Věř ve svého boha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Věř ve svého boha Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Věř ve svého boha Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Věř ve svého boha


Čtyři ženy se před nepřátelským světem i vlastní minulostí skryly do kláštera, ten však surově přepadnou vojáci plukovníka Acoca. Podezírají církev, že pomáhá Baskům, a hledají tam vůdce baskického hnutí. Z vypáleného kláštera prchnou Megan, Tereza, Graciela a Lucia za dramatických okolností. Jak se jim změní osudy? Vrátí se ještě do kláštera, nebo si zvolí mezi láskou a bohatstvím?Kniha v českém jazyce!


Stažení Věř ve svého boha zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Věř ve svého boha (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Věř ve svého boha zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Věř ve svého boha.pdf (EUR-0.00)

  Věř ve svého boha.epub (EUR-0.00)

  Věř ve svého boha.doc (EUR-0.00)

  Věř ve svého boha.txt (EUR-0.00)

  Věř ve svého boha.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Věř ve svého boha.PDF – (EUR 0.00);

  Věř ve svého boha.MOBI – (EUR 0.00);

  Věř ve svého boha.EPUB – (EUR 0.00);

  Věř ve svého boha.DOC – (EUR 0.00);

  Věř ve svého boha.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Sands of time (1988)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  Danago

  21.08.2017

  Autor v knížce rozvíjí příběhy čtyř žen, které se před světem a svou minulostí uchýlily do bezpečí kláštera. Při přepadení kláštera se jenom těmto dívkám povede uprchnout. Putují v doprovodu baskických povstalců. Pouť je , ale velmi vyčerpávající a nebezpečná , zažívají strádání a zlé okamžiky . Tyto zážitky osudy všech dívek úplně změní.
  Sidney Sheldon je můj oblíbený autor , ale tato knížka mě bohužel trochu zklamala. Postrádá akčnost, napětí a dobrodružství. V některých chvílích mě příběh dokonce nudil. Autor má mnohem lepší knížky.

  Danilla

  26.04.2017

  Ač mám tohoto spisovatele moc ráda, kniha mě podle obsahu moc nezaujala ale jinou knihu jsem neměla při ruce, tak jsem se dala do čtení. První stránky mě nezaujaly ale pak dostal děj "sešup" a nevěděla jsem kdy přestat číst. Za mě rozhodně výborná kniha:-)

  Veeris

  02.03.2017

  Zase jiny zajimavy namet, je fajn kdyz ma spisovatel velky rozsah fantazie a jeho knizky se nepodobaji jedna druhe. Takove knihy mi aspon ulpi v pameti. Sice jsou akce hlavnich hrdinu vzdy nerealne (maji fakt "superschopnosti") ale dobre se to čte:D

  adlenka

  27.01.2017

  Příběh dobrý, některé pasáže baví víc, jiné nudí, konec pro mě zklamání. Za mě je to průměr, dalo se přečíst, ale za pár měsíců nebudu mít tušení, o čem že to bylo. Ale budu vědět, že znovu číst nemusím.

  hana4834

  24.01.2017

  Zajímavá a napínavá kniha až do konce

  Elea

  16.01.2017

  Naprosto souhlasím s komentářem Kuti, pro mě to byla první kniha autora a určitě se k němu ještě vrátím.

  Terry11

  31.01.2016

  "Kdysi dávno četla o civilizaci, která věřila, že jestliže člověk zachránil život někomu druhému, stál se za něj zodpovědný."

  Asi čtu Sheldona ve špatném pořadí – od nejlepšího k horšímu. Tím nejlepším myslím Hněv andělů. Nebo autor u pozdějších děl vyměkl.
  Mínus bod za útěk od oltáře, tak se prostě ubližovat nemá, mínus bod za ostatní neuvěřitelné happyendy. Tak a teď si od něj musím nějaký čas odpočinout.

  regulax

  23.11.2015

  Čtivé, zajímavé a napínavé zároveň!!!

  ovpana

  25.12.2014

  Bezvadná kniha,je napínavá až do konce zároven se něco dozvíme i o španělském prostředí

  rebo

  31.10.2013

  Zajímavá kniha, která se dobře četla. Obsahově je odlišná od jiných knih S. Seldona. Mě se z jeho knih, které jsem četla líbila nejvíce.

  kika 13

  19.01.2013

  Pěkný román plný napětí a dobře se četl.

  tylka

  29.11.2012

  Mám rada knížky od Sheldona, ale tahle patřík těm slabším.

  javirgo

  16.11.2012

  Shoduji se a souhlasím s komentářem kuti
  Mám ráda napínavé a poutavé příběhy. Pokud mě kniha navíc poučí je to jen další plus a tento román patří právě mezi takové. O baskické teroristické organizaci ETA jsem dosud moc nevěděla a zde je vše uprostřed děje dobře a jednoduše popsané. Možná pro celkové vyznění románu trochu s nadsázkou, ale alespoň již o tom něco vím. Jen ten hodně šťastný konec s přihlédnutím k dramatickým událostem mi také moc neseděl. Jinak ale opět velmi dobře napsaný román a těším se na další.

  kuti

  17.06.2012

  Bezvadná kniha. Nejen zajímavý a napínavý děj. Ale člověk se z ní i hodně dozví. O Španělsku, o klášterech, ale i o motivacích a duševních postojích žen, jenž se odhodlají věnovat celý svůj život Ježíši Kristu. I když na můj vkus bylo na závěr až příliš happy endů.

  Jack Bauer

  24.01.2012

  Vynikající barvitě napsaná kniha, která vás přesvědčivě vtáhne do španělského prostředí. Opět mistrovské dílo Sidneyho Sheldona.  TAGS:

  Online Věř ve svého boha ebook, Kniha Věř ve svého boha FB2, Download Věř ve svého boha PDF , Download Věř ve svého boha MOBI, Online Věř ve svého boha kniha, Zdarma Stažení Věř ve svého boha IPhone, Online kniha Věř ve svého boha PDF, Zdarma Věř ve svého boha DJVU, Zdarma Stažení Věř ve svého boha TXT, Stažení Věř ve svého boha RTF, Online Věř ve svého boha FB2 , e-kniha Věř ve svého boha stažení TXT, Zdarma Věř ve svého boha stažení kniha, e-kniha Věř ve svého boha download MOBI, Stažení Věř ve svého boha IPad, Číst Věř ve svého boha MOBI, Číst Věř ve svého boha DOC, Zdarma Věř ve svého boha AWZ, Download e-kniha Věř ve svého boha iPad , Zdarma Věř ve svého boha DJVU, Download Věř ve svého boha e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Věř ve svého boha DVD, Číst Věř ve svého boha TXT, Book Věř ve svého boha stažení DJVU, Věř ve svého boha stažení kniha zdarma, Věř ve svého boha stažení kniha pdf zdarma, Věř ve svého boha pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Věř ve svého boha pdf zdarma, Věř ve svého boha stažení kniha epub zdarma, Věř ve svého boha ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply