Václav IV. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Václav IV. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Václav IV. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Václav IV.


Autor se v knize vyrovnává jedinečným způsobem s bohatou snůškou pramenů a literatury, což mu umožňuje skoncovat s mýtem o Václavu IV. jako „lidovém králi“, v marxistické literatuře obvyklým. Nezaujatý čtenář si po přečtení Spěváčkovy monografie odnese historické pravdě odpovídající představu o Václavu IV. jako člověku vnitřně rozháraném, oddaném alkoholu, sexuální nevázanosti, nezvládané prchlivosti a krutosti, což bylo hlavní příčinou jeho vladařských neúspěchů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Václav IV. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Václav IV. (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Václav IV. zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Václav IV..pdf (EUR-0.00)

  Václav IV..epub (EUR-0.00)

  Václav IV..doc (EUR-0.00)

  Václav IV..txt (EUR-0.00)

  Václav IV..mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Václav IV..PDF – (EUR 0.00);

  Václav IV..MOBI – (EUR 0.00);

  Václav IV..EPUB – (EUR 0.00);

  Václav IV..DOC – (EUR 0.00);

  Václav IV..TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Velké monografie Lucemberků (2.)

  Žánr:
  Literatura česká, Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  piroušek

  12.08.2017

  velmi pěkná historická kniha od erudovaného historika, není lehká na čtení,není to oddychovka,ale naprosto uceleně získá čtenář obraz doby a člověka.

  tomas8187

  20.08.2015

  Výborný životopis, jen je třeba trochu přimhouřit oči u pasáží o "revolučním" husitském hnutí, které jsou přece jen poplatné době vydání knihy. Kniha je skvělý a velmi podrobný studijní materiál, s čímž také souvisí její rozsah a množství faktografického materiálu.

  marekarel

  02.08.2015

  Čtení není úplně jednoduché, ale jedná se o komplexní rozbor doby a života Václava IV. Na historiografickou literaturu je to vcelku čtivé.

  Marhola

  22.05.2015

  knihu jsem bohužel přečetla jen do poloviny. Jsou to jn fakta, fakta, fakty. Kdy, kde, kdo co podepsal, schválil, udělal apod. Nejsem historik a toto na mě bylo příliš.

  Recycler

  31.12.2014

  Skvostný životopis. Bezpočet detailů ze života Václava i ostatních dobových postav. Vynikajicí.

  KikiZ

  02.05.2014

  Knihou jsem se prokousávala poměrně dlouhou dobu, ale docela mě bavila a i přes rozsáhlost jsem se v ní kupodivu příliš neztrácela. Kniha je primárně určena řekla bych především studentům historie, k nimiž se také počítám. K Václavu IV. mám, i přesto že to byl pěkný holomek, určité sympatie, neboť i já sama mám bohužel často sklon věci neřešit a nechat je plynout a lenoch jsem tak trochu taky. Jen k tomu vínu nemám tak pozitivní vztah jako on.

  zuza.floderova

  25.04.2014

  Kniha je dobrá ke studijním účelům, našla jsem v ní vše co jsem potřebovala vědět. Vřele doporučuji 🙂  TAGS:

  Online Václav IV. ebook, Kniha Václav IV. FB2, Download Václav IV. PDF , Download Václav IV. MOBI, Online Václav IV. kniha, Zdarma Stažení Václav IV. IPhone, Online kniha Václav IV. PDF, Zdarma Václav IV. DJVU, Zdarma Stažení Václav IV. TXT, Stažení Václav IV. RTF, Online Václav IV. FB2 , e-kniha Václav IV. stažení TXT, Zdarma Václav IV. stažení kniha, e-kniha Václav IV. download MOBI, Stažení Václav IV. IPad, Číst Václav IV. MOBI, Číst Václav IV. DOC, Zdarma Václav IV. AWZ, Download e-kniha Václav IV. iPad , Zdarma Václav IV. DJVU, Download Václav IV. e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Václav IV. DVD, Číst Václav IV. TXT, Book Václav IV. stažení DJVU, Václav IV. stažení kniha zdarma, Václav IV. stažení kniha pdf zdarma, Václav IV. pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Václav IV. pdf zdarma, Václav IV. stažení kniha epub zdarma, Václav IV. ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply