Vesnická a městská myš Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vesnická a městská myš Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vesnická a městská myš Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vesnická a městská myš


Dva bratranci myšáci žijí zcela odlišnými životy. Venkovský myšák Lojzík pěstuje dýně a žije poklidným životem v malé vesničce, zatímco městský myšák Lexík je bankéř a žije akčním životem v rušném městě. Poté, co k sobě navzájem přijedou na návštěvu, aby okoukli, jak dobře si žije ten druhý, dospějí k názoru, že stejně každý má právě ten svůj život nejraději a že městská myš přece jen patří do rušného města a polní myš má své místo na klidném venkově.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vesnická a městská myš zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vesnická a městská myš (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vesnická a městská myš zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vesnická a městská myš.pdf (EUR-0.00)

  Vesnická a městská myš.epub (EUR-0.00)

  Vesnická a městská myš.doc (EUR-0.00)

  Vesnická a městská myš.txt (EUR-0.00)

  Vesnická a městská myš.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vesnická a městská myš.PDF – (EUR 0.00);

  Vesnická a městská myš.MOBI – (EUR 0.00);

  Vesnická a městská myš.EPUB – (EUR 0.00);

  Vesnická a městská myš.DOC – (EUR 0.00);

  Vesnická a městská myš.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Poljski miš i gradski miš (2014)

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Informatorium
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Liilith

  02.05.2017

  Název knihy Vesnická a městská myš dává tušit, že bude o dvou myškách z různých prostředí. Je tomu tak, ale způsob, jakým jsou nejmenším čtenářům rozdíly mezi městskou a vesnickou myší předestřeny, musí nadchnout všechny pedagogické pracovníky i rodiče věnující se svým ratolestem. Naprosto nenásilně je v příběhu vylíčen poklidný život myšáka Lojzíka a uspěchaný životní styl městského bankéře Lexíka. Jelikož jsou to bratranci a neviděli se skoro deset let, dojde k jejich setkání. Příběh mohou děti povyprávět i díky nádherným ilustracím Andrey Petrlik. Ty zobrazují základní rozdíly mezi myšáky – vesnický Lojzík má na sobě kalhoty „zahradníky“ a v rukou drží mrkev, „kravaťák“ Lexík prakticky neodkládá svůj mobil a disponuje i hands-free…

  zuzi1162

  26.08.2015

  Moc krásně ilustrovaný příběh vtsvětlující dítěti, že život na vesnici a ve městě se poněkud liší. Jen mi přišlo trošku škoda, že ten život na vesnici byl prezentován jako ten lepší – nebo mi to tak trochu přišlo. Městká myš byla pořád jen uspěchaná a nic nestíhala. Ale co vysvětlit dětem, kteří bydlí ve městě, aby neměly pocit, že žijí špatně?

  bibi.r

  14.04.2015

  Zajímavě pojatý kontrast dvou životních stylů :).

  ivana53

  07.04.2015

  Mimořádné obrázky a vtipný příběh. Městská myš bankéř s mobilem "přilepeným na uchu", která nic nestíhá, je dokonalá!  TAGS:

  Online Vesnická a městská myš ebook, Kniha Vesnická a městská myš FB2, Download Vesnická a městská myš PDF , Download Vesnická a městská myš MOBI, Online Vesnická a městská myš kniha, Zdarma Stažení Vesnická a městská myš IPhone, Online kniha Vesnická a městská myš PDF, Zdarma Vesnická a městská myš DJVU, Zdarma Stažení Vesnická a městská myš TXT, Stažení Vesnická a městská myš RTF, Online Vesnická a městská myš FB2 , e-kniha Vesnická a městská myš stažení TXT, Zdarma Vesnická a městská myš stažení kniha, e-kniha Vesnická a městská myš download MOBI, Stažení Vesnická a městská myš IPad, Číst Vesnická a městská myš MOBI, Číst Vesnická a městská myš DOC, Zdarma Vesnická a městská myš AWZ, Download e-kniha Vesnická a městská myš iPad , Zdarma Vesnická a městská myš DJVU, Download Vesnická a městská myš e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vesnická a městská myš DVD, Číst Vesnická a městská myš TXT, Book Vesnická a městská myš stažení DJVU, Vesnická a městská myš stažení kniha zdarma, Vesnická a městská myš stažení kniha pdf zdarma, Vesnická a městská myš pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vesnická a městská myš pdf zdarma, Vesnická a městská myš stažení kniha epub zdarma, Vesnická a městská myš ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply