Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese


V poslední době zaznamenaly neurologické vědy i psychologie v souvislosti s výzkumy radikální změny. Tyto změny se projevily zejména v oblasti neuro-emocionální terapie v integraci s podněty na určité části těla, s regularizací srdečního rytmu a synchronizací biologických hodin, s fyzickým cvičením, působením mastných kyselin "omega-3", technikami "afektivní komunikace". Autor ve své knize podává čtivým způsobem příběhy lidí, u nichž se projevilo akutní duševní onemocnění (stres, úzkosti, deprese…), a ukazuje průběh jejich léčby obvyklými postupy s podáváním léků a s využitím metod, které se praktikují prostřednictvím tělesných podnětů, jež navazují na přirozené mechanismy "emočního mozku", a pomáhají najít ztracenou rovnováhu. Autor podává i srozumitelný výklad výzkumů, ověřování a výsledků terapie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.pdf (EUR-0.00)

  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.epub (EUR-0.00)

  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.doc (EUR-0.00)

  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.txt (EUR-0.00)

  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.PDF – (EUR 0.00);

  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.MOBI – (EUR 0.00);

  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.EPUB – (EUR 0.00);

  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.DOC – (EUR 0.00);

  Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Guérir le stress, l’anxiété et la dépression sans médicaments ni psychanalyse (2003)

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Janek

  01.11.2017

  Zajímavý pohled na lidskou psychiku s mnoha užitečnými návody, které – s tím se musí počítat! – nebudou jistě fungovat v každé situaci, nepomohou úplně každému.
  Přesto jsou to návody velmi inspirativní, stojí za pokus.

  Chmur

  12.03.2017

  Velmi zajímavá kniha. Myslím, že mnohé postupy skutečně mohou pomoci. O srdeční koherenci existují opravdu zajímavé a celkem důvěryhodné studie. Je ale těžké se ji sám naučit. Zkouším to tak 14 dní a pořád mi to nejde:-) Metodu EMDR používají i někteří atestovaní psychterapeuti u nás. Co se týká mastných kyselin, tak je to opravdu zajímavý spor mezi mnohými studiemi, doporučuji projít si wikipedii v angličtině. I další postupy uváděné v knize lze použít. Nejsem si ale jistý, že by pomohli všem. Spíš asi ne. Někdy jsem měl pocit, že zmiňované postupy řeší následky, ale ne příčiny psychických problémů. Knihu však doporučuji. Minimálně je zajímavá. Je však potřeba číst ji kriticky a sdělované informace si ověřovat.

  magnolia

  11.06.2016

  Kniha je zajímavá, užitečná, srozumitelná a většina doporučení se dá určitě aspoň vyzkoušet. Dozvěděla jsem se důležité informace o mozku, srdci a mezilidských vztazích, doplněné konkrétními příběhy pacientů. Přečetla jsem ji se zaujetím, i když jsem původně myslela, že ji budu prokládat nějakou beletrií. Jsem ráda, že ji mám v knihovně – má krásnou obálku i obsah a při jejím čtení mi bylo hezky.

  SelkaNika

  27.01.2016

  Rozhodně zajímavá kniha, která může být přínosem pro každého, přičemž záleží, kdo si z toho co vezme. Osobně mi ale některé popisované případy , zejména u prvních kapitol, přišly těžko uvěřitelné, vzhledem k tak dobrým výsledkům (ale možná to byl jen můj problém, protože se za vším snažím hledat logický mechanismus – a to v psychice někdy nemusí vyjít). Zbytek knihy to však zachránil, zejména umění emoční komunikace a doporučuji k přečtení.

  luciefeix

  09.07.2015

  velice dobrá knihy která vás poučí a hodně vám toho dá

  harama

  16.02.2015

  Výborná kniha pro všechny, kteří bojují s více, než pouhým stresem. Nikdy jsem netušil, že může kniha uzdravovat. Ale v tomto případě to platí, byť značný podíl hraje placebo efekt. Nicméně silně doporučuji – velmi čtivá kniha.

  Karmachiale

  15.06.2014

  Dobrá kniha.  TAGS:

  Online Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese ebook, Kniha Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese FB2, Download Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese PDF , Download Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese MOBI, Online Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese kniha, Zdarma Stažení Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese IPhone, Online kniha Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese PDF, Zdarma Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese DJVU, Zdarma Stažení Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese TXT, Stažení Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese RTF, Online Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese FB2 , e-kniha Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese stažení TXT, Zdarma Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese stažení kniha, e-kniha Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese download MOBI, Stažení Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese IPad, Číst Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese MOBI, Číst Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese DOC, Zdarma Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese AWZ, Download e-kniha Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese iPad , Zdarma Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese DJVU, Download Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese DVD, Číst Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese TXT, Book Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese stažení DJVU, Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese stažení kniha zdarma, Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese stažení kniha pdf zdarma, Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese pdf zdarma, Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese stažení kniha epub zdarma, Uzdravení bez léků: cesta ze stresu, úzkosti a deprese ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply