Volali ste záchranku? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Volali ste záchranku? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Volali ste záchranku? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Volali ste záchranku?


Historky sú vždy skutočné, zmenené sú len mená, miesto, čas. Napriek tomu sa možno niektorí pacienti a príbuzní spoznajú, nech to autorovi prepáčia. Aj keď sa niekto spozná, neznamená to, že je to jeho príbeh. Pacienti, diagnózy, situácie sa v skutočnom živote opakujú. Ďakujem tým, ktorí sa spoznali, že aj na ich osudoch môžem ukázať, ako pracujú záchranári. Aj im je táto kniha venovaná. Skoro každý pacient sa domnieva, že je jedinečný, jeho ťažkosti sú unikátne a nikto ich nedokáže úplne pochopiť. Je to omyl. Z každého druhu pacientov a chorôb sa všetko vyskytuje masovo. Niekedy stačí, aby pacient otvoril ústa a po pár slovách viem, že som to počul dnes od rána už niekoľkokrát, tento týždeň neskutočne veľakrát a za posledný mesiac ani nepočítam.

Viac ako sto veselých, smutných až mrazivo tragických ale predovšetkým skutočných príbehov zo života, zaznamenaných ľahkým perom slovenského záchranárskeho „guru“ MUDr. Viliama Dobiáša. Mimoriadnou pridanou hodnotou knihy sú rady a doporučenia formulované na konci každej kapitoly ako osvetové dodatky, v ktorých autor pre blaho čitateľa zúročuje 37 rokov svojej lekárskej praxe. Kniha bude bezpochyby ašpirovať na "povinnú" literatúru pre vekové kategórie od 25 rokov vyššie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Volali ste záchranku? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Volali ste záchranku? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Volali ste záchranku? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Volali ste záchranku?.pdf (EUR-0.00)

  Volali ste záchranku?.epub (EUR-0.00)

  Volali ste záchranku?.doc (EUR-0.00)

  Volali ste záchranku?.txt (EUR-0.00)

  Volali ste záchranku?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Volali ste záchranku?.PDF – (EUR 0.00);

  Volali ste záchranku?.MOBI – (EUR 0.00);

  Volali ste záchranku?.EPUB – (EUR 0.00);

  Volali ste záchranku?.DOC – (EUR 0.00);

  Volali ste záchranku?.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura slovenská
  Vydáno: , Dixit
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  MildeZ

  04.03.2017

  Vtipné a smutné zároveň…o vážných tématech vážně i nevážně! Kniha donutí k zamyšlení a v mnohém může člověku otevřít oči a změnit jeho pohled na věc. Dostal jsem ke knize náhodou a jsem za tu náhodu moc rád 🙂

  Vicusss

  23.10.2016

  Výborná knižka plná zaujímavých (veselých no žiaľ aj smutných) skutočných príbehov z dlhoročnej záchranárskej praxe pána Dobiáša, prezidenta SČK. K jednotlivým typom príbehov sú pripísané vysvetlenia, poučenia či užitočné rady pre prípad, že by sme sa ocitli v podobnej situácii. Veľmi dobre sa čítala, mňa síce zaujala ako dobrovoľníčku ČK, možno by som o nej inak ani nevedela, ale určite je vhodná pre každého. Teda nielen vhodná ale aj zaujímavá. A myslím, že by mohla donútiť čitateľov sa zamyslieť nad dôležitosťou ovládania prvej pomoci.

  lusila

  10.04.2014

  Vtipné a poučné zároveň. Príbehy z praxe záchranára zaujali, na konci každého malý komentár ohľadom príznakov choroby, čo robiť, kedy volať záchranku a kedy to nie je potrebné. Zaujal ma aj projekt Krajina záchrancov a bezplatný e-learningový kurz základnej prvej pomoci.  TAGS:

  Online Volali ste záchranku? ebook, Kniha Volali ste záchranku? FB2, Download Volali ste záchranku? PDF , Download Volali ste záchranku? MOBI, Online Volali ste záchranku? kniha, Zdarma Stažení Volali ste záchranku? IPhone, Online kniha Volali ste záchranku? PDF, Zdarma Volali ste záchranku? DJVU, Zdarma Stažení Volali ste záchranku? TXT, Stažení Volali ste záchranku? RTF, Online Volali ste záchranku? FB2 , e-kniha Volali ste záchranku? stažení TXT, Zdarma Volali ste záchranku? stažení kniha, e-kniha Volali ste záchranku? download MOBI, Stažení Volali ste záchranku? IPad, Číst Volali ste záchranku? MOBI, Číst Volali ste záchranku? DOC, Zdarma Volali ste záchranku? AWZ, Download e-kniha Volali ste záchranku? iPad , Zdarma Volali ste záchranku? DJVU, Download Volali ste záchranku? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Volali ste záchranku? DVD, Číst Volali ste záchranku? TXT, Book Volali ste záchranku? stažení DJVU, Volali ste záchranku? stažení kniha zdarma, Volali ste záchranku? stažení kniha pdf zdarma, Volali ste záchranku? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Volali ste záchranku? pdf zdarma, Volali ste záchranku? stažení kniha epub zdarma, Volali ste záchranku? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply