Tvůj svůdný dotek Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tvůj svůdný dotek Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Tvůj svůdný dotek Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Tvůj svůdný dotek


Londýnský gentleman hledal na venkově klid. A našel tam krásnou Annu…
Maxmillian Burke se dlouhá léta považoval za muže, jehož by chtěla vidět po boku své dcery každá dáma z vysoké společnosti. Vzor všech ctností, gentleman každým coulem. Jenomže pak mu zhýralý bratr odloudí milovanou ženu a Max zásadním způsobem změní náhled na život: raději se znelíbit společnosti, než dál plnit roli, o niž stejně nestál. Odstěhuje se z Londýna na panství Cadgwyck. Pranic mu nevadí, že starobylý dům spolu s ním obývá duch, zato rázné služebné má plnou hlavu… Anna Spencerová by se bez nového domácího pána ráda obešla. Obzvlášť když je tak přitažlivý a temperamentní jako hrabě Dravenwood. Anna se mu snaží vyhýbat ze všech sil, ale všechno marně: jakási síla ji žene do Maxova svalnatého objetí. Všechno se ještě víc zamotá, když se Max rozhodne vyřešit záhadu Bílé paní z Cadgwycku. Začnou se pak totiž dít události, při nichž Max i Anna budou muset dát v sázku vlastní osud… a možná i podlehnou pokušení, které je stejně sladké jako nebezpečné.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tvůj svůdný dotek zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Tvůj svůdný dotek (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Tvůj svůdný dotek zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Tvůj svůdný dotek.pdf (EUR-0.00)

  Tvůj svůdný dotek.epub (EUR-0.00)

  Tvůj svůdný dotek.doc (EUR-0.00)

  Tvůj svůdný dotek.txt (EUR-0.00)

  Tvůj svůdný dotek.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Tvůj svůdný dotek.PDF – (EUR 0.00);

  Tvůj svůdný dotek.MOBI – (EUR 0.00);

  Tvůj svůdný dotek.EPUB – (EUR 0.00);

  Tvůj svůdný dotek.DOC – (EUR 0.00);

  Tvůj svůdný dotek.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Bratři Burkeovi (2.)

  Originální název:

  The Temptation of Your Touch (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  LilianaFalcon

  10.02.2016

  V rámci žánru špička 😉
  Přece jen se nedá čekat, že by byl někdo z vývoje překvapený 😉

  sarka1893

  25.08.2015

  Mně se to moc líbilo. Nejsem úplně nadšená z knih Teresy Medeiros, protože mi přijdou dost na jedno brdo a tak nějak nevyváženě, ale tahle mě bavila.

  malazluta

  24.01.2014

  Tato knížka se opravdu čte lehce, děj není nijak složitý a poměrně hodně předvídatelný, ale postavy jsou sympatické, moc se mi líbila atmosféra sídla "kde lišky dávají dobrou noc" a hlavně dějová linka se strašidelnou Bílou paní.

  Paithe

  25.12.2013

  Druhý díl jsem četla ještě radši! 😀 Tušila jsem, co se tam tak nějak děje, ale neustále na povrch vyplouvalo mnoho záležitostí a matoucích věcí, že jsem si nebyla jistá, jak na tom tedy jsem. Ale o plus víc. 😀 Alespoň jsem chtěla vědět, jak se bude příběh dál vyvíjet. Nakonec se ukázalo, že všechno nebylo tak zlé, jak se zdálo a happyend byl dvakrát šťastnější! :))

  KetrinZJ

  08.12.2013

  Přečetla jsem jí téměř jedním dechem 🙂 Kniha je velice čtivá i přestože je předvídatelná, ale o přílišná překvapení v takovýchto příbězích přeci nejde 😉 Knihu proto s klidným svědomím doporučuji pro zimní večery. Romantičky, neváhejte a sáhněte po ní 😉

  machrus

  20.11.2013

  Druhý díl byl slabší než první,ale líbil se mi.Bylo to zase něco jiného.Spisovatelka má knihy promyšlemé.Děj není uspěchaný.Libí se mi její styl psaní.

  barborelka

  27.10.2013

  Kniha byla milá, předvídatelná ale četla se pěkně. Byla jsem ráda, že Max našel lásku po nevydařeném pokusu s Clarindou 🙂

  certice123

  22.10.2013

  Mě se kniha hodně líbila a myslím,že je úžasná,každopádně doporučuji,slupla jsem ji jedním dechem 🙂

  modranka

  22.10.2013

  Tak tento príbeh bol o trochu lepší než predchádzajúca časť, ale aj tak to nie je viac ako za 3 hviezdičky. Námet mal veľký potenciál a znel zaujímavo, ale autorka ho zahodila scénami, ktoré by sa v reálnom živote buď nestali, alebo odohrávali úplne inak. Ale, čo už chcem od historickej romance, v ktorej to má skončiť happy endom, že?

  miruska1

  28.09.2013

  Pribeh sa mi veľmi pačil. Skoro do konca som nevedela čo mam čakať,takže to bolo napinave a aj prekvapive. Možem len doporučiť.  TAGS:

  Online Tvůj svůdný dotek ebook, Kniha Tvůj svůdný dotek FB2, Download Tvůj svůdný dotek PDF , Download Tvůj svůdný dotek MOBI, Online Tvůj svůdný dotek kniha, Zdarma Stažení Tvůj svůdný dotek IPhone, Online kniha Tvůj svůdný dotek PDF, Zdarma Tvůj svůdný dotek DJVU, Zdarma Stažení Tvůj svůdný dotek TXT, Stažení Tvůj svůdný dotek RTF, Online Tvůj svůdný dotek FB2 , e-kniha Tvůj svůdný dotek stažení TXT, Zdarma Tvůj svůdný dotek stažení kniha, e-kniha Tvůj svůdný dotek download MOBI, Stažení Tvůj svůdný dotek IPad, Číst Tvůj svůdný dotek MOBI, Číst Tvůj svůdný dotek DOC, Zdarma Tvůj svůdný dotek AWZ, Download e-kniha Tvůj svůdný dotek iPad , Zdarma Tvůj svůdný dotek DJVU, Download Tvůj svůdný dotek e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Tvůj svůdný dotek DVD, Číst Tvůj svůdný dotek TXT, Book Tvůj svůdný dotek stažení DJVU, Tvůj svůdný dotek stažení kniha zdarma, Tvůj svůdný dotek stažení kniha pdf zdarma, Tvůj svůdný dotek pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Tvůj svůdný dotek pdf zdarma, Tvůj svůdný dotek stažení kniha epub zdarma, Tvůj svůdný dotek ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply