Útek z tábora 14 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Útek z tábora 14 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Útek z tábora 14 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Útek z tábora 14


Politické väzenské tábory v Severnej Kórei fungujú dvakrát dlhšie ako Stalinove gulagy a dvanásťkrát dlhšie ako Hitlerove koncentračné tábory. Doposiaľ sa nepodarilo ujsť žiadnemu z tisícov väzňov, ktorí sa v severokórejských táboroch narodili a vyrástli. Žiadnemu, s výnimkou Šina Tong-hjoka.

Blaine Harden v knihe Útek z tábora 14 vynáša na svetlo temné tajomstvá Severnej Kórey, ktorej despotický totalitný režim podkopávajúci ľudského ducha jej obyvateľov nemá na svete obdobu. Vďaka Šinovmu svedectvu o jeho uväznení a neuveriteľnom úteku majú čitatelia konečne možnosť nazrieť za nepreniknuteľné múry a ostnatý drôt – Šinovými očami hľadíme na matku, s ktorou súperí o jedlo, na dozorcov, ktorí sa z chlapca snažia vychovať donášača, a stávame sa priamymi svedkami popravy Šinovej matky a brata.

Hoci meno neslávne známeho „Milovaného vodcu“ Kim Čong-ila zarezonovalo vo všetkých krajinách, Severná Kórea zostáva odrezaná od zvyšku sveta aj po tom, ako sa vlády ujíma jeho tretí syn Kim Čong-un. Čoraz menej cudzincov smie vstúpiť na severokórejskú pôdu a len zopár šťastlivcov sa smie tešiť z privilégia opustiť hranice svojho rodiska. Severná Kórea trpí hladom, krivká o žobráckej palici a naháňa strach celému svetu arzenálom atómových zbraní. Je tiež miestom, kde láska a ľudské práva sú dva rovnako neznáme pojmy. Približne dvestotisíc väzňov si odpykáva celoživotné tresty v politických väzenských táboroch. no vláda Severnej Kórey existenciu týchto táborov aj napriek jasným záberom z vesmírnych družíc tvrdošijne popiera.

Hardenovo hrôzostrašné rozprávanie odhaľuje nepoznanú dystopiu a sústreďuje sa na výnimočného mladého väzňa, ktorý prežil prvú štvrtinu života v najtvrdšom väzení najprísnejšie stráženého štátu. Útek z tábora14 ponúka čitateľom dosiaľ nevídaný pohľad do najhlbšieho vnútra vari najzúfalejšieho národa na Zemi. Odvíja sa pred vami príbeh o vytrvalosti a odvahe, o neutíchajúcej nádeji a túžbe žiť slobodný život.
zdroj: MartinusKniha v českém jazyce!


Stažení Útek z tábora 14 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Útek z tábora 14 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Útek z tábora 14 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Útek z tábora 14.pdf (EUR-0.00)

  Útek z tábora 14.epub (EUR-0.00)

  Útek z tábora 14.doc (EUR-0.00)

  Útek z tábora 14.txt (EUR-0.00)

  Útek z tábora 14.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Útek z tábora 14.PDF – (EUR 0.00);

  Útek z tábora 14.MOBI – (EUR 0.00);

  Útek z tábora 14.EPUB – (EUR 0.00);

  Útek z tábora 14.DOC – (EUR 0.00);

  Útek z tábora 14.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Escape From Camp 14 (2012)

  Žánr:
  Literatura faktu, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Tatran (Bratislava)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (139)

  Přidat komentář

  Leniik33

  18. ledna

  K této knížce ani nemůžu najít slova. Prostě si to přečtěte…

  jan6775

  14.12.2017

  Strašlivá fakta o kterých se ví tolik let a nic se neudělá. Zřejmě se tam nenachází nerostné bohatství jako v oblastech s ropou to už by tam USA zasahovali. Komunistická ideologie v praxi. Naštěstí mi tady ve vládě máme jiné komunisty, ty hodné. Lidi proberte se.

  Paulus.1987

  12.12.2017

  Pokud si myslíte, že gulagy patřily jen do stalinistického Ruska, přečtěte si tohle. Musíte splňovat pouze dva předpoklady – musíte mít pevné nervy a silný žaludek, jinak tolik brutality nestrávíte. I tak si možná ke čtení přiberte skleničku alkoholu…
  O tom, že si hlavní hrdina některá fakta přibarvil nebo snad i vymyslel, jsem se dozvěděl až potom, co jsem knihu přečetl. Ano, zamrzelo mě to, ale na druhou stranu si říkám, že kdybych se po prožitých hrůzách ocitl tváří v tvář skutečnosti, že jsem se většinu života příliš nelišil od zvířete, také bych nevěděl, co je dobré a co špatné. Ostatně i sám autor v knize uvádí, že k němu Sin ze začátku nebyl zcela upřímný (udání bratra a matky).
  Pokud se dá věřit tomu, že v severokorejských pracovních táborech jsou děti z hladu nuceny tajně pojídat krysy a vybírat zrnka pšenice ze zvířecího lejna, stojí taková kniha za přečtení. Rovněž popisu politické a ekonomické situace v Severní Korei není důvod nevěřit.

  vysypanel

  12.12.2017

  Poměry v Severni Korei jsou prostě strašidelné !!! Chudáci lidi… Hlad jako trvalá součást života v dnešní době? Takhle se u nás nežilo ani před 300 lety !

  kalishane

  07.12.2017

  Člověk si při četbě téhle knihy uvědomí, jak se má dobře. Ono tohle dílo vlastně působí jako katarze. Něco málo jsem o S.Koreji slyšel a četl, ale tohle je krutá realita. Nikdy mne nepřestane fascinovat to, jak je možné, že tahle diktatura dokáže "přežívat" na úkor úplně obyčejných lidí i v tomhle století. Strhující, autentické… Ten, kdo začne číst, po čase zjistí, co je "člověk" schopný udělat druhému "člověku" jen díky "brainwashingu", který je v tomto případě stoprocentní, bezchybný, dokonalý. Bohužel….

  hroneczek

  25.10.2017

  Neuvěřitelný příběh trýzně, zotročení a psychického nátlaku reálně zobrazující život v diktátorské Severní Koreji. Chápu, že někdo může mít pochybnosti o autentičnosti díla, ale i za předpokladu, že se jedná o "výmysl", je vše velmi realistické a myslím, že i blízko reálné pravdě.

  paisr

  15.09.2017

  Povinná četba pro absolventy VUML-u

  richard7959

  22.08.2017

  Upřímně nevím, co si o tom myslet. O KLDR se toho ví tak málo a teď je tu takřka neuvěřitelná výpověď kluka, který se narodil v táboře, kde vládla krutost. Člověk by řekl, že takové dítě vychované krutostí nebude v takovém prostředí nakonec psychicky trpět a bude se bát všeho, co je za plotem tábora. Jednoho dne se rozhodne uprchnout přes elektrický plot a shodou okolností se mu to podaří "jen" s popáleninami. I když v knize popisuje tu okolnost, která mu dopomohla utéct, pochybuji, že by ho to neusmažilo také. Takže buď je to opravdu heroický příběh o útěku z pekla a síle přežití nebo hezký hollywoodská historka na tvorbu fantastického příběhu, který bude vydělávat těžký prachy. Pravdu se asi nikdy nedozvíme. Četlo se to ale dobře.

  hellena1523

  03.06.2017

  Neskutečně silná kniha. Velmi často jsem musela sama sobě připomínat, že se nejedná o zápisky z půl století staré genocidy nebo etnocidy. A pokaždé, znovu a znovu, mi přejel mráz po zádech a můj mozek zkrátka není schopen vstřebat a zpracovat tu myšlenku, že se něco takového děje prakticky v tuto chvíli – v době chytrých telefonů a programů (snad na všechno) přece není možné, aby legálně někde takhle zacházeli s lidmi, potažmo aby bylo možné, že někde malé děti, jejichž hříchem je, že se narodili politickým vězňům, vyrůstají v tak otřesných podmínkách, kde z nich vychovávají zrůdy, které nic netuší o dobru a zlu, nevědí, co jsou city, rodina, vzdělání, jídlo – proboha!

  Ano, byla bych lehce kritická k Sinově vyprávění a asi bych mu nebaštila naprosto všechno, ale i kdyby jen polovička z jeho vzpomínek byla pravdivá, je to nejděsivější věc na světě. A knihu by si měli povinně přečíst všechny rozmazlené děti nejpozději v prvním ročníku na střední, aby si, sakra, začaly trochu víc všeho vážit.

  kní

  30.05.2017

  Vlastně tuhle knihu nechci číst, i když jsem si ji přidala do seznamu. Poprvé jsem o ní četla už před rokem, když vyšla v originále, a už to mnou otřáslo a myslela jsem na ni týdny. Zase a znovu jsem zjistila, že o "zlu" zdaleka nevím všechno, že moje znalosti a představivost v tomto oboru jsou nedostatečné. Na motivy této knihy natočil německý režisér Marc Wiese dokumentární film Tábor 14, nyní představený na právě probíhajícím festivalu Jeden svět.
  Recenze tohoto filmu od Ondřeje Štindla začíná takto: "Asi normální reakce na to, když člověk někoho slyší vyprávět příběh jeho života, je představovat si sebe na jeho místě. Příběh severokorejského uprchlíka Shin Dong-hyuka ale podobnou empatii vlastně vylučuje. Okolnosti jeho osudu jsou tak vzdáleny hranicím imaginace Středoevropana, že snaha vidět se v nich by byla projevem pýchy, namlouvání si schopnosti pochopit to, co člověk vybavený běžnou životní zkušeností pochopit nemůže…" (komentář z 8.3.2013)

  mia1990

  29.05.2017

  Po přečtení jsem se styděla sama před sebou, za ty malichernosti které denně řeším. Všechno je pro nás tak automatické, že si vůbec neuvědomujeme hodnotu všech těch možností, které kolem sebe máme.
  Tohle čtení bylo jiné než jiné příbéhy s touto tematikou, už jenom proto, že vím, že zatím co tady sepisuju komentář, v Severní Korei lidé trpí. Zatím co já si v klidu snídám oni prohrabávaji odpadky aby zahnali hlad. Opravdu si nemam na co stěžovat. Nikdo z nás

  raffi

  09.05.2017

  Táto kniha je ukážkou dobrej a poctivej novinárskej práce. Teší ma, že autor neskĺzol k beletrizácii Sinovho príbehu a práve to robí tu knihu takou desivou – že ešte aj v dnešnej dobe sa pobobné zverstvá dejú v tak veľkom rozsahu…

  druzickaster

  27.04.2017

  Téma a osud popisovaného člověka, Sverokorejce jménem Sin je až neuvěřitelný, neskutečný, pobuřující a nechápu, že takový řežim může na světě existovat. Potom si člověk přečte, že jsu lidé i v naší republice, kteří jsou schopni jet do Severní Koreje na přátelskou návštěvu. K obsahu knihy, kniha jako taková mě absolutně nezaujala, nejsem z těch, kteří by se pasli na neštěstí druhých, ale téma je zpracováno velmi povrchně, hlavně aby kniha šokovala. Když to srovnám třeba se Solženicynem, tak se kvalita a vypovídací hodnota vlastně srovnat ani nedá, samozřejmě ve prospěch Složenicyna.

  prochajda

  19.04.2017

  Strhující příběh Sina ze Severní Korei mě šokoval. Nechápu, že se ještě někde v podstatě v současnosti dějí taková zvěrstva srovnatelná s 2.světovou válkou. Jeho sžívání s realitou západního světa muselo být hodně náročné hlavně po psychické stránce, kdy začal poznávat normální lidské emoce.

  FillaSFC

  12.04.2017

  Kniha o hrůzách a krutosti severokorejského režimu. Osobně se mi líbil mix Sinova příběhu a pasáží s faktickými informacemi o Kimech a KLDR jako takové. V kombinaci s projížděním snímků na Google Earth to má fakt grády… Snad na ta zvířata už brzy dojde.

  Cusco

  11.04.2017

  "Matka si kulku zasloužila, řekl při návštěvě Česka kluk, který utekl z tábora smrti v KLDR! … … „Na popravu své matky jsem se díval, aniž bych zavřel oči nebo odvrátil hlavu. Když ji zasáhly kulky, byl jsem rád. Byla pro mě člověk, kterého jsem na světě nejvíc nenáviděl,“ prozradil severokorejský uprchlík Sin Tong-hjok na konferenci v Praze. …"

  (zdroj: BLESK zprávy, 3. října 2014 ● 12:39)

  ——————————————————————
  "… Výjimku tvořily veřejné popravy, které sloužily jako výchovný a odstrašující prostředek pro ostatní. Sám Sin byl svědkem popravy své matky a bratra, kteří se pokusili o útěk. …"

  (zdroj: 18. SRPNA 2013 7:00 LIDOVKY.CZ, Zprávy, Kultura)

  ——————————————————————
  "… Sin Tong-hjuk, jemuž se podařilo uprchnout z pracovního tábora v KLDR, přiznal, že některé pasáže jeho knihy nejsou pravdivé. Údajně byly příliš bolestné, tak je raději upravil. Ukončí kvůli tomu své aktivity za prosazování lidských práv. … …

  Dvaatřicetiletý uprchlík nyní na svém facebookovém účtu přiznal, že ne vše v knize je pravda. Odůvodnil to tím, že chtěl část své minulosti utajit sám před sebou. … …

  Sin údajně vysvětlil, že některé zážitky z tábora „byly příliš bolestné“ na to, aby se k nim vracel. „Rozhodl jsem se proto učinit kompromis, změnil jsem některé detaily, o nichž jsem se domníval, že nejsou důležité. Nechtěl jsem říci přesně, jak to bylo, abych znovu neprobudil tu prožitou bolest,“ sdělil Hardenovi. … …

  V knize se dále uvádí, že udal matku a bratra za přípravu útěku, aby pro sebe získal jídlo, a že pak musel přihlížet jejich popravě. Podle listu u ní ale nebyl. …"

  (zdroj: iDNES.cz, Zprávy, 18. ledna 2015 17:18)

  ——————————————————————
  Je jisté, že si tento člověk prožil obrovské utrpení, psychické i fyzické.
  Věřím, že některé zážitky z tábora byly příliš bolestné na to,
  aby se k nim pan Sin Tong-hjuk ve svém vyprávění vracel.
  Přesto si myslím, že u těch nejtrýznivějších vzpomínek je lepší mlčet,
  než lhát a upravovat je…

  Jarmil

  28.03.2017

  Dokument o hrůzách totalitních režimů, čeští soudruzi by tam měli pár desítek let bydlet, aby si užili (všichni!) výhod komunistických vymožeností

  mensik8673

  19.03.2017

  Tato kniha mě naprosto uchvátila!

  DK197

  14.02.2017

  Tahle kniha patří k těm, které vám připomenou, jak vděční bychom měli být za život, co žijeme. Ano, ČR není perfektní. Trápí nás nezaměstnanost, zkorumpovaní politici… A i tady má člověk občas problém vyjít s životním minimem. Ale pořád bych ČR nevyměnila. Špatně se člověk může mít kdekoli. Strádání je všude. Jsou ale místa, kde člověk pořád má naději a šanci, že mu bude líp a kde tu naději naopak nemá . Místa, kde se může mít tisíckrát hůř, než se měl doteď. Třeba v KLDR. A já se tu v ČR mám relativně dobře. Tak dobře, že by to lidem z KLDR přišlo jako zázrak… Opovrhuji těmi podmínkami, v niž žijí ti za plotem pracovních táborů i ti Severokorejci mimo ně. Modlím se, aby všichni lidé jednou dosáhli alespoň základních lidských práv… A nepřestává mě fascinovat a rozčilovat, jaká zvěrstva je člověk schopný napáchat na svém vlastním druhu…

  Co se formální strany knihy týče, oceňuji odborné pasáže, které se snažily dosadit příběh do širšího dějepisného a dalšího kontextu KLDR. Přínosné. Ačkoli se kniha pak stala náročněji čitelnou.

  Wargo

  17.01.2017

  Človek by si povedal, že v 21. storočí, kedy človek dokáže v podstate všetko, čo si zaumieni; vďaka vede môžme mať nové orgány, v baroch obsluhujú roboti a miliardy sa točia v najmodernejšom zbrojení jednotlivých armád, že v takejto dobe už nemôže existovať niečo také, čo je opísané v tejto knihe. Autor nám podáva "výborný" príbeh, avšak obohatený o fakty, ktoré pomôžu utvoriť si názor na Severnú Kóreu ako takú… a na čele toho všetkého stojí jeden mladý človek, ktorý vďaka svojej moci, pomätenosti a absolútne iracionálnemu postoju ku súčasnej politike sveta núti ľudí vo svojej krajine k pre nás nepredstaviteľným skutkom. Nepredstaviteľným, až pokiaľ si človek prečíta Útek z tábora 14. Potom už človek začne svet okolo seba, výber jedál v hypermarkete, sladké ničnerobenie, či len prechádzku po čerstvom vzduchu vnímať akosi intenzívnejšie. Inšpirujúca kniha !

  martina2704

  13.01.2017

  Knížku jsem četla ještě před tím, než vyšlo najevo, že si Shin určité pasáže vymyslel nebo přibarvil. Na druhou stranu neřekla bych, že by to cokoli měnilo na skutečnosti, že poměry v KLDR jsou strašné a je neuvěřitelné, že takováto zvěrstva ještě v dnešní době dějí. I když mi mnohdy bylo hodně těžko z toho, co čtu, přečetla jsem to jedním dechem. Je to psané hodně emotivně a autenticky, člověk se vcítí do lidí, které tyhle hrůzy prožívají a neubrání se představám, co by dělal na jejich místě. Určitě jedna z nejlepších knížek, které jsem o KLDR četla (spolu s Abych přežila).

  kusepa

  10.01.2017

  Ano, vyšla na povrch nejedna informace, že si Sin některé části přibarvil, jiné vymyslel, ale i kdyby byla "jen" polovina z příběhu pravdivá, je mi zle, co se vůbec ve světě děje.

  Wara

  07.12.2016

  Četlo se mi to jedním dechem. Nemilosrdné, někdy až kruté. O poměrech v Severní Koreji člověk najde informací dost, ale tahle z "prvního pohledu" je to ještě děsivější. Někde v pozadí v hlavě mi ale pořád skřítek pochybovač vrtal a ptal se, co z popisovaných událostí se opravdu stalo tak, jak je zaznamenáno a co z toho je vypravěčovo přibarvení nebo dokonce přebarvení skutečnosti. Popis událostí se totiž zaprvé měnil už během přípravy knihy a zadruhé- jak jsem zjistil až po jejím dočtení – v roce 2015 se Sin přiznal k dalším skutečnost poněkud upravujícím "nepřesnostem", což dojem z celé knihy zakalilo ještě víc… Což je velká škoda, ty tábory v KLDR reálně jsou a Sin není jediným člověkem, který v nich byl, dostal se ven a popisuje hrůzy hrůz…

  dzucka

  08.11.2016

  Tuto knížku by si měl přečíst každý, kdo si stěžuje na život. Každopádně není co závidět, můžu jen Sinovi popřát vše nejlepší v budoucím životě 🙂

  DominaCZ

  03.11.2016

  POKUD CHCETE BLIŽŠÍ POHLED DO ŽIVOTA V S.K., ČTĚTE ABYCH PŘEŽILA.
  NENÍ O TÝRÁNÍ, ALE O TO REÁLNĚJŠÍ.

  Viděla jsem i dokument, ale ten vůbec nic neřekne, jsou tam jen mírné kresby děje, ukázka výslechu, který byl záměrně vybrat ale z té nejmírnější verze, mluví tam i ex dozorci, kteří taky jsou poznačeni tím, co všechno s vězněma mohli dělat a až v J.K. pochopili, že to bylo špatně a Shin tam dost často dlouho mlčí.

  Během čtení jsme si říkala, že by bylo dobré, kdyby ty jizvy nebo prst ukázal pro nevěřící… jenže pak v dokumentu zvedl ty zmrzačené ruce a už nebylo čemu nevěřit.
  Co se knihy týče je dobrá právě obsahem popisu polit. stavu věci v SK.
  Co říct o jeho příběhu? že víte co? že mu to, že utekl, moc nedalo.
  Teď má co jíst a nikdo ho nebije, ale má zjizvenou duši navždycky a to se s ním potáhne. Všude.
  Nezvládne mít zodpovědnost. Nechce být v práci. Nic nezvládá a nemá přátele. Neumí se smát.
  Prostě nepřežije. Je mu určitě v "normálním" světě líp..? nedivila bych se, kdyby to neunesl a zabil se, protože jedině to by ho vysvobodilo.
  Chudák on.
  Chudáci ti všichni tam.
  Jen mě štvalo, že lhal a že v podstatě vypovídat nechtěl a že se neotevřel ani tomu spisovateli a že pro něj okolí dělá moc a on to nedokáže přijímat nebo oplácet…. neumí nebo jen nechce….? Chce být chudáčkem nebo je jen tak pokřivenej z těch hrůz, že to z něj vážně nejde ven? Vážně chce žít z dávek a nemakat nebo to jen nedává? Nebo to nedává bez biče za zadkem…? Potřebuje ve skutečnosti ten dril ( ne vražedný), aby vůbec byl něčeho schopen…? Těžko říct.
  Každopádně vím od více utečenců, že prohlásili, že ti lidé nejen v táborech, ale celý tý zemi kromě smetánky ten bič potřebují…. tak asi věděli, proč to říkají.

  Dandy1

  28.07.2016

  Jako dokument dobrý. Mě by víc bavilo číst Sinův příběh samostatně. Měl velké štěstí, že se z toho dostal, ale bohužel zůstal poznamenaný a neschopný se prosadit v normálním životě. Na pozadí takových příběhů si uvědomujeme, jak se tady máme dobře. Pro mě je neuvěřitelné, že v dnešní době někde existuje takové zlo.

  RudýOnkel

  14.07.2016

  Osobně mám na knihu zvláštní pohled. Nejspíš za to může to, že jsem malověrný. Ano, KLDR je "bordel" o tom není pochyb, ale Sin měl velmi velké štěstí. Věřím tomu, že se to tak opravdu událo, jak píše, ale některé pasáže mě zmátly, když měnil své výpovědi a někdy jsem se ztrácel v ději a datech, a proto si nechávám malou rezervu. A kdyby zde nebyly vsuvky a další informace, které podle mého názoru jsou k příběhu nepodstatné, byla by kniha lepší 🙂

  amaenium

  13.06.2016

  Sinův příběh je neuvěřitelný a neskutečně zajímavý. Tahle část knihy se mi četla velmi dobře a kdyby byla kniha jen tento skutečný příběh, bylo by to lepší.
  Dlouhé pasáže v pozadí, vsuvky a jiné až odborné ostavce mě nudily a nejraději bych je vynechala. Proto dávám tři hvězdičky.

  Karin_Kim55

  23.05.2016

  Bylo to velmi… emocionální. Osobně jsem jednu pasáž musela přeskočit, jelikož pro mě to bylo až moc.

  chlo0opek

  03.05.2016

  Musím říct, že jsem od této knihy čekal, že ji přečtu jedním dechem a budu prožívat s napětím se Sinem každý jeho krok. Bohužel se tak nestalo. Ačkoliv život Sina byl jistě hodně těžký, stejně mi jeho osoba k srdci nepřirostla. Člověk se asi nemá šanci jen tak rychle změnit po takové "výchově" a jelikož se Sin v táboře naučil jednat tak, aby se mu co nejsnáze podařilo přežít, stejně tak určitě bude jednat podobně i v soudobé společnosti, jak bylo i několikrát v knize vyjeveno. Sin si jistě brzy zvykne na život "celebrity v tomto oboru" a bude holt pro změnu on žít na úkor společnosti. Jak bylo popsáno i v knize, jakmile se na něj budou klást větší pracovní nároky, Sin je zkrátka nebude akceptovat, s prácí skončí a případné tak jeho neúspěchy bude svádět na jiné a společnost obecně:(. A když jeho "sláva" bude pohasínat, tak si "vzpomene" pro posílení své "obchodní značky" nějakou další zapomenutou historku z tábora (ať již na základě skutečnosti či si vymyslí – kdo to ověří?), aby jej to i nadále živilo. Happyend? Spíš zákon přežití…
  TAGS:

  Online Útek z tábora 14 ebook, Kniha Útek z tábora 14 FB2, Download Útek z tábora 14 PDF , Download Útek z tábora 14 MOBI, Online Útek z tábora 14 kniha, Zdarma Stažení Útek z tábora 14 IPhone, Online kniha Útek z tábora 14 PDF, Zdarma Útek z tábora 14 DJVU, Zdarma Stažení Útek z tábora 14 TXT, Stažení Útek z tábora 14 RTF, Online Útek z tábora 14 FB2 , e-kniha Útek z tábora 14 stažení TXT, Zdarma Útek z tábora 14 stažení kniha, e-kniha Útek z tábora 14 download MOBI, Stažení Útek z tábora 14 IPad, Číst Útek z tábora 14 MOBI, Číst Útek z tábora 14 DOC, Zdarma Útek z tábora 14 AWZ, Download e-kniha Útek z tábora 14 iPad , Zdarma Útek z tábora 14 DJVU, Download Útek z tábora 14 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Útek z tábora 14 DVD, Číst Útek z tábora 14 TXT, Book Útek z tábora 14 stažení DJVU, Útek z tábora 14 stažení kniha zdarma, Útek z tábora 14 stažení kniha pdf zdarma, Útek z tábora 14 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Útek z tábora 14 pdf zdarma, Útek z tábora 14 stažení kniha epub zdarma, Útek z tábora 14 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply