Vlčice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vlčice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vlčice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vlčice


Území Čech a Moravy, začátek našeho letopočtu. V tomto prostoru a čase začíná temný a krvavý život vlkodlačice Kroany. Na pozadí historických událostí kolem vzniku Marobudovy říše autor vykresluje příběh zločinu a touhy po pomstě, příběh vzpoury proti silám osudu, příběh plný zvratů, soubojů a bitev i pochmurných obrazů na hranici skutečnosti. Až se vám bude zdát, že víte, o čem kniha je, nebuďte si jisti. Až si začnete myslet, že máte jasno, nespoléhejte se na to. Všechno je jinak.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vlčice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vlčice (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vlčice zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vlčice.pdf (EUR-0.00)

  Vlčice.epub (EUR-0.00)

  Vlčice.doc (EUR-0.00)

  Vlčice.txt (EUR-0.00)

  Vlčice.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vlčice.PDF – (EUR 0.00);

  Vlčice.MOBI – (EUR 0.00);

  Vlčice.EPUB – (EUR 0.00);

  Vlčice.DOC – (EUR 0.00);

  Vlčice.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vlčice Kroana (1.)

  Žánr:
  Dobrodružné, Literatura česká, Fantasy
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  pobijecmuch

  21.05.2017

  K této sérii o vlčici Kroaně jsem se dostal až letos a rozhodně nejsem zklamán. Protože, ve stejné době jsem četl i sérii Propast času, tak jsem samozřejmě nějak tak trochu srovnával. Musím říci, že je to velice rozdílné čtení. Toto má spád a rozumný děj, druhá kniha je taková hrozná směs všeho možného a hlavně nemožného.
  Moc se těším na další díly s Kroanou a doporučuji ji všem milovníkům dobré české fantasy.

  martina1199

  28.01.2017

  Nebylo to špatné, ale s dalšími díly asi počkám 🙂

  Líbilo se mi zasazení do historického rámce i zapojení bájných bytostí, Kroana mi byla sympatická hlavně ve chvílích, kdy se tak urputně nesnažila být ženou a opravdu jí byla 🙂 Moc mi neseděly výrazy jako kurňa, kurva, "nekecej" a při scéně, kdy Alexa rodila jsem se – přiznávám – potměšile usmívala.

  Svářeč

  17.10.2015

  Přečetl jsem vydání z roku 2015. Pro historickou fantasy mám slabost a tahle kniha mě zaujala o to víc, že tohle období v literatuře moc využívané není. Nakonec je to parádní dobrodružná fantasy se skvělou atmosférou a sympatickou hrdinkou. Čte se to skvěle a člověk tomu snadno odpustí divný, nepříliš ucelený a rozháraný děj. Postavy mizí a zase se objevují po desítkách nebo stovkách stránek, některým je věnována poměrně dlouhá expozice a nakonec jsou odsunuty na vedlejší kolej. Prostě kniha vyobrazuje Kroaninu cesta za pomstou bez nějakého hlubšího příběhu. Konec docela překvapil a za něj pátá hvězda.

  Eviik

  29.06.2015

  Poutavý příběh a nejlepší díl z celé série knih o vlčici Kroaně. Skvělé fantasy.

  Claudius

  03.06.2015

  Velmi příjemné překvapení. Čekal jsem málo a dostalo se mi hodně. Vlčice je rozhodně velmi kvalitní fantasy. Poklona patří autorovi, který má historické reálie opravdu velmi podrobně nastudované. Těším se na další díly.

  Jajulena

  04.03.2015

  včera jsem to dočetla a kniha mě plně pohltila. Nádherná fantazi.

  Eviik

  19.08.2014

  Dost dobré české fantasy, nečetla jsem to, ale hltala a musela jsem si hned objednat další díly.

  Lusa

  29.03.2014

  Českou fantasy jsem brala s jakousi rezervou, ale musím uznat, že tohle dílo se panu Žemličkovi opravdu povedlo, jistě se nechám zlákat na další díly Vlkodlačice Kroany.

  Ben Nevis

  25.10.2012

  Nic nového nepřinášející fantasy, s hlavní hrdinkou, která je tak dokonalá, až je protivná.

  nazaren

  Všechny tři knihy jsou super, chtělo by to pokračování.

  Pidzey

  Pěkný příběh s atraktivní a zajímavou hlavní hrdinkou.Přesto že je to příběh spíše o pomstě velice jsem se u něho bavil,především v bitevních scénách,ve kterých se autor nebojí podat to trochu barvitěji,ale alespoň si dovedem tršičku představit že dostat ťavku mečem není žádný med.  TAGS:

  Online Vlčice ebook, Kniha Vlčice FB2, Download Vlčice PDF , Download Vlčice MOBI, Online Vlčice kniha, Zdarma Stažení Vlčice IPhone, Online kniha Vlčice PDF, Zdarma Vlčice DJVU, Zdarma Stažení Vlčice TXT, Stažení Vlčice RTF, Online Vlčice FB2 , e-kniha Vlčice stažení TXT, Zdarma Vlčice stažení kniha, e-kniha Vlčice download MOBI, Stažení Vlčice IPad, Číst Vlčice MOBI, Číst Vlčice DOC, Zdarma Vlčice AWZ, Download e-kniha Vlčice iPad , Zdarma Vlčice DJVU, Download Vlčice e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vlčice DVD, Číst Vlčice TXT, Book Vlčice stažení DJVU, Vlčice stažení kniha zdarma, Vlčice stažení kniha pdf zdarma, Vlčice pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vlčice pdf zdarma, Vlčice stažení kniha epub zdarma, Vlčice ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply