Umělá inteligence (1) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Umělá inteligence (1) Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Umělá inteligence (1) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Umělá inteligence (1)


Umělá inteligence je hraniční obor, ve kterém se setkávají počítačové vědy a technika s psychologií a filosofií. Kniha se soustřeďuje na problematiku umělé inteligence z technického hlediska, které si klade za cíl rozšířit třídu úloh řešitelných pomocí počítače směrem k úlohám, které se dosud považovaly za doménu lidí (od hraní tak náročných her jako jsou šachy, přes překlad textu v přirozeném jazyce až ke stanovení a srozumitelnému zdůvodnění diagnózy složitého případu). První díl dvousvazkové publikace je věnován obecným metodám reprezentace, využití a získávání znalostí. Všímá si i kombinatorické náročnosti některých předkládaných metod a upozorňuje na význam heuristického přístupu. Vedle kapitol o dnes již klasických metodách reprezentace znalostí, jako jsou matematická logika a sémantické sítě, obsahuje i přehled formalismů, které se pokoušejí zachytit přirozený úsudek (kvalitativní modelování). Schopnost rozpoznávání a učení patří mezi nejvlastnější charakteristiky živých organismů. Problematice návrhu algoritmů pro simulaci těchto schopností s využitím klasické počítačové literatury i na neuronových sítích jsou věnovány samostatné kapitoly.Kniha v českém jazyce!


Stažení Umělá inteligence (1) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Umělá inteligence (1) (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Umělá inteligence (1) zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Umělá inteligence (1).pdf (EUR-0.00)

  Umělá inteligence (1).epub (EUR-0.00)

  Umělá inteligence (1).doc (EUR-0.00)

  Umělá inteligence (1).txt (EUR-0.00)

  Umělá inteligence (1).mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Umělá inteligence (1).PDF – (EUR 0.00);

  Umělá inteligence (1).MOBI – (EUR 0.00);

  Umělá inteligence (1).EPUB – (EUR 0.00);

  Umělá inteligence (1).DOC – (EUR 0.00);

  Umělá inteligence (1).TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Umělá inteligence (1.)

  Žánr:
  Literatura naučná, PC literatura
  Vydáno: , Academia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Umělá inteligence (1) ebook, Kniha Umělá inteligence (1) FB2, Download Umělá inteligence (1) PDF , Download Umělá inteligence (1) MOBI, Online Umělá inteligence (1) kniha, Zdarma Stažení Umělá inteligence (1) IPhone, Online kniha Umělá inteligence (1) PDF, Zdarma Umělá inteligence (1) DJVU, Zdarma Stažení Umělá inteligence (1) TXT, Stažení Umělá inteligence (1) RTF, Online Umělá inteligence (1) FB2 , e-kniha Umělá inteligence (1) stažení TXT, Zdarma Umělá inteligence (1) stažení kniha, e-kniha Umělá inteligence (1) download MOBI, Stažení Umělá inteligence (1) IPad, Číst Umělá inteligence (1) MOBI, Číst Umělá inteligence (1) DOC, Zdarma Umělá inteligence (1) AWZ, Download e-kniha Umělá inteligence (1) iPad , Zdarma Umělá inteligence (1) DJVU, Download Umělá inteligence (1) e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Umělá inteligence (1) DVD, Číst Umělá inteligence (1) TXT, Book Umělá inteligence (1) stažení DJVU, Umělá inteligence (1) stažení kniha zdarma, Umělá inteligence (1) stažení kniha pdf zdarma, Umělá inteligence (1) pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Umělá inteligence (1) pdf zdarma, Umělá inteligence (1) stažení kniha epub zdarma, Umělá inteligence (1) ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply