Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru


Kniha Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru je souborem esejů na téma průzkumu a objevování vlastního vědomí pomocí psychedelických látek. Eseje sepsali zkušení výzkumníci této oblasti, lékaři, kteří se specializují na experimenty s psychedelickými a halucinogenními drogami.
Možná, že naše vědomí reality musí být změněno, aby odráželo racionální vysvětlení spirituálních zjevení. I když duchovní setkání připadají skutečná převážně těm, kteří je prožívají, zřejmě odrážejí mnohem sofistikovanější model reality, než nám současný vědecký empirismus umožňuje. Lidé skutečně přicházejí do kontaktu se spirituální inteligencí, která podle všeho předchází časoprostoru, jak jej známe – bohové však nejsou ani tak mimozemští jako spíše nelokální…
Kniha může dobře posloužit jako příručka, jakási cestovní mapa, která má průzkumníkům a psychonautům usnadnit orientaci a ušetřit čas. Předkládá čtenářům aktuální poznání v tomto těžko uchopitelném bádání a poukazuje na to, že svět, který bychom měli probádat, neleží vně nás, ale nachází se v našem nitru.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.pdf (EUR-0.00)

  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.epub (EUR-0.00)

  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.doc (EUR-0.00)

  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.txt (EUR-0.00)

  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.PDF – (EUR 0.00);

  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.MOBI – (EUR 0.00);

  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.EPUB – (EUR 0.00);

  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.DOC – (EUR 0.00);

  Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Inner Paths to Outer Space (2005)

  Žánr:
  Literatura naučná, Věda
  Vydáno: , Dybbuk
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Pán rostlin

  10.07.2015

  2. díl z pomyslné – prozatím – bezmála trilogie autora Richarda Strassmana (1. díl, DMT, The Spirit Molecule, vyšel v češtině v roce 2005 péčí nakladatelství Dybbuk pod názvem DMT, molekula duše), obsahující také do češtiny zatím nepřeloženou a nevydanou (pokud vím) knihu Richarda ,Ricka´ Strassmana DMT and The Soul of Prophecy. A New Science of Spiritual Revelation in the Hebrew Bible, kde autor rozvíjí svou hypotézu teoneurologie říkající, že mozek je orgán, jímž Bůh komunikuje s člověkem.
  Kniha Vnitřní cesty… se mi vcelku líbila, ač je tu pár nesrozumitelných esejů, jež mne nijak neoslovily – Meditace…, Posvátná cesta…, – člověk musí být tak trochu blázen do psychedelik, aby si knihu vůbec přečetl – ale to je jen mou specializací na neautorizovaný psychedelický výzkum.
  Co mne zaujalo, mimo DMT, ayahuasky, ,posvátných houbiček´ a obligátního šamanizmu, byl esej maďarského psychedelického výzkumníka Ede Frecsky Blízká setkání starodávného druhu a spontánní uvolňování DMT, kde autor de facto rozvíjí ,paleokontaktní teorii´ etnologa a matematika ruského původu, Matese Agresta, jež říká že ,v historii lidstva sehráli zásadní roli mimozemšťané s vyspělou technologií´. A Frecskovy argumenty sedí! Což je víc, než by si jakýkoliv fanoušek DMT mohl přát. Obzvláště zajímavý je obrázek 9.2 a 4, zobrazující hypotetické hyperprostorové DMT bytosti. Ale nebudu vás odrazovat/unavovat detaily, postačí, když knihu zvláště amatérským šamanům doporučím. Amen, howgh.  TAGS:

  Online Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru ebook, Kniha Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru FB2, Download Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru PDF , Download Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru MOBI, Online Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru kniha, Zdarma Stažení Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru IPhone, Online kniha Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru PDF, Zdarma Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru DJVU, Zdarma Stažení Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru TXT, Stažení Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru RTF, Online Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru FB2 , e-kniha Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru stažení TXT, Zdarma Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru stažení kniha, e-kniha Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru download MOBI, Stažení Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru IPad, Číst Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru MOBI, Číst Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru DOC, Zdarma Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru AWZ, Download e-kniha Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru iPad , Zdarma Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru DJVU, Download Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru DVD, Číst Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru TXT, Book Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru stažení DJVU, Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru stažení kniha zdarma, Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru stažení kniha pdf zdarma, Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru pdf zdarma, Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru stažení kniha epub zdarma, Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply