EUR 0.00);

  Tržní farma.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Akropolis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Kexina

  07.09.2015

  Opět jedna z knížek, psaná pro nic (tedy pro prachy). Má Farma zvířat své stálé místo v literatuře? Proč se na tom nepřiživit a "něco málo" si na tom nevydělat, napíšeme "kopii"…. Snad jediné plus knihy je její délka a velikost písma, takže celý obsah lze přečíst během (ani ne) jednoho večera. Vypravěčský styl je více než tristní, děj je bez sebemenších změn a překvapení předvídatelný od prvních vět. Celá kniha pak působí dojmem středoškolského (nebo spíš ZŠ?) domácího úkolu na téma "zpracujte vlastní příběh inspirovaný Farmou zvířat".  TAGS:

  Online Tržní farma ebook, Kniha Tržní farma FB2, Download Tržní farma PDF , Download Tržní farma MOBI, Online Tržní farma kniha, Zdarma Stažení Tržní farma IPhone, Online kniha Tržní farma PDF, Zdarma Tržní farma DJVU, Zdarma Stažení Tržní farma TXT, Stažení Tržní farma RTF, Online Tržní farma FB2 , e-kniha Tržní farma stažení TXT, Zdarma Tržní farma stažení kniha, e-kniha Tržní farma download MOBI, Stažení Tržní farma IPad, Číst Tržní farma MOBI, Číst Tržní farma DOC, Zdarma Tržní farma AWZ, Download e-kniha Tržní farma iPad , Zdarma Tržní farma DJVU, Download Tržní farma e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tržní farma DVD, Číst Tržní farma TXT, Book Tržní farma stažení DJVU, Tržní farma stažení kniha zdarma, Tržní farma stažení kniha pdf zdarma, Tržní farma pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tržní farma pdf zdarma, Tržní farma stažení kniha epub zdarma, Tržní farma ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply