Vinnetou II – Na válečné stezce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vinnetou II – Na válečné stezce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vinnetou II – Na válečné stezce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vinnetou II - Na válečné stezce


Nejslavnější indiánský příběh o přátelství, čestnosti a odvaze náčelníka Apačů Vinnetoua a jeho bílého bratra Old Shatterhanda se u nás stal legendou. Příběh vyjde ve třech svazcích v nezkrácené podobě, v nichž naleznete skvělé ilustrace mistra Zdeňka Buriana. Není mnoho knižních titulů, na které by kluci tak vzpomínali, jako na knižního Vinnetoua před šedesáti roky. Věřte, že ty knihy jsou živé dodnes.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vinnetou II – Na válečné stezce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vinnetou II – Na válečné stezce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vinnetou II – Na válečné stezce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vinnetou II – Na válečné stezce.pdf (EUR-0.00)

  Vinnetou II – Na válečné stezce.epub (EUR-0.00)

  Vinnetou II – Na válečné stezce.doc (EUR-0.00)

  Vinnetou II – Na válečné stezce.txt (EUR-0.00)

  Vinnetou II – Na válečné stezce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vinnetou II – Na válečné stezce.PDF – (EUR 0.00);

  Vinnetou II – Na válečné stezce.MOBI – (EUR 0.00);

  Vinnetou II – Na válečné stezce.EPUB – (EUR 0.00);

  Vinnetou II – Na válečné stezce.DOC – (EUR 0.00);

  Vinnetou II – Na válečné stezce.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vinnetou (2.)

  Originální název:

  Winnetou der Rote Gentleman (1893)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Toužimský a Moravec
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  ZÓNA

  17.11.2017

  Western, to jsou Indiáni, nekonečné prérie, volně pobíhající mustangové, ale také zálesáci, bez kterých by tato literární série nebyla tím, čím je…
  A právě příběh Old Deatha mi učaroval…
  Každý díl Vinnetoua něčím ohromí a v tomto mi byl blízkým právě tento vyzáblý muž…
  Vždy na něho budu vzpomínat s láskou a slzou v oku.
  A jeden nesplněný sen…
  Málokdy se odvolávám na filmaři zpracovanou literární předlohu. V druhém díle jsem na svého Old Deatha čekal marně. A nejen proto má u mě filmové zpracování Vinnetoua nejeden vroubek… Myslím, že zaslouženě…

  RudýOnkel

  23.07.2017

  Bylo mi docela smutno, když jsem nenašel příběh o Sans-Earovi a jeho pomstě, proto doporučuju číst starší třídílné vydání, kde oproti dvoudílnému byly "navíc" původní 2 příběhy (již zmiňovaný Sans-Ear a Old Death). Kniha je jinak ovšem vynikajícně napsaná, rychle se čte, dojmy mám jen nejlepší, postavy jsou krásně odděleny, žádné podrazy atd. Prostě pravá srdnatost hlavních hrdinů a "šmejdství" šmejdů

  Příběh 8/10

  Romance 2/10
  Akce 10/10
  Humor 2/10
  Napětí 7/10

  vlkodlaq

  05.11.2016

  Klasika, na které jsem vyrůstal. May byl velice talentovaný spisovatel a "Vinnetouovky", Old Surehand a Old Firehand jsou stále mé nejoblíbenější "Májovky".

  Gracian1964

  18.10.2016

  Po prvom diely som automaticky siahol za druhým, keďže ležal príhodne na mikrovlnke spolu s tretím dielom, ktorý som otvoril vzápätí po dočítaní druhého…áno, súhlasím s predchádzajúcim komentárom, miestami to pôsobí naozaj roztrieštene, ale neprekážalo mi to…čítal som to už neraz, ale na mnohé som medzitým zabudol, tak som si to aspoň trochu osviežil v pamäti…tiež som si všimol istú teplú vlnu medzi hlavnými predstaviteľmi a veľmi ma to pobavilo…škoda, že Old Death dopadol, ako dopadol…

  Torgal

  26.08.2016

  Oslavné ódy o význame Winnetoua na moje detstvo som napísal už v komentári k prvému dielu, pri druhom budem objektívnejší. Aj dnes si stojím za tým, že prvá časť funguje takmer dokonale, no pri „dvojke“ to už ani zďaleka neplatí. Úvod vôbec nenadväzuje na koniec predošlého dielu a tak si musíme čítať skratkovité rozprávanie o tom, ako sa Old Shatterhand stáva súkromným očkom, pričom všetci čakajú na pokračovanie dobrodružstiev s Winnetouom. Časom sa samozrejme dočkáme aj toho, ale pri tom všetkom je cítiť značná roztrieštenosť príbehu. Všetky dobrodružstvá pôsobia dojmom náhodných stretnutí (pričom viac ako náhodu pripomínajú deus ex machina), často krát sú opísané tak úsporne, že ani poriadne nevyznejú (príkladom absolútneho nezvládnutia dramatického písania je vyvrcholenie honby za Ohlertom) za ktorými nasledujú veľké skoky v čase a priestore. Skrátka, kniha pôsobí dojmom zbierky poviedok, ktoré niekto nasilu natlačil do jedného textu. Okuliare nostalgie sú ale veľmi mocná vec a tak som si jednotlivé epizódky (námatkovo: parník, ku-klux-klan, hacienda, Komančovia, vlak,…) stále náramne užil. 7+/10 PS: Keď to čítam teraz, tak vzťah Old Shatterhanda s Winnetouom pôsobí miestami neuveriteľne teplo, viď citácia z knihy: „Veď som sa dozvedel takú neobyčajnú vec: môj Winnetou kedysi ľúbil dievča.“

  Airin

  22.07.2016

  Příběh byl napínavý od začátku do konce! Nebyla kapitola, která by mě nebavila! Neustále se něco dělo, ostatně jak je tomu na Divokém Západě v mayových příbězích pořád.
  Styl autorova psaní je nepopsatelný! Dokáže velmi barvitě a zaujatě popisovat prostředí, ve kterém se naši hrdinové nacházejí, že ani nemám chuť tyto pasáže přeskakovat (což u některých knih dělám)
  Ještě u žádného autora se mi nestalo, že bych během čtení příběhu nepřeskočila ani jednu větu! A najednou narazím na sérii Vinnetoua a hleďme, takový autor se opravdu našel!

  Co dodat? Prostě dokonalá kniha po každé stránce!
  “HOWGH!“ Domluvil jsem!

  Temprens

  22.03.2016

  Skvělé kniha. Opravdu ráda se k ní vracím.

  Rup

  18.09.2015

  Zopakuji předešlé (I. díl): Klasika žánru a jedna z nejlepších mayovek vůbec. Škoda, že pravda a láska vítězí jen v hlavách snílků a fantastů. Jelikož autor okamžitě po návštěvě středního východu přestal psát o Kara ben Nemsím, máme kliku, že nikdy nenavštívil "divoký Západ". Za mě plný počet.

  marcela6183

  15.07.2015

  Zapeklitý problém s tím, jak se prokousat Petrolejovým princem. To si pamatuju dodneška a nikdy to Kájovi Májovi nezapomenu. Za to mu solím trojku.
  Tohle je větší slepenec zdánlivě nesourodých textů a přijde mi spíš povídkového charakteru. Dneska bychom řekli, že je to základ pro dobrodružný seriál s nkolika hlavními postavami.
  Měla jsem kliku a četla vydání s ilustracemi pana Buriana. Tomu člověku by za jeho kresby měli pozlatit ruce a líbat nohy!

  martin č.

  09.04.2015

  Druhým díl (vydání 1987) je viditelně složený z několika částí psaných postupně, z nichž v první mi trochu nesedí postava Harryho a povídka petrolejového prince Forstera. Celou knihu však jako červená nit spojuje linie kolem Inču-čunova vraha Santera. Závěrečné části – Vinnetouova smrt a pronásledování Santera jsou smutné a strhující. Vinnetou si prozpěvuje píseň Ave Maria, jeho sny o bratrství bílých a rudých mužů se ale nikdy nesplní.
  Celý román patří do zlatého fondu literatury!

  moonchild

  28.02.2014

  Vinnetou patří mezi nejlepší knihy od Karla Maye.Nic lepšího ani nemohl napsat.

  Lisbon

  25.11.2013

  Jedna z mála knih, u kterých mi tekly slzy z očí…. 🙂

  puplik

  24.09.2013

  Pěkné pokračování série 🙂

  tyzik.cejka

  26.05.2013

  ale jo dvojka je přece lepší něž jednička a dá se celkem v pohodě číst

  kika 13

  21.02.2013

  Fajn čtení takové romantické.

  evča09

  25.11.2012odpad!

  kniha mě nezaujala…možná je to tím že mám jiný vkus, ale napsáno je to velmi hezky

  HTO

  15.01.2012

  Fenomenální. Mýtus. – – A kapitola Lov na bobry začíná slovem „Pooh!“

  dalimoni

  22.12.2011

  Klasika, kniha mých mladých let, jako ostatní Mayovky.

  oldshatterhand

  03.10.2011

  Geniální, geniální a nic než geniální. Ta neskunečná autorova fantazie by se dala se ctí přirovnat k dítěti. Sám ji teď čtu musím říci že napětí jenž tato kniha dokáže vytvořit je neskutečné. Samotná kniha je dokonalá – napínavá, vtipná a pocit tepla u srdce při nekterých scénách je naprosto inscenující.

  Tazz1

  14.08.2011

  přečteno s prvním dílem skoro na jeden zátah

  pet-kyval

  05.12.2010

  [010/10] Problémem druhého dílu je ‘Petrolejový princ‘. Nevím proč, ale už jako dítě jsem k této pasáži získala neuvěřitelný odpor. Těžba ropy, doupě zloduchů, ošklivé prostředí a ten prevít, který chtěl Old Shatterhandovi sebrat jeho věrného koně jménem Hatátitlá a to za jakoukoliv cenu. Aura tohoto příběhu je temná jako dno sudu plného dehtu a nikdy si tak nezískal mé sympatie.

  Kladem ovšem je to, že jsem se dozvěděla spoustu nových informací, zejména o vztazích mezi jednotlivými charaktery. Kdo je s kým spřízněn krví a mateřstvím a kdo nenávistí a pomstou. Harry se pro mě stal kamenem úrazu a je rovněž jedním z důvodů, proč se mi kniha tolik nelíbila. Nebyl mi prostě sympatický. Něco mě na něm neuvěřitelně dráždilo a vůbec bych byla daleko raději, kdyby se tam vůbec nevyskytoval.

  Kniha je opět doprovázena ilustracemi pana Buriana a Old Death je nápodoben smrtce přesně toliko, koliko jeho jméno vypovídá. Vlastně mě vždycky nejvíce zajímaly rozličnosti v charakterech jednotlivých mužů s Old před jménem. Každý byl jiná a přitom každý se stal nějakým způsobem slavným hrdinou fiktivního divokého západu. Vidím na nich prostě něco neodolatelného a fascinujícího.

  S každým dalším otočením strany jsem se pak těšila na další: ,,…hi, hi, hi,…“ a na poznámky o tom, kdo je a kdo není greenhorn. Je to tak prostoduché, až směšné, že mě to dostávalo do kolem.  TAGS:

  Online Vinnetou II – Na válečné stezce ebook, Kniha Vinnetou II – Na válečné stezce FB2, Download Vinnetou II – Na válečné stezce PDF , Download Vinnetou II – Na válečné stezce MOBI, Online Vinnetou II – Na válečné stezce kniha, Zdarma Stažení Vinnetou II – Na válečné stezce IPhone, Online kniha Vinnetou II – Na válečné stezce PDF, Zdarma Vinnetou II – Na válečné stezce DJVU, Zdarma Stažení Vinnetou II – Na válečné stezce TXT, Stažení Vinnetou II – Na válečné stezce RTF, Online Vinnetou II – Na válečné stezce FB2 , e-kniha Vinnetou II – Na válečné stezce stažení TXT, Zdarma Vinnetou II – Na válečné stezce stažení kniha, e-kniha Vinnetou II – Na válečné stezce download MOBI, Stažení Vinnetou II – Na válečné stezce IPad, Číst Vinnetou II – Na válečné stezce MOBI, Číst Vinnetou II – Na válečné stezce DOC, Zdarma Vinnetou II – Na válečné stezce AWZ, Download e-kniha Vinnetou II – Na válečné stezce iPad , Zdarma Vinnetou II – Na válečné stezce DJVU, Download Vinnetou II – Na válečné stezce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vinnetou II – Na válečné stezce DVD, Číst Vinnetou II – Na válečné stezce TXT, Book Vinnetou II – Na válečné stezce stažení DJVU, Vinnetou II – Na válečné stezce stažení kniha zdarma, Vinnetou II – Na válečné stezce stažení kniha pdf zdarma, Vinnetou II – Na válečné stezce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vinnetou II – Na válečné stezce pdf zdarma, Vinnetou II – Na válečné stezce stažení kniha epub zdarma, Vinnetou II – Na válečné stezce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply