Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Údolí králů - Hrobky a zádušní chrámy západních Théb


Tato nádherná publikace je souhrnem všech nejnovějších archeologických výzkumů, které proběhly na západním břehu Nilu. Představuje celou oblast jako komplex, přináší informace o jednotlivých hrobkách, plánky, nákresy
a také jedinečné fotografie méně známých, či běžnému návštěvníkovi dokonce nepřístupných míst, které byly pořízeny ve spolupráci s egyptskou správou archeologických památek výhradně pro tuto knihu.
Vyšlo také ve větším formátu.

– přehledné nákresy, mapky, schémata a tabulky s popisem nálezů
– rekonstrukce dnes již neexistujících památek
– rozložitelné strany s velkými ilustracemi
– unikátní fotografie z méně známých či nepřístupných míst
– slovníček pojmů a obsáhlý seznam literaturyKniha v českém jazyce!


Stažení Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.pdf (EUR-0.00)

  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.epub (EUR-0.00)

  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.doc (EUR-0.00)

  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.txt (EUR-0.00)

  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.PDF – (EUR 0.00);

  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.MOBI – (EUR 0.00);

  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.EPUB – (EUR 0.00);

  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.DOC – (EUR 0.00);

  Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Valley of the kings

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Rebo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  PeťkaW.

  28.03.2017

  Kniha, která musí nadchnout každého milovníka Starého Egypta. Bohatá na informace, přehledná a doplněná řadou krásných fotografií.

  tomalakis

  25.02.2017

  Velmi mi vadí jedna věc. A to nešikovnost grafické úpravy. Celkem pravidelně se tu střídají stránky, které vypadají a jsou rozvržené parádně, se stránkami, které už jsou méně povedené a dokonce i stránky, které jsou vyloženě hrozné. Například tu máte detail, který není sám o sobě ani tak zajímavý, vyvedený přes celou stránku a hned vedle něj celý výjev s několika postavami, smrsknutý do titěrného okénka, že sotva rozeznáte siluety. Kniha jako kráva, ale na tohle abyste si vzali lupu. Ani si nedokážu představit, že Rebo vydalo tuhle knihu podruhé v ještě menším formátu.
  Například str. 296: To obrovské, oranžové, šmouhaté slunce, zabírající půl stránky, bych klidně vyměnil za scénu ze strany 298, kde Nefertari hraje stolní hru.
  Nebo str. 260: Je skutečně ten lev tak zajímavý, že musí zabírat 3/4 strany? Krom toho, nejzajímavější na tomhle detailu je ta malá postava uvnitř lva. Tu však popisek k obrázku vůbec nekomentuje.
  Potom hodně iritující je ten malý, dvojitý rámeček. Párkrát se tam objeví něco trefného, tím myslím jednoduchého, co snese tuhle velikost, jako na stranách 308 (dítě) a 320 (vějíř). Ale to, co je v něm na straně 400, je už hodně špatný vtip: scéna se třemi postavami a stolem ve velikosti 4,5×4,5 cm! Stejně tak např. str. 252, 372, 374…
  str. 132: Půlka stránky je prázdná, obrázek je zcvrknutý do malinkatého rámečku nahoře.
  Dále: zbytečné opakování vyobrazení: str. 155 a 156, 327 a 332, 394 a 395…

  mira.l

  17.09.2014

  Tohle byla asi moje první z encyklopedií zabývajících se starověkým Egyptem. Nádherná kniha poměrně podrobně popisující Údolí králů s množstvím skvělých fotografií (nejen) Aralda DeLucy, špičkového fotografa věnujícího se egyptským památkám. Čtenáře seznamuje s celou oblastí Údolí králů jak prostřednictvím obrázků a textu, tak i přehlednými mapkami a plánky jednotlivých hrobek.  TAGS:

  Online Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb ebook, Kniha Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb FB2, Download Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb PDF , Download Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb MOBI, Online Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb kniha, Zdarma Stažení Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb IPhone, Online kniha Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb PDF, Zdarma Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb DJVU, Zdarma Stažení Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb TXT, Stažení Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb RTF, Online Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb FB2 , e-kniha Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb stažení TXT, Zdarma Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb stažení kniha, e-kniha Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb download MOBI, Stažení Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb IPad, Číst Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb MOBI, Číst Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb DOC, Zdarma Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb AWZ, Download e-kniha Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb iPad , Zdarma Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb DJVU, Download Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb DVD, Číst Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb TXT, Book Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb stažení DJVU, Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb stažení kniha zdarma, Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb stažení kniha pdf zdarma, Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb pdf zdarma, Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb stažení kniha epub zdarma, Údolí králů – Hrobky a zádušní chrámy západních Théb ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply