Velké trápení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Velké trápení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Velké trápení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Velké trápení


Kniha v českém jazyce!


Stažení Velké trápení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Velké trápení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Velké trápení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Velké trápení.pdf (EUR-0.00)

  Velké trápení.epub (EUR-0.00)

  Velké trápení.doc (EUR-0.00)

  Velké trápení.txt (EUR-0.00)

  Velké trápení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Velké trápení.PDF – (EUR 0.00);

  Velké trápení.MOBI – (EUR 0.00);

  Velké trápení.EPUB – (EUR 0.00);

  Velké trápení.DOC – (EUR 0.00);

  Velké trápení.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (30)

  Přidat komentář

  tereza0319

  22.11.2017

  To snad ani není pro děti, ten příběh je psycho! Asi v jedenácti jsem to četla pořád dokola.

  intelektuálka

  30.07.2017

  Helenu Šmahelovou jsem přečetla v mládí celou a tato se mi moc líbila. A děvčatům se bude líbit pořád.

  mirunda

  22.07.2017

  Byla jsem smutná z celého příběhu. Jako matka nechápu, že někdo dokázal dítě odložit do dětského domova jen tak. Touto knihou plním bod výzvy Oblíbená kniha rodičů …

  EvikU.

  09.04.2017

  Moc se mi líbila. Četba k maturitě. Všem doporučuji, četla se krásně.

  myšanek

  03.03.2017

  Líbila se mi doporučuji vám ji a ještě jsem pochopila o co té spisovatelce jde. Jde jí o to aby jsme si uvědomili o co je to domov

  babicka_amalka

  16.02.2017

  nebavilo mě, asi proto, že na dívčí románky mě nikdy moc neužilo

  Hanulka25

  12.02.2017

  Oblíbená knížka mého dětství i mládí. Hlavní hrdinku jsem milovala i litovala a knížku jsem přečetla snad 100x.

  Morčička

  26.12.2016

  Moc hezká a milá kniha.

  kamila234

  31.05.2016

  KDYŽ JE MI HODNĚ SMUTNO TAK JÍ ČTU , A ZLEPŠÍ MÍ BLBOU NÁLADU.

  Nini650

  24.05.2016

  Tuto knihu jsem četla několikrát a vždy mi pomohla překonat moje velká trápení… Je to krásně napsaná knížka nejen pro mladší čtenáře, ale i starší 🙂

  ThrisaManx

  22.05.2016

  Tuto knížku mi dala mamka, byla to její oblíbená z dětství. Pak jsem se sama pokoušela napsat pár příběhů z prostředí dětského domova, protože mne to tenkrát opravdu zaujalo. Snad se k ní ještě někdy po letech dostanu.

  blanickaa1

  13.01.2016

  Moje dětství. Miluji tuto knihu a díky čtenářské výzvě jsem se k ní po těch letech vrátila. A užila jsem si to, od začátku až do konce.

  sabca

  12.01.2016

  Tak jsem kvůli Čtenářské výzvě oprášila mojí nejoblíbenější knihu z dětství. V době kdy jsem jí četla poprve, tak jsem byla ve věku hlavní hrdinky. Proto ji dneska už nehodnotím. Ale v té době byla pro mě krásná

  angelice

  04.12.2015

  Kniha je střízlivá i citlivá, jednoduchá i bohatá na detaily. Dualita mezi obyčejností dne a rozkošných drobností v něm je opravdu dech vyrážející.

  edith79

  29.09.2015

  Tato knížka je neskutečně dojemná od začátku až do konce. Troufla bych si říci, že nejlepší a nejpůsobivější dílo autorky. Četla jsem ji od dětství snad padesátkrát a dojímá mě stále víc a víc. Mám ráda knihy ze kterých je cítit úcta a pouto k rodičům, ať už nás v životě potká cokoliv. Děkuju paní Šmahelová.

  hojchna

  03.09.2015

  KNihu jsem několikrát četla jako malá, lákalo mě prostředí dětského domova. Ale nikdy, ani teď, jsem nepochopila, proč tam Jana musela jít?

  Always a reader

  09.07.2015

  Knižku už jsem četla před nějákou dobou a vím, že jsem jí četla s obtížemi-příliš mě nezaujala

  Damato

  02.06.2015

  Všechny knihy paní Šmahelové jsem jako mladá milovala, všechny jsou psané pro mladé dívky a ač psané před lety, jsou pořád aktuální. Tuto knihu jsem četla pořád dokola a myslím, že i vnučky – až přijde jejich čas na knihy- si ji rády přečtou

  Necromortis

  05.05.2015

  Bylo mi Jany líto od začátku do konce. Podle mě by její rodiče, hlavně tatínek, zasloužil tak akorát po držce.
  I když ono ani maminka nebyla tak úplně košer, včetně té rádobykamarádky Věry. Tohle dílo je krásným příkladem toho, co se může stát, když jsou rodiče příliš sobečtí a je jim jedno, nebo ani nevidí, že jejich srágory na děti působí. Omlouvám se za hrubší slova, ale je to tak.

  Rade

  01.04.2015

  Je to tak, kniha mého dětství, čteno hodně dávno…a stále si pamatuji detaily; velmi působivé. A už tehdy mi bylo divné (i moji rodiče se rozvedli, když jsem byla dítě), že v podstatě milující rodiče odložili dítě na mnoho měsíců do dětského domova, jen aby měli "klid na rozvod".

  Lidudu

  04.08.2014

  Tuhle knížku miluju! Vracím se k ní stále dokola a asi mě nikdy neomrzí, i když u toho trpím jak pes. Je tak úžasně napsaná, tak silná, že máte pocit jako byste všechny strasti prožívali na vlastní kůži. Prostě skvělé

  Atuin

  27.05.2014

  To je knížka mého dospívání, patří mezi ty dívčí romány které si rádá přečtu i dospělosti. Znám sice úplně zpaměti, ale to je zcela jedno.

  míša.m

  23.05.2014

  Tuto knihu jen a jen doporučuji. Byla to má první přečtená kniha a doteď si na ni pamatuji :).

  pajatp

  11.12.2013

  Super knížka pro dospivajici slecny, ja se k ni vratila i ted v dospelosti a precetla behem jednoho dne 😀 doporucuji…

  misssicccka

  11.05.2013

  Tohle je knížka dětství mého a moji sestry. Mamka nám ji četla před spaním, když jsme byli ne úplně malé. Vím, že to byl pro mě strašně silný příběh a zážitek.

  julika

  30.12.2012

  Nádherná kniha. Silně na mě zapůsobila.Pěkný konec.

  Selinute

  04.11.2012

  Jako malá jsem ji četla několikrát. Působivé čtení. Prostředí dětského domova to byl jeden velký smutek, kterého jsem se nemohla dlouho zbavit a byla jsem štastná, že se mi nic podobného nemůže stát.

  dark.ma93

  01.06.2012

  Tohle by si měl každý v dospívání přečíst! Aby si uvědomil, že funkční rodina taková samozřejmost není! Příběh osloví lidi na příč generacemi… zní autenticky a vtáhne vás

  maryzka

  11.05.2012

  Knihu jsem měla pujčenou z knihovny a četla jsem ji tak že jsem prošvihla termín vrácení

  1alena1

  19.08.2011

  Jak už je uvedeno v ostatních komentářích,je to kniha našeho dětství či mládí. V té době tolik knih pro mládež jako dnes nebylo na výběr a hlavně nebyl počítač a mladí opravdu četli. Myslím, že tuto knihu, perfektně napsanou, si ve své době oblíbil každý čtenář a je škoda, že se už dnes v knihovnách nepůjčuje. Nemám nic proti knihám o upírech, vetřelcích apod., ale dnešní mládeži by opravdu velmi prospělo, kdyby více četli také i knihy o vztazích mezi lidmi, o dobru a zlu v životě lidském. Vřele doporučuji a určitě se k ní ještě vrátím a připomenu i svému okolí.  TAGS:

  Online Velké trápení ebook, Kniha Velké trápení FB2, Download Velké trápení PDF , Download Velké trápení MOBI, Online Velké trápení kniha, Zdarma Stažení Velké trápení IPhone, Online kniha Velké trápení PDF, Zdarma Velké trápení DJVU, Zdarma Stažení Velké trápení TXT, Stažení Velké trápení RTF, Online Velké trápení FB2 , e-kniha Velké trápení stažení TXT, Zdarma Velké trápení stažení kniha, e-kniha Velké trápení download MOBI, Stažení Velké trápení IPad, Číst Velké trápení MOBI, Číst Velké trápení DOC, Zdarma Velké trápení AWZ, Download e-kniha Velké trápení iPad , Zdarma Velké trápení DJVU, Download Velké trápení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Velké trápení DVD, Číst Velké trápení TXT, Book Velké trápení stažení DJVU, Velké trápení stažení kniha zdarma, Velké trápení stažení kniha pdf zdarma, Velké trápení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Velké trápení pdf zdarma, Velké trápení stažení kniha epub zdarma, Velké trápení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply