Vraní dívka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vraní dívka Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vraní dívka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vraní dívka


Vraždy a psychoterapie.
Jak velkému utrpení dokáže člověk čelit nebo vystavit jiné, než sám přestane být lidskou bytostí a změní se v netvora? Jak může zklamání ovlivnit duši, osud, život? Psychoterapeutka Sofia Zetterlundová léčí dva klienty s příznaky mnohočetné poruchy osobnosti, dětského vojáka ze Sierry Leone a ženu s hlubokými traumaty z minulosti. Nikdo jim nenaslouchá. Kromě Sofie… Komisařka Jeanette Kihlbergová vyšetřuje případ mrtvého chlapce, jehož tělo nese známky mučení. Nikdo ho nepostrádá. Kromě Jeanette…
Temný severský psychothriller jen pro silné povahy. První díl trilogie, která oblétla a zasáhla doslova celý svět (vychází ve 35 zemích).Kniha v českém jazyce!


Stažení Vraní dívka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vraní dívka (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vraní dívka zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vraní dívka.pdf (EUR-0.00)

  Vraní dívka.epub (EUR-0.00)

  Vraní dívka.doc (EUR-0.00)

  Vraní dívka.txt (EUR-0.00)

  Vraní dívka.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vraní dívka.PDF – (EUR 0.00);

  Vraní dívka.MOBI – (EUR 0.00);

  Vraní dívka.EPUB – (EUR 0.00);

  Vraní dívka.DOC – (EUR 0.00);

  Vraní dívka.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Slabost Victorie Bergmanové (1.)

  Originální název:

  Book 1: Krakflickan (2010)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (308)

  Přidat komentář

  irskádívka

  26. ledna

  Zvláštní, zajímavé, trochu složité, temné a hluboké, to jsou slova, která mě v souvislosti s přečteným příběhem napadají.
  Zkuste to, snad se vám zalíbí.

  SSTknihy

  24. ledna

  Obálka knihy vzbuzovala příjemné očekávání temného trilleru. Bohužel výsledek byl poněkud rozpačitý. Kromě toho, že jsem tu velkou pointu odhalila už někdy v první třetině knihy, děj mi chvílemi přišel příliš rozběhnutý do mnoha linií a postav a je až moc znát, že jde o první díl plánované trilogie. Navíc mi přišlo poněkud nepravděpodobné, že policistka, která šéfuje celé kriminálce je natolik slepá ke zjevným nesrovnalostem, které se odehrávají přímo v její blízkosti. Obávám se, že k přečtení dalších dílů mě autoři nenalákali.

  KIKI33

  21. ledna

  Zvláštní kniha. Očekávala jsem něco jiného, ale není to úplně jednoduché čtení.

  LP113

  19. ledna

  Občas jsem se trochu ztrácela, ale jinak celkem čtivé. Některé věci mě dost děsí, hlavně když se týká dětí…..

  regiiiii

  13. ledna

  Řekla bych, že je to asi nejbrutálnější krimi-thriller co jsem četla. I když ,,neztracej hlavu” od Lindy Laddové šlape Vraní dívce na paty. Ale zatím ani jedna není brutální natolik aby mě zhnusila číst dál. Čte se to trochu težce a nejspíš bych si i dokázala představit jen dva díly. Zbytečně dlouhý. A konec? Já nevim. Divný.

  Danca196

  10. ledna

  Po přečtení anotace jsem si představovala jinak napsanou knihu, ale v podstatě se jedná o klasickou severskou detektivku. Je v ní násilí, napětí a příběh má spád. Pro laiky bude kniha zřejmě zajímavá, z psychologického hlediska je to blbost.

  anna6486

  08. ledna

  V polovině knihy jsem odhalila, co se vlastně děje, takže napětí ani žádný zvrat se pro mne nekonalo. Kniha celkem čtivá, ale zdali půjdu do druhého dílu si ještě pořádně rozmyslím.

  jana3526

  22.12.2017

  Z knihy mam ruzne pocity, na jednu stranu byl pribeh zajimavy a napinavy, zejmena take tim, ze byl obohaceny o pribehy ze zivota hl. postav, ale zaroven mi to diky tomu prislo nekdy chaoticke a obcas jsem se ztracela. Kniha sama o sobe na me moc dojem nezanechala a bude asi brzy pozapomenuta, jako vsechny tuctove pribehy.

  Lukana82

  13.12.2017

  Nikdy více!!! Četla jsem teda lepší knihy.

  Braenn

  29.11.2017

  Při čtení první půlky jsem odolávala pokušení knihu zmuchlat a zahodit někam do temného koutu pokoje. Asi bych to udělala, nemít ji ve čtečce.

  Připadalo mi to jako jeden z těch klasických, laciných thrillerů, které se snaží za každou cenou šokovat co největším množstvím brutality a sypou ji na čtenáře ať už to smysl má, nebo nemá. Ráda se například dozvím detaily případu, který se řeší, ale nepotřebuji vědět, že někdo řešil v roce xy taky nějaký nesouvisející případ, kdy bylo dítě zneužito takto a takto a takto a takto, tady máte detaily, kdyby vám to náhodou bylo málo. A detailů o ubližování dětem a světu, kterému je to putna, o to tam nouze není.

  A pak hrdinové. Nenávidím knihy, ve kterých jsou snad všichni nešťastní, depresivní, zklamaní a zneužívaní, ve kterých si zneužívané dítě vyjde na procházku a jako první narazí náhodou na dalšího pedofila. Tak pokroucený svět zas není, nezlobte se na mne.

  Vydržela jsem. A nakonec jsem byla ráda. Styl se trochu urovnal, kniha je velmi čtivá, brutalita se dávkovala hodně, ale jen tam, kde měla smysl. Přišlo pro mě poměrně slušné překvapení, v životě našich hrdinů se to dokonce šťastně zablesklo a i když některé věci jsou trochu přitažené za hlavu… tak když jsem dočetla poslední stránku, první reakcí bylo: Hej! A co bylo dál? Nemůžete mě takto napínat!

  Proto dávám slušné, zasloužené tři hvězdy. Dala bych i čtyři, ale ta první půlka byla hrozná.

  Aaloha

  29.11.2017

  Kniha mě moc nebavila, chvílema jsem i přeskakovala odstavce. Zbytečně podrobně popisované násilí na dětech, spousta švédských jmen ve kterých se člověk ztrácí. Napínavá mi přišla kniha až tak posledních 100 stran. Kniha mi byla doporučena, ale já sama bych jí asi dál nedoporučila. Ztráta času, ničím mě kniha neobohatila, nelíbila se mi.

  ivana1975

  09.11.2017

  tato kniha ma vobec nebavila… davam len jednu *

  Holanka

  28.10.2017

  Kniha ve mně vyvolává dva rozporuplné názory.
  Na jedné straně se mi kniha líbila. Nejvíce se mi líbil styl psaní. Kniha mě zaujala, ale spíše svoji obálkou než anotací. Bylo určitě zajímavé nahlédnout tedy aspoň povrchově do světa psychologie. Další zcela zajímavým aspektem knihy se mi zdála Jeanette Kihlbergová, která jak v knize bylo popsáno, se musela potýkat s problémy, které měla ve svém osobním životě a zároveň s problémy, které měla ve své práci, což zahrnovalo,kromě přihlouplých pravidel, až po její ponížení, kde bylo několikrát poukázáno, že jako žena nemá dostatečné kompetence k tomu, aby vykonávala funkci policejní komisařky. To všechno bych přičítala pouze ke kladným stránkám této knihy.
  Na druhou stranu kniha měla v některých ohledech velké mezery. Spousta otázek, které kniha vyvolává nejsou zodpovězeny a dokončeny čili je to u mě poloviční práce. Obálka, jak už jsem poznamenala dříve je zajímavá a zaujme, ale celkově jsem čekala od knihy více. Kniha slibovala brutalitu a vražednou psychoterapii. Bohužel, jsem se ani jednoho či druhého nedočkala. Je sice pravda, že v knize se vyskytovaly některé dost brutální prvky, ale připadalo mi to trochu nedokončené a laciné. Další takové velké tajemství knihy o Sofii jsem zjistila skoro 1/4 knihy. Nebylo to moc překvapující a čekala jsem to. Další věc byla ta, že spousta věcí, co kniha obsahovala mi připadalo zbytečné. Je sice pravda, že v knize zvlášť v detektivce jsou scény, které vám nedávají smysl nebo vás dokonce nudí a připadají vám zbytečné. Ale v konečném důsledku jsou to věci zásadní, které vám na konci " docvaknou" a složí se vám to jako celá mozaika. Tady jsem to velmi postrádala.
  Každopádně na knihu, ale nezanevřu a přečtu si i následující díly. Přece jenom kniha byla poutavá a obsahovala celkem zajímavé téma, které je ještě možno rozvíjet a bude moct vylepšit svoje " skóre". Kniha dostala 3 hvězdičky z 5. Těším se na další díly.

  cat5

  25.10.2017

  Napínavé, nechutné, náročné a neskutečné psychologicky zajímavé. Ihned jsem sáhla pro pokračování. Výborný kus.

  Allla9

  22.10.2017

  Po přečtení prvního dílu jsem hned sedla k pokračování.

  Mindy

  11.10.2017

  Do pokračování nejdu,po přečtení anotace jsem čekala asi něco jiného, nenadchlo mě to. Nechutné.

  Lotka

  11.10.2017

  Chvílemi nuda. Přemáhala jsem se, jestli vůbec knihu dočíst. Do dalších dílů se pouštět nebudu.

  saez

  09.10.2017

  Zlo a násilí od útlého dětství deformuje jedince. Zajímavá kniha.

  tak.normal

  28.09.2017

  Neumím napsat nic tak, aby to nebyl spoiler. Protože do pytle: to je přeci jasné!

  zapálenýčtenář

  01.09.2017

  V knize je pár odstavců, které oceňuji. Pár vět co dávají smysl..Mně:o). Jako třeba:To, že se dříve nekopalo do někoho, kdo leží na zemi, je výmysl.
  Násilí, násilí,násilí, zlo obyčejných lidí. Oběti a viníci. Kruh závislostí, slabostí. Žádný únik.
  Tohle se vážně děje? "tam na severu".
  Mám čím dál větší pocit , že knihy jsou psány na zakázku vlády- abychom k nim náhodou nechtěli emigrovat:o)))))).

  Danago

  14.08.2017

  Jako temný severský psychothriller jen pro silné povahy bych to asi nezařadila . Zas tak hrůzné mi to nepřipadalo. Knížka mě, ale naprosto nadchla a uchvátila. Skvěle propojené osudy postav, určitě se autoři snaží šokovat a používají populární psychologii, ale dobře se to četlo. Knížka má spád a je napínavá. Bohužel konec není jen otevřený, konec prostě není a to vás vlastně přinutí si pořídit další díl.

  hakunamatata

  05.08.2017

  Zneužívání dětí, morbidní vraždy, jak se zneužívání v dětství podepíše na dospělém člověku. Po dlouhé době kniha, která mě chytla tak, že mi z ní místy bylo špatně. Doporučuji zvrhlíkům 😀 a silnějším povahám.

  qydko

  04.08.2017

  Slušné čtení, ze kterého mrazí… jen mi dalo zezačátku trochu zabrat zorientovat se v postavách, a když už jsem konečně chápala vztahy, tak zase změna… chjo :o)

  Jana283

  13.07.2017

  Spisovatelé už nevím, čím by šokovali, a tak se předhání v servírování nechutností.
  Co ještě?
  Literatura mu povznášet a obohacovat

  Romžiry

  10.07.2017

  Tak tuto knihu jsem nedala. Odložila jsem ji velmi brzy. Nedočtené.

  Peta1607

  01.07.2017

  Ze začátku se mi kniha špatně četla a moc mě nebavila, ale nakonec to nebylo zas tak špatné.

  Jitkarka

  21.06.2017

  Jejda, tak tohle je fakt pecka…. Strašně moc mě kniha bavila, opravdový nefalšovaný psychothriller. Okamžitě objednávám pokračování,. Přečetla jsem během dvou dnů, nemohla jsem se odtrhnout. Všem co mají rádi tento žánr doporučuji… Fakt super!

  Kerberos

  17.06.2017

  Zajimavé téma nikdy jsem se o něco takového nezajímala,tvrdé,odpudivé ,ale doporučuji celou trilogii.

  Peťulka8

  04.06.2017

  Kniha mě ze začátku vůbec nezaujala, ale postupně mě vtáhla do děje. Je velmi dobře napsaná, hlavně má zajímavý děj a nečekané rozuzlení. Těším se na druhý díl… 🙂

  micha-ella

  30.05.2017odpad!

  Negativní, zlé, obludné, pedofilní, prostě ubohost. Odložila jsem velmi brzy. Nedočtené.
  TAGS:

  Online Vraní dívka ebook, Kniha Vraní dívka FB2, Download Vraní dívka PDF , Download Vraní dívka MOBI, Online Vraní dívka kniha, Zdarma Stažení Vraní dívka IPhone, Online kniha Vraní dívka PDF, Zdarma Vraní dívka DJVU, Zdarma Stažení Vraní dívka TXT, Stažení Vraní dívka RTF, Online Vraní dívka FB2 , e-kniha Vraní dívka stažení TXT, Zdarma Vraní dívka stažení kniha, e-kniha Vraní dívka download MOBI, Stažení Vraní dívka IPad, Číst Vraní dívka MOBI, Číst Vraní dívka DOC, Zdarma Vraní dívka AWZ, Download e-kniha Vraní dívka iPad , Zdarma Vraní dívka DJVU, Download Vraní dívka e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vraní dívka DVD, Číst Vraní dívka TXT, Book Vraní dívka stažení DJVU, Vraní dívka stažení kniha zdarma, Vraní dívka stažení kniha pdf zdarma, Vraní dívka pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vraní dívka pdf zdarma, Vraní dívka stažení kniha epub zdarma, Vraní dívka ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply