Udělej to zítra a další tajemství time managementu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Udělej to zítra a další tajemství time managementu Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Udělej to zítra a další tajemství time managementu Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Udělej to zítra a další tajemství time managementu


3.2.
Jak snadno zvládat úkoly, které neustále přibývají? Jak se soustředit pouze na jednu věc a rychle ji dotáhnout do konce? Jak omezit stres a mít dobrý pocit ze své práce? Jak opravdu dosahovat svých cílů, a ne pouze hodně pracovat? Uznávaný autor a poradce v knize odkrývá tajemství time managementu, která skutečně fungují. Díky ní objevíte řadu nových zásad a jednoduchých principů, jež vám pomohou zvládnout to, co potřebujete. Nechejte si poradit, jak v pracovní době stihnout nutný objem práce a přitom nepodlehnout despotickému diktátu "naléhavých" e-mailů, telefonátů a podobných neplánovaných vyrušení. Naučte se, jak si stanovit priority, jak si organizovat práci, efektivně využívat čas a plnit cíle v rámci reálně nastavených termínů. Autor doporučuje například metodu uzavřených seznamů, sdružování stejnorodých činností, práci v kratších blocích apod. Klíčová myšlenka knihy pak vychází z jednoduché zásady, že nejdůležitější je umění stanovit si pracovní priority a nepřikládat úkolům větší důležitosti, než si zaslouží. To vám umožní si úkoly "naplánovat na zítra" a pak je skutečně splnit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Udělej to zítra a další tajemství time managementu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Udělej to zítra a další tajemství time managementu (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Udělej to zítra a další tajemství time managementu zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.pdf (EUR-0.00)

  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.epub (EUR-0.00)

  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.doc (EUR-0.00)

  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.txt (EUR-0.00)

  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.PDF – (EUR 0.00);

  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.MOBI – (EUR 0.00);

  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.EPUB – (EUR 0.00);

  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.DOC – (EUR 0.00);

  Udělej to zítra a další tajemství time managementu.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Do it tomorrow and other secrets of time management

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  mariva

  19.01.2017

  Už při čtení knihy jsem použila doporučený postup – dala se přečíst za den, ale půlku jsem si nechala na další den. Jinak ale s odkládáním práce na další den moc nesouhlasím. Mám vyzkoušeno, že co by se dalo zvládnout dnes, ale z nějakého důvodu to odložím, se jiný den zvládá hůř, protože se obvykle do cesty postaví něco nepředvídaného. Takže pokud to jde, raději to udělat hned. Pár rad se ale určitě využít dá.

  soukroma

  20.09.2015

  Vypadá to jako návod vedoucí k strašáku dneška – prokrastinaci, ale není tomu tak. Autor zdůrazňuje pár zásadních principů, jak docílit efektivního zvládání vědomě přijaté práce, protože v tom spatřuje hlavní motivaci našeho konání. Není třeba úplně se vším s autorem souhlasit, ale určitě lze narazit na celou řadu zásadních myšlenek, které mohou být objevné, nebo naopak někde zasuté v naší mysli, čekající konečně na uvedení do života…

  Hanny

  24.12.2013

  Moje hodnocení je zkreslené tím, že jsem nikdy podobnou knihu nečetla. Svým způsobem se jedná vlastně o učebnici, ale o učebnici, která se velmi lehko čte a snadno stráví. Vše, co se máte na nějakých 170 stranách naučit, se dá shrnout do pár bodů v závěru a kolem nich autor neustále krouží a připomíná je – čímž se vám nenásilně dostanou pod kůži. Neříkám, že souhlasím se vším, co je v knize uvedeno jako nejlepší řešení, ale musím uznat, že nějaké tipy se mi nejspíš hodit budou… Nejdivnější na tom je, že mě to bavilo číst 😀  TAGS:

  Online Udělej to zítra a další tajemství time managementu ebook, Kniha Udělej to zítra a další tajemství time managementu FB2, Download Udělej to zítra a další tajemství time managementu PDF , Download Udělej to zítra a další tajemství time managementu MOBI, Online Udělej to zítra a další tajemství time managementu kniha, Zdarma Stažení Udělej to zítra a další tajemství time managementu IPhone, Online kniha Udělej to zítra a další tajemství time managementu PDF, Zdarma Udělej to zítra a další tajemství time managementu DJVU, Zdarma Stažení Udělej to zítra a další tajemství time managementu TXT, Stažení Udělej to zítra a další tajemství time managementu RTF, Online Udělej to zítra a další tajemství time managementu FB2 , e-kniha Udělej to zítra a další tajemství time managementu stažení TXT, Zdarma Udělej to zítra a další tajemství time managementu stažení kniha, e-kniha Udělej to zítra a další tajemství time managementu download MOBI, Stažení Udělej to zítra a další tajemství time managementu IPad, Číst Udělej to zítra a další tajemství time managementu MOBI, Číst Udělej to zítra a další tajemství time managementu DOC, Zdarma Udělej to zítra a další tajemství time managementu AWZ, Download e-kniha Udělej to zítra a další tajemství time managementu iPad , Zdarma Udělej to zítra a další tajemství time managementu DJVU, Download Udělej to zítra a další tajemství time managementu e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Udělej to zítra a další tajemství time managementu DVD, Číst Udělej to zítra a další tajemství time managementu TXT, Book Udělej to zítra a další tajemství time managementu stažení DJVU, Udělej to zítra a další tajemství time managementu stažení kniha zdarma, Udělej to zítra a další tajemství time managementu stažení kniha pdf zdarma, Udělej to zítra a další tajemství time managementu pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Udělej to zítra a další tajemství time managementu pdf zdarma, Udělej to zítra a další tajemství time managementu stažení kniha epub zdarma, Udělej to zítra a další tajemství time managementu ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply