Vřava, Polní tráva Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vřava, Polní tráva Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Vřava, Polní tráva Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Vřava, Polní tráva


Z díla největšího spisovatele Nové Číny, zakladatele čín. realist. povídky a tvůrce čín. revoluční kultury, nazývaného "čínský Gorkij" (1881-1936) přináší 1. část knihy soubor 14 povídek, kterým dal autor názevpodlejejichvůdčíhomotivu: odhaluje v nich pokrytectví, pseudomorálku a surovost čín. feudální společnosti a vyhlašuje jí boj: jeho tvorba je "křikem ve vřavě bitevní". Líčí tu sice četné nedostatky drobného čín. lidu(vládupověry,bezcitnost,lehkověrnost, pokřivené charaktery), ale tím tvrdší obvinění vznáší proti těm, kdo přivedli tyto lidské bytosti až k takovému stupni zbídačení. – "Polní tráva" je 21 "básní v próze". Jsou to črty a vise,snovéobrazy,které v básníkuvyvolávají asociace společenských a politických problémů. Obě sbírky spolu souvisí jednak dobou vzniku (1918-1926), jednak jsou to jakoby dvě tváře Lu Sünovy v tehd. době: ta jedna, obrácená ke světu,pozorujícíaanalysujícíspolečnost kolem sebe, ta druhá, obrácená do sebe, zamýšlející se nad vlastními problémy, tvář intimní a osobní.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vřava, Polní tráva zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Vřava, Polní tráva (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Vřava, Polní tráva zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Vřava, Polní tráva.pdf (EUR-0.00)

  Vřava, Polní tráva.epub (EUR-0.00)

  Vřava, Polní tráva.doc (EUR-0.00)

  Vřava, Polní tráva.txt (EUR-0.00)

  Vřava, Polní tráva.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Vřava, Polní tráva.PDF – (EUR 0.00);

  Vřava, Polní tráva.MOBI – (EUR 0.00);

  Vřava, Polní tráva.EPUB – (EUR 0.00);

  Vřava, Polní tráva.DOC – (EUR 0.00);

  Vřava, Polní tráva.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Na-chan, Jie-cchao (1923)

  Žánr:
  Literatura světová, Povídky
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Kamcatak

  23.04.2014

  Polní trávu jsem nečetla, ale přečetla jsem všechny povídky ze sbírky Vřava.
  Některé si jsou velice podobné, ale od některých se velmi liší. Většina z nich ale není ani dobrodružná, napínavá, zajímavá….
  A tak povídky dodávají dojmu, že jsou velmi nudné. Přesto nám hodně říkají o tehdejších čínských lidech, jaký byl život v chudé rodině, co si musela protrpět matka bez muže atd..
  Povídky v sobě jistě skrývají mnoho, i když to na první pohled není patrno. Přesto většina z nich není moc čtivá.
  Kdybych to neměla v povinné četbě, tuto knihu bych nikdy nedočetla.  TAGS:

  Online Vřava, Polní tráva ebook, Kniha Vřava, Polní tráva FB2, Download Vřava, Polní tráva PDF , Download Vřava, Polní tráva MOBI, Online Vřava, Polní tráva kniha, Zdarma Stažení Vřava, Polní tráva IPhone, Online kniha Vřava, Polní tráva PDF, Zdarma Vřava, Polní tráva DJVU, Zdarma Stažení Vřava, Polní tráva TXT, Stažení Vřava, Polní tráva RTF, Online Vřava, Polní tráva FB2 , e-kniha Vřava, Polní tráva stažení TXT, Zdarma Vřava, Polní tráva stažení kniha, e-kniha Vřava, Polní tráva download MOBI, Stažení Vřava, Polní tráva IPad, Číst Vřava, Polní tráva MOBI, Číst Vřava, Polní tráva DOC, Zdarma Vřava, Polní tráva AWZ, Download e-kniha Vřava, Polní tráva iPad , Zdarma Vřava, Polní tráva DJVU, Download Vřava, Polní tráva e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Vřava, Polní tráva DVD, Číst Vřava, Polní tráva TXT, Book Vřava, Polní tráva stažení DJVU, Vřava, Polní tráva stažení kniha zdarma, Vřava, Polní tráva stažení kniha pdf zdarma, Vřava, Polní tráva pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Vřava, Polní tráva pdf zdarma, Vřava, Polní tráva stažení kniha epub zdarma, Vřava, Polní tráva ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply