Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows...


Kniha je určena čtenářům, kteří jsou obeznámeni ze základy číslicové techniky a programování mikrořadičů řady 8051. Jádrem knihy je popis několika elektronických přístrojů, které jsou řízeny sériovým nebo paralelním portem počítače a ovládány programy, které běží na operačních systémech: Windows 95, Windows 98, Windows NT, Windows 2000 nebo Windows Me. Ovládací programy jsou vytvořeny ve vývojovém prostředí C++ Builder verze 5.0.

První kapitola uvádí možné způsoby ovládání portů v operačním systému Windows. Kromě klasických možností poskytovaných funkcemi Win API je ukázána možnost přímého přístupu na porty (a to i pod Windows NT/2000).

Druhá kapitola uvádí základní parametry mikrořadiče AT89C2051 hlavně s ohledem na jeho sériový kanál. Tento mikrořadič je pak používán v dalších konstrukcích.

Třetí kapitola je zaměřena na jednotlivé standardy paralelních portů (SPP/EPP/ECP) a ukazuje realizaci tří jednoduchých desek ovládaných paralelním portem na úrovni SPP resp. EPP standardu.

Čtvrtá kapitola se uvádí dvě aplikace přímého řízení sériového portu. Jedná se jednoduché přípravky ve funkci dvoukanálového A/D převodníku (s obvodem MCP3002) a programátoru sériových E2PROM typu 93Cx6. Oba přípravky jsou napájeny přímo ze sériového portu.

Pátá kapitola popisuje konstrukci programátoru mikrořadiče AT89C2051, který je nazván ATPROG2. V opravené konstrukci autor také reagoval na připomínky čtenářů.

Další kapitoly (6 až 9) uvádějí čtyři aplikace mikrořadice AT89C2051. Jedná se o jednoduchou 8bitovou vstupně/výstupní desku (může ovládat různá zařízení), měřicí desku vybavenou dvěma A/D a D/A převodníky a osmi vstupy/výstupy, zdroj řízený počítačem pracující v rozsahu 0 až 20 V a čítač do 1,3 GHz. Všechna tato zařízení jsou ovládána sériovým portem.

Desátá kapitola uvádí značně přepracovanou konstrukci programovatelného generátoru z 1. dílu. Jádrem konstrukce je mikrořadič AT89S8252 (funkčně podobný mikrořadiči AT89C2051). Konstrukce je jednodušší a je realizována na plošném spoji menších rozměrů.

V poslední kapitole se dotkneme USB sběrnice tím, že jsou uvedeny převodníky konvertující signály USB sběrnice na signály sériového nebo paralelního portu. To dává stávajícím aplikacím (mimo jiné) možnost používat vyšší počet sériových nebo paralelních portů.

V knize jsou rovněž publikovány výkresy plošných spojů všech uvedených konstrukcí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….pdf (EUR-0.00)

  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….epub (EUR-0.00)

  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….doc (EUR-0.00)

  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….txt (EUR-0.00)

  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….PDF – (EUR 0.00);

  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….MOBI – (EUR 0.00);

  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….EPUB – (EUR 0.00);

  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….DOC – (EUR 0.00);

  Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows….TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… ebook, Kniha Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… FB2, Download Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… PDF , Download Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… MOBI, Online Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… kniha, Zdarma Stažení Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… IPhone, Online kniha Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… PDF, Zdarma Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… DJVU, Zdarma Stažení Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… TXT, Stažení Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… RTF, Online Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… FB2 , e-kniha Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… stažení TXT, Zdarma Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… stažení kniha, e-kniha Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… download MOBI, Stažení Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… IPad, Číst Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… MOBI, Číst Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… DOC, Zdarma Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… AWZ, Download e-kniha Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… iPad , Zdarma Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… DJVU, Download Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… DVD, Číst Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… TXT, Book Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… stažení DJVU, Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… stažení kniha zdarma, Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… stažení kniha pdf zdarma, Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… pdf zdarma, Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… stažení kniha epub zdarma, Udělejte si z PC 2: Užitečný stroj a ovládejte porty ve Windows… ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply