Uzdrav své tělo A-Z Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Uzdrav své tělo A-Z Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Uzdrav své tělo A-Z Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Uzdrav své tělo A-Z


Kniha v českém jazyce!


Stažení Uzdrav své tělo A-Z zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Uzdrav své tělo A-Z (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Uzdrav své tělo A-Z zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Uzdrav své tělo A-Z.pdf (EUR-0.00)

  Uzdrav své tělo A-Z.epub (EUR-0.00)

  Uzdrav své tělo A-Z.doc (EUR-0.00)

  Uzdrav své tělo A-Z.txt (EUR-0.00)

  Uzdrav své tělo A-Z.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Uzdrav své tělo A-Z.PDF – (EUR 0.00);

  Uzdrav své tělo A-Z.MOBI – (EUR 0.00);

  Uzdrav své tělo A-Z.EPUB – (EUR 0.00);

  Uzdrav své tělo A-Z.DOC – (EUR 0.00);

  Uzdrav své tělo A-Z.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  You Can Heal Your Life A-Z (2001)

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Pragma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  majuska88

  17.07.2017

  Kniha kterou otevírám , když se u mne objeví jaké koliv zdrav. problémy

  Petřvalda

  06.04.2017

  Musím říct, že kdybych předtím nečetla knihu od paní Hay "Miluj svůj život", asi bych tuto otráveně odložila, protože by mi spousta věcí nedávala smysl a u hodně tvrzení by mi přišlo, že jsou vytržená z kontextu. Osobně myslím, že pokud někdo hledá odpovědi na zdravotní problémy, více se dozví právě v knize Miluj svůj život, kde je vše krásně vysvětleno, tuto pak vzít pouze jako doplnění informací…

  P-Verca

  12.09.2016

  Stejně tak, jak nám muže prospívat pozitivní životní styl, tak nám může negativní životní styl škodit. Je to taková skvělá menší biblička jak z těch napáchaných škod ven.

  Eva88

  22.08.2016

  Hezká knížka. Pro někoho může být plná nicneříkajících blábolů, pro jiného je biblí. Pro mě důležitá myšlenka, jak moc nás ovlivňuje pozitivní myšlení a jak si sami sobě (i nevědomky) způsobujeme různé komplexy a nemoci.

  Antis

  11.10.2015odpad!

  NE.

  Tato kniha pro mne znamenala nový rekord. Jsem skeptik, který nechce být pokrytcem, takže čas od času vezmu do ruky nějakou ezoterickou knihu a sám se přesvědčím, o čem mluví a jestli na tom něco nebude. Většinu z nich nečtu vcelku. Hledám pasáže, kde autor/ka vysvětluje proč bych se měl jejich radami řídit, případně jak ta která metoda funguje.

  Obyčejně to znamená, že knihu můžu s klidným svědomím odložit po přečtení úvodu. Knize Uzdrav své tělo od Luisy L. Hay se podařilo zdiskreditovat se už věnováním. V něm paní Hay prohlašuje, že poznatky v knize vycházejí z její subjektivních představ o světě, které jsou jak vágně vyjádřené, tak ničím nepodložené.

  Přemohl jsem se, zkusil jsem i úvod. Nebylo to lepší. Parafrázuji:

  "VÍM, co VÍM, protože to VÍM."

  Rád bych si dělal legraci, ale toto je to, co nám autorka říká. Sorry, madame Hay, Pepa v hospodě říkal něco jiného a Pepa VÍ všechno. A ta velká písmena. Ta jsem si nepřidal, abych se autorce vysmíval. Ta v knize skutečně jsou. Máloco zavání manipulací bez argumentů tak, jako když na vás někdo křičí z papíru.

  Někdo by řekl, že můj přístup je povrchní, špatný, že bych měl knihu dočíst do konce, než ji budu strhávat. Ale proč? Pokud mi paní Hay na začátku bez okolků řekne, ať vypnu rozum a kritické myšlení a prostě jí věřím, je to jediná věc, kterou o knize potřebuju vědět. Seznam chorob, jejich domnělých příčin a domnělých léčebných postupů je k ničemu, pokud je vám jasně řečeno, že si to všechno autorka cucá z prstu.

  Čili NE, děkuji, ale nejsem tak naivní, nesoudný a hloupý, abych vám toto spolkl. Toto nepovažuji ani za dobrý pokus. Odpad.

  barcc85

  29.03.2013

  Inspirativní přístup a pohled na řešení řady zdravotních problémů a potencionálních spouštěčů.
  Doporočuji, pro zamyšlení či pro řízení se tímto postojem léčení 🙂

  vesirena

  19.03.2012

  tuto knihu mám ve dvouch vydáních a každá je jiná vzhledem a také jinak působí…první vydání z roku 2002 je strohá a řekla bych pracovní…ta druhá je vydání z roku 2007…pravděpodobně byla předělána samotnou autorkou, protože je u ní uveden jiný rok vydání originálu…při podrobném prohlédnutí je to skoro stejné, ale asi zapůsobil i překlad, protože kniha z roku 2007 byla přeložena mužem a z r.2007 je přeložena ženou…význam stejný, ale jiná slova a lépe znějící a souznějící s mojí osobou. Graficky je tato kniha také lépe provedena a dovolila bych si říci, že potěší nejen myšlenku ale i oko…léčí prostě celá.  TAGS:

  Online Uzdrav své tělo A-Z ebook, Kniha Uzdrav své tělo A-Z FB2, Download Uzdrav své tělo A-Z PDF , Download Uzdrav své tělo A-Z MOBI, Online Uzdrav své tělo A-Z kniha, Zdarma Stažení Uzdrav své tělo A-Z IPhone, Online kniha Uzdrav své tělo A-Z PDF, Zdarma Uzdrav své tělo A-Z DJVU, Zdarma Stažení Uzdrav své tělo A-Z TXT, Stažení Uzdrav své tělo A-Z RTF, Online Uzdrav své tělo A-Z FB2 , e-kniha Uzdrav své tělo A-Z stažení TXT, Zdarma Uzdrav své tělo A-Z stažení kniha, e-kniha Uzdrav své tělo A-Z download MOBI, Stažení Uzdrav své tělo A-Z IPad, Číst Uzdrav své tělo A-Z MOBI, Číst Uzdrav své tělo A-Z DOC, Zdarma Uzdrav své tělo A-Z AWZ, Download e-kniha Uzdrav své tělo A-Z iPad , Zdarma Uzdrav své tělo A-Z DJVU, Download Uzdrav své tělo A-Z e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Uzdrav své tělo A-Z DVD, Číst Uzdrav své tělo A-Z TXT, Book Uzdrav své tělo A-Z stažení DJVU, Uzdrav své tělo A-Z stažení kniha zdarma, Uzdrav své tělo A-Z stažení kniha pdf zdarma, Uzdrav své tělo A-Z pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Uzdrav své tělo A-Z pdf zdarma, Uzdrav své tělo A-Z stažení kniha epub zdarma, Uzdrav své tělo A-Z ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply